Anime World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egy oldal Magyarország otaku társadalmának.

HomeLatest imagesKeresésRegisztrációBelépés

Induljon a játék

Go down 
+3
Hiro-kun
Natsu
ravenx
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Cainor

Cainor

Hozzászólások száma : 108

Induljon a játék - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 6 EmptyKedd Szept. 11, 2012 4:59 pm

~belenyúlok és kihúzom a 8-as számot fel mutatom. -8-as szám!~mondom hangosan -Én leszek az ellen feled!~megint valami elmebeteg csaj.Meg dob egy víz labdával.
-Remek egy elme bajnok vízes 8-as lessz az ellenfelem...~vigyorgok a vízes 8-asra és szinte megint hőt ereszt ki a kardom
-Miaz Cainor mérges vagy?~úgy beszél mintha őse lenne az majd oda megy a vizes8-as csajhoz -mond hogy nem aranyos...tuti még szűz és úgy meg fürödnék neki is a vérében~erre a szavakra elkezdek kuncogni és felhúzom a kendőmet hogy ne tűnjek bolondnak
Vissza az elejére Go down
Karaney

Karaney

Hozzászólások száma : 223

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 6 EmptySzer. Szept. 12, 2012 5:55 am

Beállunk a 11-es számmal jelölt küzdőtérre. Készen a harcra. A táskámból kimásznak a kicsikéim.
-Sirena, Raego teljes méret! Hiroy, Stardo negyed méret!-adom ki a parancsot. Változnának át, de hirtelen a semmiből előtűnik Zentrax. Elragadva tőlem a sárkányokat. Sirena visít egyet, majd beleharap Zentraxba.
-Ez így nem lenne tisztességes!-áll fel a székéről Hyomitci.-Túl erőben lennél! Kötelezőre szabom, hogy nem használhatod a sárkányaidat!-mondja gőgösen.
-Te itt nem parancsolsz!-lépek ki a a küzdő térről.-Nem otthon vagyunk! Itt nincs kiszabva, hogy mit használhatok!-ugrok fel az erkélyre.-Add vissza a sárkányaimat vagy kicsinálom a tiédet! Világos?-fenyegetem meg.
-Tényleg? Mit szólnál, ha Zentrax elharapná a kis Stardo nyakacskáját?-mutat Zentrax felé, aki a szája elé veszi Stardo-t.-Ha ennyire erős vagy, akkor nincs mitől félned!
-Nem félek!-kiáltom.
-Akkor lássuk!-mutat lefelé.-Meddig fogod bírni egy yamakana harcossal szemben!-kacag fel.
-Ezt még nagyon meg fogod keserülni Hyomitci! Vissza fogom szerezni apánk trónját, hiszen rám hagyta!-fenyegettem meg.
-Valóban? A primogenitúra alapján én öröklök! Az nem számít, hogy apánk mit rendelkezett, hiszen azt csak te és öcsénk hallotta...-az öcsénk szót, úgy ejteti ki, mint egy féreg nevét.-A nép úgy is nekem engedelmeskedik, én vagyok a királyuk és, ha meg tudják, hogy lázadni akarsz kivégeznek felség árulásért!-súgja a fülembe.-Na meg öcsénket is!-teszi hozzá.
-Ne merd őt bántani vagy esküszöm kitépem a szíved és én magam eszem meg!-durvulok be. Leugrom az erkélyről és vissza sétálok.-Kezdjük!
Cainor

Cainor

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 6 EmptySzer. Szept. 12, 2012 7:38 am

~oda megyek ahol én küzdök, Kivonom a kardomat és fekete a penge és nem lángol -hát előre is bocsánatot kérek mindenkitől~le húzom a kendőmet.
-De nagy a pofád tűzeske...~köp eggyet felém és máris nekem ront kardjával épp hogy meg vágja az arcomat olyan gyorsan mozog.
-Nem bírod a tempót?~meg se moccanok csak vagdos össze vissza a könnyebb páncélom a szövetek és néhol néhol a vérem fel csöppen és közben vizesít hogy nem tudjam magamat begyújtani.
-készen állok szóval most engedj szabadon!~meg jelenik melletem Zanka és nagyon nyafog -talán kiengedlek talán nem...~lehajolok és kardom lapjával meg csapom a csajt és tűzet okádok rá de hárítja vízzel.
-Cainor! akarom hogy engedj ki!~üvölt rám majd tarkón rug és előre borulok és véletlen meg fejelem az ellenfelemet -harcolni akarok! szét akarom tépni!!~üvölt és hisztizik.
ravenx
Admin
ravenx

Hozzászólások száma : 295

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 6 EmptySzer. Szept. 12, 2012 8:11 am

A küzdőtérre lépek és elővonom a másik kardomat, a Tsinamagusai To-t.
-Egy daimyo katana? -szólal meg a csuklyás alak.
-Már azt hittem elvitte a cica a nyelvedet. -vigyorodok el. -Készen állsz?
A csuklyás nem szól semmit hanem támadásba lendül. A kardommal hárítok és visszatámadok. Sikerül egy kicsit belevágnom a köpenyébe. A csuklyás újból támad de az erősebb kardommal könnyedén hárítok. Ha jól látom a kardján keletkezik egy hajszálvékony repedés.
-Én jövök! -támadok vissza és el is töröm a kardját.
A támadás erejétől lecsúszik a csuklya és a közönség felhördül. Kiderül hogy a csuklya nem mást takart mint Nagamasa Akirát.
-Akira?! -lepődik meg a császár. -A küzdelemnek vége!
-Most mi van? Nyertem? -kérdem értetlenül.
-A herceget hozzátok ide, a másikat vigyétek a fogdába.
-Mi van?! Nem csináltam semmit!
Ekkor két őr megragad és elhurcol. A kardomat elkobozzák és a császárhoz viszik. Engem bedobnak egy sötét lyukba.
-Elnézést az előbbi közjátékért! -szólal meg a császár. -A küzdelmek folytatódhatnak.
https://animeworld.hungarianforum.net
Hiro-kun

Hiro-kun

Hozzászólások száma : 161

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 6 EmptySzer. Szept. 12, 2012 8:26 am

/Ichinose Yaichino/

*Figyelemmel követi a harcokat, ígéretesnek tűnnek neki ezek a harcokos, ám ekkor furcsa dolgok történnek. Az egyik félről kiderül, hogy nem más, mint a császár fia.* ~Már csak ez hiányzott.~ *Még Ichinose is meglepődik ezen a dolgon, majd elhagyja a küzdő teret, és a fiú cellája felé veszi az irányt. Tudja, hogy nemsokára ki fogják engedni, és ki tudja, ha lenne egy pártfogója, akkor még a seregbe is bekerülhet.*

/Vincent Valentine/

- Akkor te már jobban tudod itt a járást. Én csak ma érkeztem ide, és nem nagyon ismerem az itteni utakat. *Nagyot sóhajt.* Remélem nem tartalak fel, hogy így untatlak...
Karaney

Karaney

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 6 EmptySzer. Szept. 12, 2012 8:41 am

Alig érek vissza és zúgolódni kezd a tömeg. Hátra pillantok és látom, hogy az egyik srácot, akit tegnap ismertem meg elhurcolnak.
-Hé, hová viszik?-kérdezem az egyik őrt. Nem válaszol.
-Te ne oda figyelj!-támad rám Kamane. Alig tudok kitérni a csapása elől. Nagyon gyorsan mozog. Előrántom a katanám. Egymás felé kezdünk futni és összecsapnak a kardjaink.
-Nem győzhetsz Szuka!-sziszegi.
-Fogadunk, te feslett életű!-lököm arrébb. Utána újra összecsapunk. Gyorsan mozgunk, a kardjainkat alig lehet látni. Egyszer csak meghallom Stardo sikolyát. Oda nézek, s ez kizökkent engem. A lány kap a lehetőségen és beleszúr a vállamba, ledöntve engem a lábamról. A földnek csapódom. Fájdalmasan felnyögök. Fölém térdel és a nyakamnak szorítja a kardját.
-Látod? Mondtam, hogy kicsinállak!-szorítja egyre jobban a torkomra a kardját. Nem kell sok ahhoz, hogy elvágja a torkomat. Oldalra pillantok a kicsikéimre. Sirena visít egyet és megnövelve méretét nyakon harapja Zentraxot, aki elejti őket. A két sárkány harcolni kezd, s ez kizökkenti Kamane-t. Lerúgom magamról, majd fordítok a helyzeten. Én nyomom a torkához a kardot és már épp elvágnám, mikor Hyomitci leállítja a meccset.
-A 11-es aréna győztese......Ai Yun!-kiálltja, mire a tömeg ujjongani kezd.
Ciana

Ciana

Hozzászólások száma : 18

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 6 EmptySzer. Szept. 12, 2012 8:44 am

- Így is, úgy is meg kell várnom, míg az őrök újra mással foglalkoznak, és nem velem. Meg nem vagyok épp top formában. *Leveszi bal kézzel egy pillanatra a sapkáját, majd szabad jobb kezével beletúr a hajába mielőtt visszahelyezné.*
- Szóval akkor te a császári udvarba mész? *Kérdezi végül, zöld szemeivel a másikét kutatva.*
ravenx
Admin
ravenx

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 6 EmptySzer. Szept. 12, 2012 8:46 am

-A császár meghülyült! Csak nem azért záratott be mert a fiával harcoltam? Ha tudtam volna hogy ő az, akkor...
Hangosan gondolkodok majd sóhajtok egyet és a földet bámulom.
~Lehet kár volt Kyoto-ba jönnöm.
Karaney

Karaney

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 6 EmptySzer. Szept. 12, 2012 9:04 am

-Mi ez az egész? A küzdelem halálig tart! Kinek képzeled magad?-török ki magamból.-Azt végig nézte volna,hogy engem megölnek, de az ő életét megkíméled?-vonom fel a szemöldököm.-Ha anyánk ezt meg tudja, ki tagad téged!-mutatok rá.
-Nincs rá esélye!-röhög a képembe.
-Ezt meg, hogy érted?
-Anyánkat elüldöztem, még akkor, amikor te leléptél!-mosolyog tovább.
-Ezt nem teheted! Dragosban Ő a királynő, addig amíg te nem találsz feleséget!
-Ez-az, már találtam!-vág önelégült képet.
-Mégis, ki akarna hozzád menni?-mutatok végig rajta.
-Mondjuk én!-szólal meg Kamane mögülem.
-Te?-akadok ki.-Ez nem lehet!-támadok rá a bátyámra.-Te aljas, szemét!-a támadásomat kivédi a kardjával, de kicsavarom a kezéből.-Meg öllek te nyomorult!-veszem fel apám kardját. A kard pedig villogni kezd, majd hatalmas fényt áraszt ki magából. Eldobom és abbahagyja.-Meg kímélem az életed, de csak a népünk miatt!-fordítok neki hátat és sétálok el.-Sirena engedd el és gyertek! Meglátogatunk egy barátot!-jönnek utánam a sárkányaim. Le megyek a tömlöcbe és meglátom az új barátomat.-Hé harcos! Kell segítség?-dőlök neki a falnak és összefonom a kezem.
ravenx
Admin
ravenx

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 6 EmptySzer. Szept. 12, 2012 9:07 am

-Majd ha halálra ítélnek akkor segíthetnél megszökni. -vigyorodok el. -Bár először jó lenne tudni miért zártak be.
Karaney

Karaney

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 6 EmptySzer. Szept. 12, 2012 9:13 am

-A császár fiára támadtál! Csodálkozol?-vonom fel a szemöldököm.-Bár az nem volt benne a szabályokban, hogy a herceg nem indulhat! Én nyertem, de korántsem úgy, ahogy szerettem volna...-fintorgok.-Nekem viszont szükségem lenne majd rád!-mutatok végig rajta.
ravenx
Admin
ravenx

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 6 EmptySzer. Szept. 12, 2012 9:17 am

-Miért lenne rám szükséged? Ahogy láttalak harcolni, egyedül is megállod a helyed.
A rácshoz lépek és a lány szemébe nézek.
Karaney

Karaney

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 6 EmptySzer. Szept. 12, 2012 9:22 am

-Visszaakarom szerezni azt, ami jogosan engem illet! Elvették az országomat! A bátyám rossz döntéseket hoz és ezzel tönkre tesz mindent! meg foglya ölni Dragost! Ezt pedig nem hagyhatom! Te is jó harcos vagy! Talán a legjobb, akit eddig láttam, szükségem van rád és még pár emberre...-hallgatok el.
Cainor

Cainor

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 6 EmptyCsüt. Szept. 13, 2012 2:30 am

~a vizes 8-asra nem figyelek mert elvonja a figyelmemet a sárkányos balhé és hogy elvitték a fogdába és átszúrja a bal karomat és meg forgatja benne a pengéjét és nem tudom mozgatni és bejuttat egy folyadékot és meg fagy a karom és újjong a tömeg
-nah elég volt~jobb kézzel suhintok a csaj felé és közben elugrik -Zanji Tsugoki!~üvöltöm el magamat majd beborítják a lángok a testemet és eléri majdnem a nap hőmérsékletét és elkezd párologni körülöttem majdnem minden víz az arénán belül elkezd párologni
-mit művelsz?!~nem tudja irányítani a víz képességét majd közelebb lépek hozzá és suhintgatok felé de mellé megy de így is meg égeti a bal oldalát és síkoltva borul a földre főlé állok és amit ki eresztek hőt már attól meg égetem a bőrét majd suhintok felé és elporlad majd a császár felé fordulok lehúzom a kendőmet és elrakom a kardomat és elmúlik a képességem -jó meccs volt...~ránézek a karomra majd vissza -azt hiszem nyertem~mondom a meccs vezetőnek majd közben találkozom egy magas katonával(Ichinose) a bal karom lóg élettelenül és kardom hozzá ér a katonához véletlen és meg jelenik hirtelen Zanka -mért érintettél hozzá féltékeny leszek azt hittem csak velem akarsz lenni...
ravenx
Admin
ravenx

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 6 EmptyCsüt. Szept. 13, 2012 7:13 am

-Szívesen segítenék de nekem is van némi elintéznivalóm. Persze előbb ki kellene jutnom innen. Úgy tűnik rajtad kívül senkit se érdekel hogy bezártak.

Idegesen kezdek járkálni.
-Azért remélem a császár küld valakit hogy megmagyarázza a helyzetet.
Karaney

Karaney

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 6 EmptyCsüt. Szept. 13, 2012 7:22 am

-Itt valószínűleg mindenkinek van elintéznivalója valakivel...-fintorgok, miközben Hyomitcire gondolok.-Talán, ha össze állnánk egy csapatba, mindenkin rajta üthetnénk! Gondolkodj el rajta! Én meg keresek még másokat is, talán az a tüzes srác is segít...-fordulok meg és indulok ki a börtönből.
ravenx
Admin
ravenx

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 6 EmptyCsüt. Szept. 13, 2012 7:38 am

-Itt megvárlak. Nem mintha tehetnék mást. -nevetem el magam.

Eközben a császár tovább figyeli az összecsapásokat. Akirát odahurcolják a lelátóhoz az apja elé.
-Mégis mit képzeltél? -teremti le Endo. -Meg is ölhetett volna az a fiú aki feltehetőleg egy daimyo.
-Nem túl fiatal ahhoz?
-Elég! Nézd meg a kardját, ez egy daimyo katana. Ilyen csak a daimyo-knak van.
-És ha megölt egyet majd elvette tőle?
-Ne bolondozz. Inkább menj vissza a szobádba.
A herceg azonban elrohan de előtte ellopja a kardot.
Karaney

Karaney

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 6 EmptyCsüt. Szept. 13, 2012 7:43 am

Út közben kifelé belefutok a hercegbe. Mélyen meghajolok.
-Akira herceg!-felpillantok rá és meglátom a kezében a srác kardját.-Az!-mutatok a kardra.-Nem az Öné, igaz?-nézek rá szúrós szemmel.
ravenx
Admin
ravenx

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 6 EmptyCsüt. Szept. 13, 2012 7:49 am

Akira:
-Lehet hogy megtartom ha már az enyémet eltörte az a kölyök. Bár egy ilyen jóképű és igaz szívű herceg nem tehet ilyet. -neveti el magát. -Egyébként mit tudsz róla? Apám szerint egy daimyo de nem tűnik annak.
Karaney

Karaney

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 6 EmptyCsüt. Szept. 13, 2012 7:55 am

-Felség, daimyo nem jut a palota közelébe se, nemhogy a palota udvarába!-kacagok fel, de valójában azon nevetek, hogy minek hiszi magát.-A kard pedig nem csak egy tárgy, lelke van és nem fog magának engedelmeskedni! Szerintem adja vissza a fiúnak és engedjék ki a börtönből!
Cainor

Cainor

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 6 EmptyCsüt. Szept. 13, 2012 8:00 am

-hülye nőszemély!~felgyórsítok és közben vitatkozom és gygyitom a karomat de már tudom mozgatni a kezemet de még mindig lóbálom majd bele futok a a Ai Yu-ba és egy kis srácba -Üdv...~intek a jó karommal -pont téged kereslek Ai Yun mi történt veled a meccsen hogy neki rontottál a másik sárkányosnak?~érdeklődöm majd felmérem a gyereket "tuti valami nemes kölke" majd neki dőlök egy vas ajtónak és szinte át olvadok rajta a páncélom hőjétől annyira felvan még mindig melegedve
ravenx
Admin
ravenx

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 6 EmptyCsüt. Szept. 13, 2012 8:05 am

Akira:
-A kardot visszaadom de csak az apám dönthet a szabadon engedéséről. Szerintem kérdezd meg tőle honnan szerezte a kardot. Inkább te kérdezd minthogy az apám vallassa.

Azai:
Unottan ücsörgök a cellában.
~Csak egyszer jussak ki innen.
Karaney

Karaney

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 6 EmptyCsüt. Szept. 13, 2012 8:16 am

-Akira, maga tud hatni az apjára! Szóljon neki! Most!-nézek rá gyilkos tekintettel, majd Cainor felé fordulok.-Üdv, neked is! A másik sárkányos a testvérem volt! Hyomitci. Ő az uralkodó az országomban, de jogosan engem illet a trón és ezt ő is tudja. Meg akart öletni Kamane-val, akiről kiderült, hogy a felesége... Ezzel kitúrta anyámat a helyéről! El vette a sárkányaimat a küzdelem alatt, de nélkülük is legyőztem azt a ringyót!-dühödök fel ismét. Közelebb hajolok hozzá.-Tudnánk, majd valahol négyszemközt beszélni? Itt a falnak is füle van!
Hiro-kun

Hiro-kun

Hozzászólások száma : 161

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 6 EmptyCsüt. Szept. 13, 2012 8:22 am

/Inhinose Yaichino/

*Lassan elér a tömlöcökig, és meglátja a bezárt fiút. Közelebb lép, és int az őröknek, hogy távozhatnak.*
- Elég balszerencsés napod volt fiú. De láttam, hogy jó harcos vagy. Az, hogy a császár védi a fiát természetes és ilyenkor az érzelmek döntenek. Ha rám figyelsz, és meghallgatsz, felkínálok neked egy lehetőséget. Mit szólsz hozzá?

/Vincent Valentine/

*El kezd kotorászni a zsákjában és elő vesz egy almát. Ő is megéhezett, és kell valamit ennie. Bele harap, és megeszi a falatot, majd a fiú szemébe néz, és elmosolyodik*
- Ha ahhoz az kell, hogy több információt szerezzek, akkor igen. Meg kell ragadnom minden alkalmat, hogy megtudjak mindent. *Neveti el magát, majd témát ált és így szólal meg.*
- Szép a szemed színe.

Cainor

Cainor

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 6 EmptyCsüt. Szept. 13, 2012 8:35 am

-persze tudunk *meg próbálok fel kelni de közben mosolygok a lányra* hát meg amúgyse szimpatikus a testvéred már bocsánat...*kicsit nevetek
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 6 Empty

Induljon a játék
Vissza az elejére 
6 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Haruno Mi - Játék
» A vágy börtönében-Játék