Anime World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy oldal Magyarország otaku társadalmának.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Induljon a játék

Go down 
+3
Hiro-kun
Natsu
ravenx
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Natsu

Natsu


Hozzászólások száma : 106
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 29
Tartózkodási hely : Mezőtúr-Debrecen

Induljon a játék - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 10 EmptySzomb. Szept. 22, 2012 10:02 am

Miközben hallgattam a szomorú históriát teljesen átéreztem mit élhetett meg. Pár könny cseppet még le is folyt az arcomon de gyorsan össze szedtem magam.
-Akkor ha jól vettem ki a szavadból Zanka most a halott nejed alakját vette fel. Ez pofátlanság, hogy tehet ilyen galádat akkor is ha démon. De amúgy szép volt a feleséged.
Mondtam egy kicsit szomorkás hangon de hirtelen meghallottam Getsuga hangját és teljesen elszakadtam a "valós világtól." Miközben előre bámultam egy sötét helyen voltam ahol a sárkány megjelent, körbe fogott és elkezdet szorongatni.
-"Nem azért vagy itt, hogy barátkozz. Engedj ki a kardból hagy öljem meg azt a démont."
Én próbálkoztam kitörni de nem sikerült majd egy sikítás közbe sikerült vissza térnem a "valóságba". A földön térdeltem és a fejemet fogtam miközben ziháltam és próbáltam észhez térni. Amikor megláttam, hogy a férfi engem néz. Gyorsan fel keltem és zavartan mosolyogtam.
-Áh semmi gond csak a vállam rosszalkodik megint. Mikor lesz kaja?

(Ami getsugával történt az a fejében volt. Smile )
Vissza az elejére Go down
http://fonixtoll.qwqw.hu
Cainor

Cainor


Hozzászólások száma : 108
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.

Induljon a játék - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 10 EmptySzomb. Szept. 22, 2012 10:23 am

*fel figyel a sikoltásra kicsit zavartan néz* háát én nem szoktam használni hogy meg halt csak tovább él Zankában *tűzet fújok a fazék aljára és máris szinte jobban rotyog a kaja* "Kedves aranyos lánynak tűnik de mióta meg fogtam azt a kardot Zanka valahogy tűrelmetlenebb és agresszívabb még velem is hmm" elkalandozok majd meg rázom a fejemet* -bolondságokra gondolok hogy Zanka meg akar küzdeni a kardoddal valamiért...*nevetek*
Vissza az elejére Go down
Natsu

Natsu


Hozzászólások száma : 106
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 29
Tartózkodási hely : Mezőtúr-Debrecen

Induljon a játék - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 10 EmptySzomb. Szept. 22, 2012 10:31 am

-Akkor már ketten vagyunk akik így gondolják de én nem küzdök meg veled. Az előbbi jelenet Getsuga miatt volt. Meg akarja ölni Zankát valami miatt, de nem hagyom neki ezért majd nem megfojtott.
Nézzek rá zavartan miközben gyorsan elhadartam amit mondani akartam és egy zavart mosollyal megtoltam. "Remélem nem nézz bolondnak." Vakartam a tarkómat idegességembe.
Vissza az elejére Go down
http://fonixtoll.qwqw.hu
Cainor

Cainor


Hozzászólások száma : 108
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.

Induljon a játék - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 10 EmptySzomb. Szept. 22, 2012 10:35 am

Hmm énse akarok veled meg küzdeni egyrész egy szép hölgyel illetlenség lenne küzdeni másrészt nem meg mentettél *nevetek egy kicsit és nézem kész a leves * készen van...*szedek magamnak egy kicsit és neked is
Vissza az elejére Go down
Natsu

Natsu


Hozzászólások száma : 106
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 29
Tartózkodási hely : Mezőtúr-Debrecen

Induljon a játék - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 10 EmptySzomb. Szept. 22, 2012 10:46 am

Nézzek rá kacéran miközben kuncogok amivel elrontok mindent. Elvesszem a levest és elkezdem szörcsögni miközben elgondolkodtam. Mikor végeztem oda mentem a ruhámhoz és egy gyors öltözéssel már benne is teremtem.
-Amúgy ezt a szép hölgyet vegyem kikezdésnek? Hát, jah szép lennék ha hölgy ként viselkednék és nem harcos ként. Amúgy te szerinted 30 emberét elítélnek engem?
Kérdem könnyelműen miközben a kardomat csatolom az oldalamra majd vele szembe le ülök, egy kupacba lévő szét szaggatott köpenyemet fogom meg. Magam elé emeltem kiterítve és a közepén volt egy hatalmas lyuk. "Ezt még a városba szereztem az egyik terrakotta katonától. Fhu...mázlim hogy van ez az átok." Gondolkodok el egy kicsit miközben pofákat vágok. Majd Cainora nézzek, kíváncsian.
-Nem tudod honnan szerezhetek új köpenyt? Mert el kéne, így is menekülök egy férfi elöl akit ott hagytam egy teaháza. Jah meg nem szeretem mutatni az arcomat.
Vigyorgok miközben összegyűrve hátra hajítom a köpeny darabjait.
Vissza az elejére Go down
http://fonixtoll.qwqw.hu
Cainor

Cainor


Hozzászólások száma : 108
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.

Induljon a játék - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 10 EmptySzomb. Szept. 22, 2012 11:02 am

Aki most vigyáz a lányokra mindent árul de főleg kovács szóval elmehetünk hozzá*fel állok reccsen a ball válamnál a vállvédő* úgylátszik meg sérült a vért és eggyel több ok hogy oda mennyünk*mosolygok a lányra * és veheted kikezdésnek ha gondolod *enyhe sármőr mosoly*
Elsötétül a világ és össze rogyok majd pislogok és újra látok -azt hiszem le esett a vérnyomásom túl gyorsan álltam fel*nevetek*
Vissza az elejére Go down
Natsu

Natsu


Hozzászólások száma : 106
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 29
Tartózkodási hely : Mezőtúr-Debrecen

Induljon a játék - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 10 EmptySzomb. Szept. 22, 2012 11:11 am

Keresztbe rakom a kezemet miközben mosolyogva megszólalok.
-Zanka nem hisztizne be, hogy te itt nekem udvarolsz? Amúgy rendbe mehetünk úgy is kell egy új tör. Csak kéne valami amivel a fejemet takarnám el, mert szerintem az utóbbi időbe a katonák megsokasodtak.
Ezzel elkezdtem egy nagy ládába kutakodni, amiből csak a lábam látszott ki és fejjel lefelé dobáltam ki a ruhákat majd találtam egy kendőt amit a fejemre kötöttem és egy vékony kimonót amit meg gyorsan magara raktam igaz nem úgy néztem ki mint egy Japán nő de megtette.
-Na így nem ismernek meg, remélem.
Megfordulva észre veszem, hogy a férfi elájult gyorsan oda megyek és elkezdem bökdösni a kezemmel megrázom is. Amikor fel kell felsóhajtok, a megkönnyebbüléstől.
-Ne ijessz rám így...mert máskor fejbe váglak és akkor tényleg ájulva maradsz.
Nevettem el magam majd segítek neki felkelni miközben az egyik karját a vállamon át rakom, addig a még vissza nem nyeri az egyensúlyát.
-Na merre mennyünk? Nem ismerem még jól a várost.
Vissza az elejére Go down
http://fonixtoll.qwqw.hu
Cainor

Cainor


Hozzászólások száma : 108
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.

Induljon a játék - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 10 EmptySzomb. Szept. 22, 2012 11:59 am

Zanka nem érdekel had legyen féltékeny amúgy is az én dolgom de várjál*előveszek egy női legyezőt egyik zsebemből oda adom* tesség itt van ez ezzel jobban eltudod takarni az arcodat a cuccodat cipelem én *mondom mosolyogva* így úgy nézel ki mint egy nemes asszony és rendben nem ijesztek rád de induljunk innen kb 1 órányira van
Vissza az elejére Go down
Ciana

Ciana


Hozzászólások száma : 18
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : A Másholban

Induljon a játék - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 10 EmptyVas. Szept. 23, 2012 5:44 am

*Éppen a város templomának tetején üldögél, kitámasztva karjával magát, és nézi a városi zűrzavart.*
Vissza az elejére Go down
Natsu

Natsu


Hozzászólások száma : 106
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 29
Tartózkodási hely : Mezőtúr-Debrecen

Induljon a játék - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 10 EmptyHétf. Szept. 24, 2012 12:54 am

-Okés indulhatunk.
Adtam oda neki a kardomat és mutattam, hogy mennyen előre.
Vissza az elejére Go down
http://fonixtoll.qwqw.hu
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Induljon a játék - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 10 EmptyCsüt. Szept. 27, 2012 7:24 am

Eichi:

Kihasználva a zűrzavart, bejut a városba és válogatás nélkül támad rá az emberekre.
-Pusztulj! Pusztulj! Pusztulj! -üvölti bestiális hangon.
Az emberek menekülnek előle de az útjukba áll néhány terra cotta.
-Ne állj az utamba Sakuya! Én fogom megölni a császárt!
A császári palota felé veszi az irányt, az útjába eső őröket kíméletlenül elintézi.

Sakuya:

A városon kívül tartózkodik.
~Ez az ostoba! De én nem hagyom hogy learassa a babérokat.
Összegyűjti az energiáit és megidéz egy nagyjából három méteres terra cotta harcost. A lény igen masszívnak tűnik, kicsit olyan mint egy oni. Egy hatalmas tetsubót (buzogány szerűség) forgat és megindul Kyoto felé. Áttöri a városfalat és hatalmas pusztításba kezd.

/Remélem nem gond hogy megpróbálom felpezsdíteni a szerepet. ^^/
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Natsu

Natsu


Hozzászólások száma : 106
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 29
Tartózkodási hely : Mezőtúr-Debrecen

Induljon a játék - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 10 EmptySzomb. Szept. 29, 2012 9:59 am

Rossz előérzetem támad ezért megállok és hátra fordulok. Nem sokkal később észre veszem, hogy pár ember fejét veszve szalad de szó szerint. Felhúzom az egyik szemöldökömet majd gondolkodás nélkül bele vettem magam az ellenkező irányba a tömegbe, hogy megnézem mi ez az egész. Amennyire tudtam a kimonóba futni inkább elment sétának ezért megálltam és a fejemről letépve a kendőt és a kimonót magamról folytattam az utamat......viszont egyszer csak földbe gyökerezet a lábam egy maszkos férfit láttam meg aki jó múltkor rám támadt. Gyorsan elé mentem hogy el ne érje a palotát majd egy kis tömegbe elrejtve vártam miközben......fogtam volna a kardomat ha nálam lett volna. "Hol van a kardom? Csak nem hagytam ott.." Ekkor eszembe jutott Cainor, és a kardom ami nála van. Eichi rögtön kiszúrt a tömegből és tartott felém kivont karddal én meg csak annyit tehetem, hogy magam elé emeltem a kezem hát ha történik egy csoda és nem vág ketté a férfi.
/Getsuga/
A kard villogni és mozgolódni kezdet, hogy jelezze a gazdája bajban van. De ezt követte az a furcsa jelenség amikor lebegett és amerre a lány elfutott arra húzta a férfit is(Cainor).

(Eichit ismeri Natsu mert egyszer találkoztak xD.)
Vissza az elejére Go down
http://fonixtoll.qwqw.hu
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

Induljon a játék - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 10 EmptySzomb. Szept. 29, 2012 7:10 pm

Mindenütt sikításokat hallok. "Valami baj van" gondolom. Elindulok hát a város felé. Látom, hogy az embereket öldököli valami szerencsétlen. Ez a szerencsétlen egy nő felé, azt hiszem az egyik barátom felé veszi az irányt. Nem látok a lánynál fegyvert. Előhúzom a kardomat és a férfi felé szegezem.
-Hé Te, szerencsétlen! A magad súlycsoportjával kezdj ki!-tárom ki a táskám, amiben a sárkányaim vannak. Sirena mászik ki elsőnek, majd Raego, Hiroy és végül Stardo. Fel nagyítják magukat, de még mindig nem a saját méretükre. Sirena visít egyet és az emberek útját elálló terra cotta katonák szét esnek.-A nevem Ai Yun, csak, hogy tudd a gyilkosod nevét!-villantom ki a fogam egy ördögi mosolyban.
Vissza az elejére Go down
Cainor

Cainor


Hozzászólások száma : 108
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.

Induljon a játék - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 10 EmptySzomb. Szept. 29, 2012 11:37 pm

a kard hihetetlen erővel húz hátra fele húz a földön és át az embereken majd kiérek egy helyre a kard kicsúszik a kezemből és Natsuhoz megy tovább én meg épp hogy fel állok máris terrakották de szét roppannak egy üvöltéstől majd meg látok egy vörös páncélos szamuráj szerűséget -ismerős nekem valahonnan~elvigyorodom fel mászok egy ház tetőre és onnan figyelem őket török ülésben súnyin...
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Induljon a játék - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 10 EmptyVas. Szept. 30, 2012 6:38 am

Eichi:

-Túlságosan magabiztos vagy ahhoz képest hogy egy törékeny lány vagy. -fordítja fejét az újonnan érkezetthez.
Ezután visszafordul Natsuhoz.
-Ismét találkoztunk. Remélem készen állsz a halálra.
Kardját a lány torkának szegezi.
-Van még valami mondanivalód?
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

Induljon a játék - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 10 EmptyVas. Szept. 30, 2012 6:56 am

-Hé öreg!-kiáltok rá.-Ne nézz le csak azért mert lány vagyok! Mellesleg nem vagyok törékeny!-futok neki és csapom le a kardját a lány torkáról.-most pedig meghalsz!-sziszegem.-Sirena, jég förgeteg!!!!!!-kiáltom, mire Sirena az égbe emelkedik és hóvihart kavar. A melegből se perc alatt 0fok alá megy a hómérséklet.
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Induljon a játék - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 10 EmptyVas. Szept. 30, 2012 7:25 am

Eichi:

Gyorsan félreugrik így elkerüli a támadást.
-Elég szánalmas hogy a sárkányaidra hagyatkozol.
Oldalra tartja kardját majd a lány felé rohan és készül lesújtani.

A terra cotta oni eközben a város főterén randalírozik, egymás után rombolja porig az épületeket. Közeledik a palota felé, senki se tudja feltartani.

Akira:
Megretten a hatalmas terra cotta láttán, remegő kézzel ránt kardot.
~Egyedül semmi esélyem.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

Induljon a játék - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 10 EmptyVas. Szept. 30, 2012 7:37 am

-Ők az én családom, nem szánalomból hagyatkozom rájuk, hanem bizalomból!-sziszegem, miközben kivédem a támadását.-Ha sikerült legyőznöm 4 sárkányt, akkor téged nem lesz nehéz!-támadok rá, amivel meg kezdem a csatánkat.
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Induljon a játék - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 10 EmptyVas. Szept. 30, 2012 7:44 am

Eichi:

-Nagy szavak. Nagy szavak egy halottól. Amint végzek vele, te is sorra kerülsz. -szól Natsuhoz.
-Lássuk kiérdemled-e a figyelmemet.
Kardjával egy alulról indított támadást intéz, mikor a lány feje a penge végével egy magasságban van, Eichi gyomron rúgja a lányt.
-Csak mert öregnek neveztél.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

Induljon a játék - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 10 EmptyVas. Szept. 30, 2012 7:53 am

Hátrahőkölök a rúgásától, majd a katanammal átvágok a páncélján.-Csak, mert öreg vagy!-kihúzom a katanamat és egy újabb csapást mérek az Akhillesz inára.-Ez, hogy ízlik apóka?-kacagok fel.-Raego, intézd el a terra cotta katinákat! Hiroy segíts neki!-adom ki a parancsot, mire elindulnak a katonák után.-Stardro csinálj sötétet! Lássuk, te látsz sötétben?-Stardro bólint, majd ellep minket a sötét.
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Induljon a játék - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 10 EmptyVas. Szept. 30, 2012 8:05 am

Eichi:

Elneveti magát.
-Nem rossz.
Hirtelen eltűnik a ködben és a lány mögött bukkan fel.
-Azonban a harci tapasztalat számít igazán. Több vér tapad a kezemhez mint amennyit el tudsz képzelni.
Végigvág kardjával a lány hátán.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

Induljon a játék - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 10 EmptyVas. Szept. 30, 2012 8:12 am

-Áá!-felsikoltok. Hirtelen megpördülök és a mellkasát vágom meg. Mély seb keletkezik a vágáshelyén.-Te gyáva!-sziszegem.-Csak egy gyáva féreg támadja hátba az ellenfelét!-mutatok felé a katanammal.-De, ha így játszunk, hát legyen. Sirena jég halál!-a magasból Sirena tűnik fel a szárnyai alatt szinte süvít a szél. Kinyitja a száját és meg fagyasztja a fickót. Egészen a nyakáig.-Na most ugass kiccsávó!-köpök felé.
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Induljon a játék - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 10 EmptyVas. Szept. 30, 2012 8:20 am

Eichi:

~Bosszantó nőszemély.
Meg se moccan de a jégen keletkezik néhány hajszálvékony repedés.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

Induljon a játék - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 10 EmptyVas. Szept. 30, 2012 8:26 am

-Egész erős vagy, azt meg kell hagyni. Más ilyenkor már könyörög... attól mert nő vagyok, még lehetek erős!-hajolok közelebb.-Tudod mit? Teszek neked egy szívességet és megöllek még mielőtt a főnököd teszi meg!-rakom a nyakához a katanamat.-Sőt nem is, hagyom, hogy egy másik lány tegye ezt meg!-mutatok Natsu felé és intek neki, hogy jöjjön közelebb.
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Induljon a játék - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 10 EmptyVas. Szept. 30, 2012 8:43 am

Ebben a pillanatban darabokra törik a jég.
-Nincs főnököm. Egy daimyonak senki sem parancsol.
Kardját a lány katanájához teszi.
-Igaz hogy Sakuya tervelte ki ezt a hadműveletet de nem izgat az a némber.
~Az az átkozott! míg én itt lefoglalom őket, ő nyugodtan megölheti a császárt és learathatja a babérokat.
-Fejezzük be gyorsan. Hallottál a daimyo katanákról? Mágikus képességekkel vannak felruházva.
Végighúzza kezét a sebén és a vérét csepegteti a pengéjére ami vörösen kezd izzani.
-Ilyen az enyém is, az Aka Hitogorosi.
A penge színe vörösre vált és a mérete is megnő. Körülötte enyhe vörös köd kavarog.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Induljon a játék - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 10 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Induljon a játék
Vissza az elejére 
10 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Haruno Mi - Játék
» A vágy börtönében-Játék

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Anime World :: Szerepjáték :: A feudalizmus hajnala-
Ugrás: