Anime World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egy oldal Magyarország otaku társadalmának.

HomeLatest imagesKeresésRegisztrációBelépés

Induljon a játék

Go down 
+3
Hiro-kun
Natsu
ravenx
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Hiro-kun

Hiro-kun

Hozzászólások száma : 161

Induljon a játék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 5 EmptyVas. Szept. 09, 2012 8:35 am

/Ichinose Yaichino/

*Mikor lecsendesednek a dolgok vissza megy a házába, hogy újra megfürödjön. másnap az újoncokkal kell majd foglalkoznia.*

/Vincent Valentine/

- Ahogy elnézem elég jól kifáradtál? Elmondod mi történt? Legalább az idegenek tartsanak össze valamilyen szinten. *Ül le egy közeli padra, kíváncsi, hogy a fiú mellé fog e ülni, és beszédbe elegyedik e vele.*
Vissza az elejére Go down
Ciana

Ciana

Hozzászólások száma : 18

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 5 EmptyVas. Szept. 09, 2012 9:10 am

*Ahogy figyeli az idegen férfi mozgását a pad felé, elgondolkozik utána menjen-e. Végül is kapott tőle élelmet, és egy kis csevegés még senkinek se ártott. Vagyis el tudja képzelni, hogy lehetséges, de nem akar túlságosan belenézni ebbe. Ő is felkel, és lassú léptekkel elindul a pad felé, ahol a másik már ülve várja.*
- Csináltam valamit, ami nem tetszett a császár egyik ebének.
*Ül le, és egyik lábát felhúzza az ellentétes combjára, így nézve le először a kikövezett útra, majd fel a férfi arcára. Hangja nem dühös, inkább csak tényeket közöl nyugodt, kissé rekedtes hangján.*
Cainor

Cainor

Hozzászólások száma : 108

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 5 EmptyVas. Szept. 09, 2012 4:46 pm

~elmegyek az a csávó mellet aki bevitt minket elő húzom a kardomat fellobbannak rajta a fekete lángok majd felgyújtom magamat is és remegek az izgalomtól -Teljesen fel tűzeltem magamat~vigyorodom el
Karaney

Karaney

Hozzászólások száma : 223

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 5 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 2:14 am

-Végre!-sóhajtok. Elindultunk végre befelé.-Szerintetek mi alapján döntik el, hogy ki ellen kell harcolni?-kérdezem a két sráctól.
Cainor

Cainor

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 5 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 3:38 am

-vagy sorsolás vagy mindenki üssön mindenkit csak az a lényeg hogy buli legyen~vigyorgok és egyre jobban lobog rajtam és bennem a láng
ravenx
Admin
ravenx

Hozzászólások száma : 295

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 5 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 3:45 am

-Az első körben mindenki mindenki ellen küzd majd, egészen addig amíg 24-en maradtok. Utána sorsoljuk ki az ellenfeleiteket. -szól az informátor.
-Nem dolgozunk össze? -kérdem halkan a tegnap megismert embereket.
https://animeworld.hungarianforum.net
Karaney

Karaney

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 5 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 3:52 am

-Akkor feleslegesen vettem fel a kimonómat!-tépem le magamról. Alatta csak a magamra tekert fásli és a piros nadrágom van.-Én kész vagyok!-húzom elő a katanámat.-Rendben, dolgozzunk!-Elkapom egy felém futó fickó torkát és arébb dobom-Haszontalan, kutya.-köpök utána.-Sirena, ködöt, most!-még látom, hogy ki mászik a táskából, de azonnal vízzel telíti meg a levegőt. Így senki nem lát, senkit.-Így izgalmasabb a játék!-kiáltom. Ám hirtelen a ködből előtűnik egy kard, magam elé teszem a kezem, hogy ne találjon telibe. Végig vágja a kezem.-Á!-kiáltok fel.-Ez kinek a kardja?-veszem fel mérgesen.-Na jó ebből elég!-sziszegem.-Fiúk kész vagytok ezeknek a szerencsétleneknek a vérét venni?
Cainor

Cainor

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 5 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 4:18 am

~leszúrok 5 embert ahogy elkezdődik -jah már elkezdtem...és össze dolgozhatunk~kissebb lessz a láng a testemen -vizes az idő~morgok majd kardomat jobban meg szorítom és kinyujtom addig 3 lándzsa vagy kard bele áll a hátamba -Barmok~meg fordulok és levágom őket és nevetek -kicsi a lángom~leülök és végig nyalom a kardomat és egy kis lángot a számban tartok majd azzal gyújtom meg újra magamat és tűzet okádok és fekete maradt a lángom -Végre!~fel pattanok majd oda sietek a csajhoz akivel találkoztam meg botlok és elesek mellete
ravenx
Admin
ravenx

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 5 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 7:16 am

Előrántom a kardomat és levágok pár embert.
~Csak óvatosan hogy ne mutassak túl sokat a kardom erejéből.
Gyorsan fogynak az emberek, 10 perc alatt 63-ra csökken a létszám.
Karaney

Karaney

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 5 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 7:49 am

Le tépek egy darabot fásliból és a bekötöm vele a kezem. A kicsikéim eközben ficánkolni kezdenek a táskámban.
-Nem jöhettek ki srácok!-súgom oda nekik.-Még nincs itt az ideje!-teszem hozzá. A tegnapi fószerek egyike megközelít engem, majd egy hatalmasat vágódik. Leguggolok mellé.
-Minden oké hapsikám?-kérdezem.-Csakóvatosan itt nem csak mi vagyunk az egyetlen különlegesen képzett harcosok!-biccentek a fejemmel felfelé.-Az ott Kamane Setsuyama! A külseje olyan, mint egy kislányé, de valójában egy kegyetlen gyilkos! A yamakana törzs tagja, akikről az a hír járja, hogy meg eszik a legyőzött ember szívét és vérét veszik, hogy abban fürödjenek...
ravenx
Admin
ravenx

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 5 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 8:20 am

Kiszúrok a tömegből egy ismerős alakot, a csuklyás idegent akit korábban láttam. Azonnal utána rohanok és megtámadom.
-Mit keresel te itt?
Az idegen egy szót sem szól csak előveszi katanáját. A penge díszített, markolata arannyal van futtatva, olyan mintha a kard tulajdonosa egy nemes lenne.

Összecsapnak pengéink.
~Ki lehet ez a fickó?
Mindketten villámgyorsak vagyunk, látszik hogy jó kiképzést kapott ő is.

Endo:
Izgatottan figyeli a küzdelmeket.
-Van néhány ígéretes jelentkező ha jól látom.
Hiro-kun

Hiro-kun

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 5 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 8:49 am

/Ichinose Yaichino/

*Kisétál a próba színhelyére, az már elkezdődött, de nem nagyon érdekli. Leül egy szikla tetejére, és onnan tartja szemmel az embereket. Remélhetően akad közöttük olyan aki alkalmas arra, hogy szolgálatot teljesítsen a császárnak.*

/Vincent Valentine/

- Én nemrég jöttem ide... Még senkit és semmit nem ismerek. Igazság szerint a háború okát, és annak megoldásait keresem, mivel a szomszédos országban se lesz jó a helyzet, ha minden így folytatódik. *Mondom el a mellettem levőnek.*
Cainor

Cainor

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 5 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 8:52 am

-oh~kitépem a hátamból a cuccokat, majd lehiggadok és keresek valami erős embert és azzal kezd küzdeni.
Meg állok és egy hatalmas buzogány eltalál és betörik a fejem és azt érzem a következő pillanatban hogy valaki nyakamat szorítja. a földbe paszíroz és rám tapos és átszúrja a vállamat -elégvolt!!!~felkiáltok lerugom magamról és neki esem kard párbajt vívok vele mikor közelebb ér leokádom tűzzel a fejét

-Szép volt Cainor~az ember hullája mögül meg jelenik és maszkot visel és elmegy melletem és utána fordulok és már nem is látom.
Ciana

Ciana

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 5 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 9:16 am

- Szóval akkor csak békét akarsz ... Hm. Az nem rossz.
*Arcán egy kisebb mosoly húzódik el, ahogy ezt megállapítja.*
- A háború senkinek se jó. Bár, ... egy nemzeti kötöttségekkel nem bíró személy, mint én, persze, hogy ezt így látja ... *Teszi hozzá lazán.*
- De biztos vagyok benne, hogy sokan mások is így gondolják.
Karaney

Karaney

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 5 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 7:03 pm

Miután jól szemügyre vettem, a yamakana klán legvérengzőbb harcosát, én is tovább harcolok. Egy 2méter körüli bengaállat áll elém. Felnézek rá, mire ő egy suhintással arrébb dobd. A hátamra érkezem és fájdalmamban felnyögök egyet. A katanámra támaszkodva fel állok.
-Látod ezt itt?-mutatok a katanámra.-Ez lesz a végzeted!-sziszegem, majd neki lódulok. Egy suhintással levágom az egyik karját!-Ez a kezed volt? Vagy talán a másik?-vágom le azt is. A férfi visításban tőr ki és térdre rogy.-Az ilyen szerencsétlenek, mint te nem valók harcosnak!-kérlelő pillantást vet rám, hogy ne öljem meg.-Talán most az egyszer meg kegyelmezhetek!-fordítok neki hátat.
-Ribanc!-motyogja magában.
-Vagy nem!-egy pörgő fordulattal levágom a fejét.-Az izom nem mozog valami gyorsan, lehet, hogy erős, de lassú!-rúgom el a fejét. Körül nézek, mindenhol küzdő párok vannak. Felnézek, s meglátom Hiyomitcit, közvetlen a császár mellett foglal helyet.-Mit keres ez itt?-mérgelődöm, miközben még két embert fosztok meg az életétől. Mennyien lehetünk még? töprengem.
Cainor

Cainor

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 5 EmptyKedd Szept. 11, 2012 5:42 am

-Álmodom?~érzek egy kis szellőt oldalról majd oda fordulok és vmi vad barom liheg miközben próbálja átszúrni a sárkány páncélom -gyenge emberek nem tudják egyszerű kardal átszúrni egy sárkány bőrét~mondom kicsit nevetve majd a csavót meg vágom aki attól hátra esik és meg látja Zanka No tachit és rikoltozni kezd hogy egy látomás egy démon -idegesítő~leszúrom és körbenézek minden ki harcol mindenkivel. Állok csak merengek mikor tarkón vágnak vmi buzogánnyal Zanka átveszi felettem az irányítást és iszonyatos hőt kezd kiereszteni a kard és jobban is lángol -Ne bántsd a játékomat~suhintok eggyet a csávó felé és elemészti a tűz és magamhoz térek és fáj a fejem -áhh
ravenx
Admin
ravenx

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 5 EmptyKedd Szept. 11, 2012 7:34 am

A csuklyás alak erőteljesen gyomron rúg amitől a földre kerülök.
-Mocsok. -tápászkodnék fel de rálép a mellkasomra.
A kardommal suhintok felé de ő hárít. Éppen átszúrná a torkomat mikor megszól a gong.
-Mindenki álljon meg! Megvan a 24 továbbjutó, -szólal meg a császár.
A csuklyás alak morog egyet majd leszáll rólam.
-Ezt még lerendezzük. -tápászkodok fel.
-A továbbjutók jöjjenek ide. -szól a fickó aki idevezetett minket.
Karaney

Karaney

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 5 EmptyKedd Szept. 11, 2012 7:47 am

Megszólal a gong. Még az előttem álló embernek azért el vágom a torkát. Oda megyek a császár erkélye elé, a többiek is jönnek. Fel nézek és pont találkozik a tekintetünk. Hiyomitcié és az enyém. Fintorgok egyet majd el fordítom a fejem. Sose bírtam az egoját a nyominak!
Cainor

Cainor

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 5 EmptyKedd Szept. 11, 2012 7:57 am

Meg szólal a gong és elrakom a kardomat fejem és vállam meg sérült majd oda állok az ismerősök mellé -oh látom még éltek~kuncogok és kardom markolatát oda nyomom véletlen a csávó karjának(Raven csak nem tudom a neved)
Zanka ott van mellettem és szokásosan hozzám simul és mondja a maga hülyeségét majd várom mit mondanak.
ravenx
Admin
ravenx

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 5 EmptyKedd Szept. 11, 2012 8:07 am

-Látom nem hagytátok ott a fogatokat. -mondom hamis mosollyal.
-Gratulálok a teljesítményetekhez! Ma este kezdődik az első forduló. Kérem a kosárból húzzatok egy számot amik 1-től 12-ig vannak. Akik ugyanazt a számot húzzák, értelemszerűen egymás ellenfelei lesznek. -szól a fickó.
megvárom hogy hozzám érjen majd húzok egy számot. Felmutatom a hármas számot. utánam a csuklyás húz, szintén a hármast.
-Ezt a mázlit! -szólok halkan.
Hiro-kun

Hiro-kun

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 5 EmptyKedd Szept. 11, 2012 8:13 am

/Ichinose Yaichino/

*Leugrik a szikláról, és a vizsgázók elé áll, majd mikor mindenki felé fordult megszólal.*
- Minden mellet, ha ezek a küzdelmek le fognak zajlani és már csak valóban a legjobbak maradtak, még őket is meg fogjuk rostálni, mivel nem kockáztathatjuk, hogy egy esetleges összeesküvés legyen vagy egy olyan ember kerüljön be közénk, aki arra nem méltó. Ezeket a szabályokat figyelembe véve jó vizsgát kívánok! *Szólal fel, majd az arcokat fürkészi, hogy vajon mi lesz a reakció.*

/Vincent Valentine/

- Nem érdekel, ha az életembe kerül, de ennek az eszeveszett dolognak véget kell vetni. *Össze szorítja a kezét.*
Karaney

Karaney

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 5 EmptyKedd Szept. 11, 2012 8:20 am

Ne féltsetek, tudok magamra vigyázni, de csodálkozom, hogy ti is!-kuncogok. Húzok egy számot.-Ez a 11!-kiáltom.-Ki húzta a 11-est?-nézek körbe. Ekkor meglátom, hogy a magasba emelkedik egy véres női kéz. Ez nem lehet! gondolom.
-Az enyém a 11! Kamane Setsuyama vagyok! Csak, hogy tud a gyilkosod nevét Szuka!-köp felém.
-Minek neveztél engem?-gurulok be. Neki akarok menni, de az egyik játékos megállít.
-Majd a küzdő téren!-mutat a placcra.
-Fiúk, akartok yamakana szeletet enni?-kérdezem felbőszülve.
Ciana

Ciana

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 5 EmptyKedd Szept. 11, 2012 8:50 am

*Úgy gondolja, a férfi elég feszült, ahhoz, hogy ne nagyon érdekelje az, amit nem akarna kitálalni neki alapból se. Így kissé fellazulva folytatja a beszélgetést, hátradőlve a padon, és sapkájának elemzőjénél tartva egyik kezét felnéz az égre.*
- Meg van az erőd, hogy megállítsd?
Hiro-kun

Hiro-kun

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 5 EmptyKedd Szept. 11, 2012 8:55 am

/Vincent Valentine/

- Az, hogy elég e az erőm ehhez, nem tudom, de mindent meg fogok tenni, hogy a lehető legjobbat hozzam ki a dolgokból ezzel is segítve az országomat... ~Igen, ezt kell tennem.~ *Kicsit oldódik a feszültsége, és nyugodtabban dől neki a pad háttámlájának.*
- Te mióta vagy ebben a városban? *Kérdezgeti a fiút.*
Ciana

Ciana

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 5 EmptyKedd Szept. 11, 2012 9:13 am

~ Ambiciózus alak ... ~
*Kissé nagyobb levegőt vesz, majd a kérdésre a mellette ülő felé pillant.*
- Két napja. *Ezen kissé elgondolkozik, majd bólint, hogy megerősítse állítását. Kissé korgó hasa így is emlékezteti őt, hogy azóta alig evett. A társaival azt hitték, hogy itt majd tudnak szerezni ételt. De eddig nem jártak túl sok sikerrel, és csak bajt csináltak Mistnek azzal, hogy feltűnést keltettek.*
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 5 Empty

Induljon a játék
Vissza az elejére 
5 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Haruno Mi - Játék
» A vágy börtönében-Játék