Anime World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egy oldal Magyarország otaku társadalmának.

HomeLatest imagesKeresésRegisztrációBelépés

Induljon a játék

Go down 
+3
Hiro-kun
Natsu
ravenx
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Natsu

Natsu

Hozzászólások száma : 106

Induljon a játék - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 9 EmptySzer. Szept. 19, 2012 5:36 am

-De szerintem is találkoztunk. Cainor. de még egyszer bemutatkozok ha nem lettél volna ott. Natsuki Scarlet de csak Natsu -nak hívnak. amúgy miért hoztad vissza a kardomat? Azt hittem te a császár egyik katonája vagy és a parancsit követed vakon.
Néztem rá kíváncsian miközben megnézzem nem-e vág át. A kardot kihúzom a tokból és egy kisebb morgás hallatszik, elnevettem magamat. vissza rakom és a hátamra kötöm miközben megnyugodva sóhajtok. Komolyan Cainora nézzek.
-Tudod mi a fészkes fene folyik itt
?
Vissza az elejére Go down
http://fonixtoll.qwqw.hu
Cainor

Cainor

Hozzászólások száma : 108

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 9 EmptySzer. Szept. 19, 2012 6:06 am

háát fogalmam sincsen meg amúgy sincs ínyemre hogy egy nőt zaklatnak főleg katonák*mondom mosolyogva* és nem voltam ott lehet a végére érkeztem oda tudom hülye kérdés Natsu de kérsz egy almát?*oda nyújtok egy friss vérförös almát mosolyogva majd nézek balra ahonnan jön egy viz ágyúval felszerelt őrség*oh egy víz ágyú?
Natsu

Natsu

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 9 EmptySzer. Szept. 19, 2012 6:36 am

"Kajaaaa~" Folyik még a nyálam is de gyorsan megrázzon a fejem. És megyek tovább de én is balra nézek. És elnevetem magam, úgy hogy a hasamat fogom.
-Ezek mit akarnak? Egy fürdőt adni nekünk? És egy víz ágyú kire van hatással....-Cainora nézzek és eszembe jutott, hogy neki a képessége a tűz.- Ez ellened van mi? Na mert segítettél én is segítek.
Elé sétáltam a férfinak majd a kardomat az oldalamra húztam. Rá raktam a kezemet és miközben hátrébb lököm a pasast. A katonák megállnak és éppen nyitják a vizet ránk. A levegő elkezd körülöttem forogni majd fehér energia lesz amitől a víz két oldalra megy, kihúzom a kardot és vele együtt jön ki a sárkány is ami körülöttem köröz majd engem körbe fogva felmordul és megszólal.
-Ezt azért mert ócska vasként bántatok velem.
Ez annyira meglepett, hogy teljesen elvesztettem a kontrollt és amikor a katonák felé suhintottam magamat is ellöktem. Getsuga egy hatalmasat üvöltött és a víz ágyú darabokra hullott a katonák meg sem álltak a még falba nem ütköztek. Cainort is magammal rántottam mert mögöttem volt. Amikor megálltunk gyorsan visszadugtam a kardot.
-Ez....beszél? Megszólalt? Nem lehet! -Kellek fel ülve és gyorsan a vállamra rakom a kezemet.- Au...ez fájt.
Észre veszem, hogy a vállam a lökés hullám miatt eltört. De még voltak katonák és én nem nagyon voltam harc képes. A férfi felé néztem miközben mosolyogtam.
-Bocs Cainor csak rúgni tudok. Eltört a vállam.
Cainor

Cainor

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 9 EmptySzer. Szept. 19, 2012 7:09 am

rajtam fekszik eltört vállal csak nézem kicsit elmosolyodom de észre veszem hogy a kardom a kardjához ér és szinte hozzá is
-oh hmm szép a kard démonod és hogy hogy eddig nem beszélt?*nevetek majd fel állok fel segítem -gyere ugorj fel a hátamra kiviszlek innen *közben előhúzom a kardomat meg gyullad -Zanka ne legyél udvariatlan gyere elő~rázom meg a kardot
Zanka
-Most egy nő?! féltékeny lettem!!*mondja hangosan hisztizve vörös elpirult fejjel* Hmm de milyen erős kardja van*végig simitja Natsu kardját és érzem hogy a kard a kezember remeg és jobban lángol*
Natsu

Natsu

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 9 EmptySzer. Szept. 19, 2012 7:22 am

Teljesen elkomolyodok és levert képpel mondom miközben próbálom vissza rakni a vállam.
-Nem démon és nem kard. Ő egy igazi sárkány, Getsuga vagyis Holdagyar. Ennyit tudok róla sajna. Eddig soha nem szólalt meg hiába akartam rá bírni azt hittem csak egy lélek hang nélkül de most megszólalt és hihetetlen volt.
Amikor megjelent Zanka hirtelen megijedtem.
-Mi ez? egy démon? Furcsa eddig azt hittem Getsuga lehet kardban. De nagyon jól nézel ki Zanka.
Mondtam mosolyogva majd amikor megérintette a kardomat bele borzongtam és elbambultam. Csak nehezen tértem magamhoz, megráztam a fejemet.
-Tudok szaladni mutasd az utat és követlek, nem kell még az én nehéz súlyommal is vesződnöd.
Cainor

Cainor

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 9 EmptySzer. Szept. 19, 2012 9:00 am

-Nem vagy nehéz*felkaplak a vállamra és elkezdek menni veled nagyából kiérünk mikor bele futok a palota őrségbe akik már sokkal erősebbek de tűzet okádok rájuk és meg torpanok -ez nem stimmel...homályosan látok és szédülök*egy altató lövedék mely egy medvéd it ki üt azonnal elalszok és eldőlök előre fele úgy hogy a lánynak ne legyen semmi baja és szorítom a kardomat
Zanka oda hajol a testemhez miközben megjelenik és elrakja magát a kard hüvelybe az én kezemet mozgatva majd le gugol és az arcomba néz és már nem látom mit mond mert nym el az álom és homályosan látom de ígyis letudom olvasni a szájáról "legközelebb nagy fiú" és meg csókol pánikját leplezve majd közben eltünik én meg nem tudok semmit se csinálni de mérges leszek és elalszok
Natsu

Natsu

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 9 EmptySzer. Szept. 19, 2012 9:48 am

Amikor felkap nézzek nagy kerek szemekkel. "Mi a fene? Lány rablás..." Majd meglátom hogy az egyik katona valamit lő felénk gyorsan hátra fordulok.
-Cainor vigyázz!
De már késő volt meglőtték majd egy kis idő után elkezdet imbolyogni. "Rám fog esni meghalok." Mondtam miközben össze raktam a kezemet és imádkoztam. Aztán elesett de nem lett semmi bajom csak annyi, hogy gurultam és egy katonába ütköztem. Miközben keltem fel párszor belém vágta a kardot de az azonnal meggyógyult. Térdre álltam és megfogtam a kardot amely a húsomba vájt a hajam az esés következtében szét bomlót. Megláttam Zankát Cainor mellett majd ahogy észre vettem úgy el is tűnik. "Fenébe!" Vészesen közel vannak és Cainort már cipelték volna el. Gyorsan kirántottam a katona kezéből a kardot és lemetszetem a fejét.
-Nem hagyom hogy olyan egyszerűen elvigyétek.
Ezzel nekik mentem és elkezdtem vér fürdőt rendezni, mint ha teljesen megváltoztam volna csak úgy öltem meg őket. Amikor megjött az erősség a víz ágyúval egy fickót éppen vágtam ketté tiszta véres voltam a többi katona egyet hátra lépet. A kardról leráztam a vért és felkaptam a kezét amit a vállamra raktam. Igaz még fájt de kibírtam.
-Aki utánam jön megölöm. -Ezzel a kijárat felé mentem és néha megbotoltam.- Komolyan mondtam.
Néztem szúrósan az előttem lévő katonákra. Nem álltak arrébb leraktam és elintéztem őket. Aztán felkaptam megint Cainor és elkezdtem vele futni egy kihalt város részhez ott betörtem egy raktárba amit lezártak és leraktam két dobozra és leültem háttal a doboznak, hogy kifújam magam. A kezemet néztem és gondolkodtam amikor megjelent Zanka. Hisztizett egy sort.
-Nyugi jól van megvédem. Nem kell úgy sem sok hogy meggyógyuljak.
-De miért pont egy nő?! Féltékeny vagyok!
-Nem akarok semmit tőletek.
Jéghideg hangon mondtam miközben szét néztem magamon csupa vér voltam. Le vettem a csuhámat és ráterítettem Cainora. Zanka ezt csodálkozva nézte majd mérgesen eltűnt. Én meg integettem neki, a kardomat az ölembe fektettem és török ülésbe és karba tett kézzel aludtam el egy kicsit miközben a hajam eltakarta az arcomat.

(Na remélem így jóRazz)
Cainor

Cainor

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 9 EmptyCsüt. Szept. 20, 2012 5:32 am

Hírtelen fel ébred fel ül és tűzet okád és közben teljes torokból üvölt mint egy vad és oldalról érkezik egy ruhás és neki csapódik a raktár oldalának-hülye idióta vedd észre magad...*mondja Zanka mérgesen
Még alig tértem magamhoz a kábítás után és a rugás után de látom hogy Natsu még meditál és nem ébredt fel még. Levetkőzöm és és fel veszek egy normális ruhát és egy zsákkal elindulok és a kardomat is viszem magammal és bevásárolok vissza megyek és csinálok vmi ételt
"mivel fogom én ezt meg magyarázni főleg most a hülye kardom is azt hiszi hogy meg tehet bármit mert fel oldtam rajta egy pecsétet, mellesleg ő maga rakta rá és hogy lehet ennyire szerencsétlen hogy elfelejtette és mért az én kardomba költözött" morgok magamban közben finom illatok szálingóznak a levegőbe
Natsu

Natsu

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 9 EmptyCsüt. Szept. 20, 2012 6:35 am

Az meditálásnak tett alvásomat félbeszakította a korgó gyomrom. Kipattannak a szemeim és elkezdek szaglászni, majd felpattanok. A csuhámat felveszem nehogy amikor kimegyek ilyen látszódjon hogy véres vagyok. Megmozgatom az "eltört" vállamat amely recseg egyet majd még egyet és abba hagyja.
-Mit eszünk szakács úr?-Mondom nagy vidáman és csillogó szemmel.-Amúgy hogy vagy, jót aludtál?
Nevettem el magam amikor magam elé képzelem azt a nagy esést ott a palotába. Majd hirtelen elkomorodok, és magam elé bambulok. "Na, most komolyan körözött lettem. Mennyi ellenféllel is végeztem? 1..2...3....." Így elkezdtem számolni gondolatba miközben mutattam az ujjaimon.
Cainor

Cainor

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 9 EmptyCsüt. Szept. 20, 2012 7:30 am

Mosolygom a lányon -hát egy kis levest kis külön leges rendbe hozza a szervezetet meg minden a lányaimnak ezt adom mikor meg sérülnek...*mosolygom tovább és közben ígyis látom hogy csupa vér a ruhája..."komolyan meg öltünk egy csomó embert hogy ki szabadítsuk egymást?" kicsit elkezdek kuncogni -Natsu körbe néztem itt ebbena raktárban találtam egy hatalmas üstöt hordtam bele vizet, ha gondolod meg moshatod ott a ruháidat vagy meg fürödhetsz benne csak mond meg hogy mennyire melegítsem fel* kavargatom a gyógy erő levest és kiszedek neki egy tálkába és ő is enni kezd
Natsu

Natsu

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 9 EmptyCsüt. Szept. 20, 2012 7:46 am

Abba hagyom a gondolat menetet és figyelmesen hallgatom a férfit. "Lányok? Nem féltik az apjukat?" Én is neki láttam enni de aztán hirtelen kidugtam a nyelvem miközben hűtöttem.
-Blööö....Innen menek ne negyen a víz. (Ilyen meleg ne legyen a víz.X) )-Amikor már ne fájt annyira elkezdtem fújni.-Ennyire feltűnő, hogy véres vagyok?
Leraktam a tálat és felkötöttem a hajamat, aztán a csuhát is levettem.
-Mikor lesz kész a fürdő? Akkor szólj és ha nem gond megfürdök mert rég nem fürödtem és elégé nehéz napom volt.
Vigyorogtam és ültem a helyemen enyhén a fejemet megdöntve. Elkezdtem megint falatozni a levesből, hogy legyen valami a gyomromba.
Cainor

Cainor

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 9 EmptyCsüt. Szept. 20, 2012 8:23 am

Fel állok oda megyek a hatalmas üsthöz elkezdem melegíteni a vízek és kellemes melegnél abba hagyom -kész a vízed jöhetsz fürdeni*mosolygok majd vissza megyek és háttal leülök a fürdőnek
Natsu

Natsu

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 9 EmptyCsüt. Szept. 20, 2012 9:33 am

Elmosolyogtam, majd felkeltem és elkezdtem az egyik ládába kutakodni. "Kéne valami amivel meg törölközhetek nem akarok itt meztelenkedni." Találtam egy fehér köntös szerűt. Oda mentem az üsthöz a kardomat leraktam a ruháim mellé, ami nem messze pihent egy ládán egy kar nyújtásira. Óvatosan bele mentem de a lábam megcsúszott és háttal bele estem és a fejem koccant a falon. Mielőtt teljesen elmerülhetem gyorsan felkellek és megsimogatom a fejemet elkezdet belőle vér folyni nem nagyon így alig lehetett észre venni. Nézzek magma lé miközben a fejemen megjelenik a varázskör és begyógyul a seb.
-Öhm...bocsi lefejeltem a fürdő kádat. De nincs gond.
Mosolygok a háttal lévő Cainor-ra miközben zavartan rajzolgatok az üst peremére valamit, majd vissza ülök és bele süllyedek.
Natsu

Natsu

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 9 EmptyPént. Szept. 21, 2012 6:20 am

Mikor már jéghideg lett a víz jobbnak láttam kikászálódni, a ruhámat már régen kimostam így az száradt. De még mindig vizes volt annyira, hogy ne lehessen fel venni. Így azt a fehér köntöst vettem fel amit találtam. Összekötöttem elől majd elkezdtem furcsán nézni azt a részt ami a lábaimat takarta el. Elővettem az eltört törőmet és ferdén levágtam olyan comb közepéig majd rúgtam egyet oldalra.
-Ez így remek is! Most mihez kezdesz Cainor? Vissza mész a palotába vagy a lányaidhoz?
És leültem az egyik magasabb ládára ami pont mellette volt, kezembe vettem a levest és elkezdtem inni.
Cainor

Cainor

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 9 EmptyPént. Szept. 21, 2012 7:19 am

-háát őszintén fogalmam sincsen de lehet vissza megyek a palotába végülis azt mondom hogy önvédelemvolt az egész és te mihez kezdessz?*mondom felé fordulva és neki dőlök egy ládának~és szürcsölgetem még a maradék levest ami szinte forr a kezemben -Natsu milyen italokat szeretsz?*témát váltok mert gondolom nem fontos annyira az a téma már*
Natsu

Natsu

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 9 EmptyPént. Szept. 21, 2012 7:32 am

Egy kis ideig bámulom a földet majd halkan megszólalok. "Lehet meg kéne fontolnom azt az ajánlatot most már..."
-Nem tudom, semmihez úgy mint eddig. Ha annyira kellek nekik úgy is megtalálnak.
Egy kis ideig még komor hangulatom volt mikor meghallottam az italt elkezdtem pörögni.
-Sör....igaz szerintem itt nem ismerik csak valami kotyvalékot. Mondjuk az a soké(sake) sem rossz. De inkább kihagynám az ital túrából.
És elkezdek nevetni de hogy leplezem a szám elé rakom a kezemet. Mikor abba hagyom a hajamat normálisan megigazítom és a kardomra nézzek majd vissza Cainor-ra.
Cainor

Cainor

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 9 EmptyPént. Szept. 21, 2012 9:53 pm

-sör olyat is de rég ittam *dörzsölgetem kicsit az államat -az a baj hogy mikor gyerekek nagyon kicsik voltak a htaomon cipeltem őket mint 2 kardot akkor voltam külföldön és egyszer ittam és finom volt*mondom elmerengve majd meg rázom a fejemet* hát igen egy idő után kicsit unalmas a sake*nevetek
Natsu

Natsu

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 9 EmptySzomb. Szept. 22, 2012 5:04 am

Kuncogok majd hirtelen elkomolyodva Cainor-ra mutattok vagyis inkább a kardjára.
-Kérdezhetek valamit: Zanka miért ilyen féltékeny mindenkire?
Mosolyogtam miközben lóbáltam a lábamat majd a ruhámra néztem, kirázott a hideg méh vizes volt. "Szuper nem könnyen fog megszáradni." Aztán vissza a láblógatáshoz és vártam a választ.
Cainor

Cainor

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 9 EmptySzomb. Szept. 22, 2012 7:55 am

-hát lehet elfogadott gazdájának mert hát nincs sok olyan ember aki képes meg fogni egy olyan kardot ami szinte még ígyis lángol *nevetni kezdek majd meg fogom a kardomat és oda nyújtom * fogd csak meg hogy ígyis milyen forró *vigyorgom* "tuti most őrültnek néz hogy egy kard ígyis hogy lehetne forró, de mind egy meg tudja ha meg fogja"
Zanka
Érzi Getsuga közelségét és ezért elkezd remegni vagy azért mert fél vagy azért mert szivesen küzdene ellene
Natsu

Natsu

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 9 EmptySzomb. Szept. 22, 2012 8:06 am

Eltolom a kardot miközben mosolygok, és a sajátomra mutatok.
-Ez a kard nem az enyém loptam de megígértem neki, hogy más kard amelyikben élnek nem lesz a kezembe. De így is érzem milyen forró.
Majd a kezembe veszem az enyémet és óvatosan végig húzom az ujjamat a tokon. Miközben elkuncogom magam majd a tányért a kezembe veszem és Cainor felé nyújtom.
-Finom, kérhetek még? Még éhes vagyok.
Cainor

Cainor

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 9 EmptySzomb. Szept. 22, 2012 8:12 am

-persze*lerakja akardot és szed még neki egy kis levest és vissza adja* -amúgy tudom hülye kérdés de te külföldi vagy nem?*mondja kicsit hülyén érezve magát és közben vakargatja a fejét*
Natsu

Natsu

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 9 EmptySzomb. Szept. 22, 2012 8:17 am

A kérdésére bólintottam miközben mohón ettem a levest. Amikor végeztem leraktam majd megint elé raktam miközben mosolyogtam, de ahelyett hogy megvártam volna ő szedjen én szedtem magamnak.
-Az vagyok, a nyelvet nem beszélem valami jól de amit a harcok alatt megtanultam azt tudom. Meg jó ideje vagyok az országba, de hogy kerültem ide ne kérdezd.
Nevettem el magam miközben vele szembe leültem és ettem tovább.
Cainor

Cainor

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 9 EmptySzomb. Szept. 22, 2012 8:33 am

-de egész jól beszéled ezt a nyelvet*köszörüla torkán* you're perfect speak japan but öhm i can't speak ez a nyelv*nevetni kezd hogy nem tud angolul* -bocsájs meg nekem*nevetek majd meg nézem a fazekat egy nagyon pici van benne bele öntöm a tányérodba -egyél még ha éhes vagy főzök egy új adagot *oda rakok még egy fazék kaját főni*
Natsu

Natsu

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 9 EmptySzomb. Szept. 22, 2012 9:05 am

Elnevettem magam ahogy próbál angolul beszélni. Majd elkezdem enni a kajámat amit beleöntött, miközben félszemmel nézzem őt.
-Köszi amúgy ahogy mondtam volt időm nagyjából megtanulni. Mert sok zűrös ügyem volt itt.
Majd leraktam a tányért magam mellé, és komolyan rá néztem a férfira.
-Arra lennék kíváncsi, hogy egy magad fajta férfinak vannak gyerekei de a feleségedről nem hallottam semmit. Elhagyott titeket vagy mi lett vele? Mert ha te most itt ülsz velem a lányaid meg egyedül vannak nem félted őket vagy van aki vigyáz rájuk?
Aztán egy kicsit fejbe kólintottam magam miközben zavartan nevettem.
-Nem az én ügyem tényleg bocsi semmi közöm hozzátok. Csak hát.....biztos kicsik.
Mondom egy zavart mosollyal és elpirulva a férfinak.
Cainor

Cainor

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 9 EmptySzomb. Szept. 22, 2012 9:43 am

Egy kovács ismerősöm vigyáz rájuk vagy pont fordítva*kicsit nevetek majd kavargatom az ételt * hát a gyerekek meg mindenki úgytudja hogy a szülésbe halt bele a nejem de nem abba halt bele*rá pillantok a kardomra szúros szemmel * szóval az történt pontosan hogy mikor meg szülte a két lányunkat akkor először jött elő a kardból Zanka és akkor nem így nézett ki mint most mint egy démon vagy egy sárkány de inkább démon szerűbb volt és elragadta magával de értetlenül álltam ott félelemtől reszketve és a feleségem nagyon nyugodt volt és csak mosolygott ahogyan engem figyelt és egyszer csak mind ketten eltüntek és mikor 5 évesek lettek a lányok akkor jött megint elő zanka de akkor már ahogy most látod a feleségem alakjába csak a gyerekesség a hiszti ezek meg maradtak de jött az ölésvágya és mindig befolyásolni akar azóta...*mondom bús hangon el ezt az egészet*
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 9 Empty

Induljon a játék
Vissza az elejére 
9 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Haruno Mi - Játék
» A vágy börtönében-Játék