Anime World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egy oldal Magyarország otaku társadalmának.

HomeLatest imagesKeresésRegisztrációBelépés

Induljon a játék

Go down 
+3
Hiro-kun
Natsu
ravenx
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
ravenx
Admin
ravenx

Hozzászólások száma : 295

Induljon a játék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 4 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 8:29 am

-Fogalmam sincs, nekem azt mondták hogy holnap reggel lesz a próbatétel. Egyébként Azai-nak hívnak.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Karaney

Karaney

Hozzászólások száma : 223

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 4 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 8:33 am

-Az én nevem Ai. Ai Yun! És mi a különlegességetek?-nézek rájuk érdeklődve.
Cainor

Cainor

Hozzászólások száma : 108

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 4 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 8:46 am

~mikor hallotam a sárkány üvöltéseket meg ráztam a fejemet majd elindultam a hang irányába még mindig lángoltam de csupa véres is vagyok és látok három embert -Üdvözletem~elrakom kardomat a hüvelyébe és szépen lassan alszanak ki a lángok rajtam
Karaney

Karaney

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 4 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 8:52 am

-Üdv neked is!-mondom, miközben Raego a hő hatására el kezd még jobban ficánkolni.-Raego nem jöhetsz ki!-mondom, de már késő Raego ki ugrik a táskából és a vállamra mászik, rögtön utána jön Siera is.-Ezt, nem hiszem el! Hol tanultatok ti engedelmességet? És, ha nem biztonságos?-kérdezem őket, mire Raego fúj két füst karikát.
Natsu

Natsu

Hozzászólások száma : 106

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 4 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 8:55 am

-Sajnálom a kártyáimat nem szeretem senki előtt felfedni. Majd meglátjátok mire vagyok képes. De annyit elmondok a kardom a speciális képességem.
Mosolyogtam el miközben a kardomra böktem a hátamon."Vagyis amit még irányítani is tudok." Meglátok egy lángoló fickót és oda rohanok miközben lelkendezek.
-Jó napot! De jó cucc, ezt hogyan tudod csinálni? Én is akarok ilyet.
Így teljesen megváltoztam, olyan lettem mint egy gyerek aki cukorkát látott meg.
http://fonixtoll.qwqw.hu
ravenx
Admin
ravenx

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 4 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 8:57 am

Kicsit meglepődök a két kissárkány láttán de leplezem.
-Ti mind a daimyo-k ellen akartok harcolni?
Cainor

Cainor

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 4 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 9:00 am

Elvigyorodom a kis sárkányokon -mikor is láttam utoljára sárkányt~vigyorgom -jah ez egy "ajándék" egy boszorkánytól szóval egyrész másrészt meg mondhatom hogy bírom ki a lángokat csak valaki nem örülne neki...~nézek a sárkányos lányra -amúgy Cainor vagyok a Takeda klánból.~mondom mosolygósan
Karaney

Karaney

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 4 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 9:02 am

-Engem ezért hívtak, azt hiszem... Ha már így előbújtak!-mutatok a kicsikéimre.-Ő itt Sirena, ő pedig Raego! Sirena víz és jég sárkány! Raego pedig a tüzet uralja, ezért is mászott elő a hő hatásra...-magyarázkodom.-Jól neveltek, bár néha rakoncátlanok... Én Ai Yun vagyok a Dragos klánból! A Sárkány lady!-mutatkozom be, az újonnan érkezettnek.
Natsu

Natsu

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 4 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 9:09 am

A 2 sárkányra megfordulok érzem, hogy Getsuga legszívesebben végezne velük ezt onnan is éreztem, hogy egy kicsit mozgolódni kezdet a kard.
-Ai te ilyen sárkány harcos vagy? Tudsz valamit egy Getsuga nevű sárkányról? Vagy csak a saját sárkányodról tudsz valamit?
Reménykedtem benne, hogy tud és az átokról is tud. De aztán beláttam, hogy erről csak az a harcos tud akitől elloptam a kardot.
-Azai ha ez az amire toboroznak embereket akkor igen. Remélem megfelelek a császárotoknak.
Próbáltam leplezni azt, hogy alig várom a holnapot de legfőképp megtudjam ki ez a sárkány a kardomba amiatt el lettem átkozva.
ravenx
Admin
ravenx

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 4 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 9:14 am

-Holnap kiderül de ha most megbocsátotok, mennem kell. Remélem még találkozunk.
Távozok majd egy fogadóban keresek szállást és lepihenek.
Cainor

Cainor

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 4 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 9:20 am

-háát engem vár a két kislányom ~mondom mosolyogva -Ai Yun nem tudom hogy te és a klánod tudtok e boszorkányságra de volt valami köze annak a nőnek aki adta nekem ezt a képességet~kinyujtoma karomat és lángba borítom majd elmosolyodom és elalszik -de várnak a lányaim féltem őket hogy nem e öltek meg valakit~elindulok sietve közben beugrom a páncélomért szép sok sárkány pikkelyt rá tudott rakni és így jó masszív de könnyü lett
Karaney

Karaney

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 4 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 9:20 am

-Getsuga? Ismerős a neve... Azt, hiszem ő az a sárkány, akit Dragosban nem lehetett tulajdonba venni, ám egy harcos legyőzte, de mivel a sárkány nem akart hallgatni az urára, ezért a harcos megölte és lelke a kard fogságába került. Ez viszont nem biztos, hogy igaz. Nálunk is csak szóbeszéd, legenda szintjén emlegetik és a kicsiket ijesztgeti vele...-nevetem el magam.-Miért kérdezed?-nézek rá ismét komolyan.
Natsu

Natsu

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 4 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 9:37 am

Komoly arc kifejezéssel bólogattam, miközben gondolkodtam. "Ennyire én is rájöttem. De ha az átokra is rákérdezek akkor sejteni fog valamit." Aztán mint ha rendbe lenne minden mosolyogva válaszoltam.
-Semmi egy hapsi kérkedett egy olyan karddal ami szerinte egy sárkány lelke nyugszik és azt mondta egy átok is ül rajta ami az, hogy minden sebe begyógyul mint ha ott sem lenne. De szerintem ez csak egy futó bolond hiszi el.
köröztem az ujjammal a halántékom körül és nyújtva ki a nyelvemet utánoztam egy bolondot.
-Csak kíváncsi voltam, hogy létezhetett-e ilyen kard valaha is.
Cainor

Cainor

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 4 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 9:47 am

~vissza megy a tea házba ott bemegy a lányaihoz békésen alszanak majd lerakom a kardomat és azt eggyik kezemmel szorítva elszenderedem-Cainoor...~rejtélyes suttogó hang erre fel ébredem és kardomat húztam volna ki de láttam senki sincsen a szobában -csak egy ostoba álom~vissza alszom majd egy női kezet érzek mellkasomon -Cainoor...~megint az a hang ismét felkelek de már kardal suhintok is -úristen mivan velem?~fel öltözöm teljes páncélba fel mászom az épület tetejére és a ház gerincen ülök és kivonom kardomat és azt követöen el is alszom...
Karaney

Karaney

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 4 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 9:53 am

-Legendák mindig is voltak és mindig is lesznek... Azt hiszem én is megyek, elteszem magam holnapra! Majd holnap a harctéren találkozunk!-fordulok sarkon és sétálok el. pár utcán átsétálok, mikor már biztonságosnak érzem a terepet elbújok egy ház mögé.
-Raego!-szólok neki mire ő leugrik meg növelve méretét. Ő nagyobb lett, mint egy ló. Le feküdt én pedig az egyik kezére feküdtem. Szárnyával óvatosan betakart és belső tüzével melegített.
-Köszönöm! Stardo, csinálj körénk sötétet, nem akarom, hogy lássanak.-ekkor kimászott a táskából, macska méretűre növekedett és teljes sötétséget teremtett körénk, így senki sem bukkanhatott ránk.-Jó éjt kincseim aludjatok jól!-ásítom és alszok el.
Natsu

Natsu

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 4 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 10:23 am

Mire észbe kaptam egyedül maradtam fedél nélkül. Elővettem egy kis zsákot, hogy megnézzem mennyi yenem marat. Nem sok még egy éjszakára sem. Elnevettem magam, majd elindultam. Megláttam egy bolt előtt lévő pár ládát. Az egyikre felültem török ülésbe, előre húzva a kardomat rá támaszkodva pihentem. Néha felkeltem egy-egy ricsajra de amúgy nyugodt éjszakám volt.
Cainor

Cainor

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 4 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 7:55 pm

Mire fel kel a nap úgy ébredek fel én is majd leugrom a ház tetőről a nap első sugarai érik páncélomat és melegséggel tölt el úgy elindulok a Császár palotája felé. Teljesen tűzben ég a szívem és a palota kapu lépcsőjére leülök egy kendővel eltakarom az arcomat és várom a többi embert -meg kellet volna néznem mikor lehet bemenni a palotába~facepalm~
ravenx
Admin
ravenx

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 4 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 8:22 pm

Hajnalban ébredek és azonnal távozok majd a császári palota felé veszem az irányt. A palota előtt a tegnapi fickót veszem észre.
-Üdvözletem. Még nem lehet bemenni?
Cainor

Cainor

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 4 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 9:44 pm

Fel nézek a férfira -őszintén fogalmamsincsen elégett a papírom~nevetni kezdek majd elkomolyodom -remélem nem jön elő az átkom...~kicsit kuncogok majd figyelem a férfit
Karaney

Karaney

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 4 EmptyVas. Szept. 09, 2012 4:10 am

Felkel a Nap és csiripelnek a madarak. Kinyitom a szemem és látom, hogy Raego kivételével az összes sárkányom a kezemben alszik. Raegora pillantok, aki hűségesen melegített egész este.
-Jó reggelt! Köszönöm a védelmet.-dobok oda neki egy hús darabot, amit a táskámból vettem ki. Ő csak befalja és bólint egyet.-Ébresztő!-nyújtózom ki mire a sárkányok a kezemből a földre ugranak.-Ideje mennünk!-állok fel és tartom a táskámat feléjük, hogy ugorjanak bele. Raego is "letörpül" és a táskámba mászik. A császári palota felé veszem az irányt. A palota előtt rengeteg ember tolong. körülnézek, hátha megpillantom a tegnapi emberek egyikét. Szerencsém van a két férfi itt van. Oda sétálok.
-Jó reggelt! Történt már valami vagy mondtak már valami fontosat?-érdeklődöm.
ravenx
Admin
ravenx

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 4 EmptyVas. Szept. 09, 2012 5:24 am

-Van itt néhány senkiházi de remélem a legjobbakkal kell majd együtt dolgoznom.
Elnevetem magam majd nekidőlök a falnak.
-Mikor nyitják ki a kaput? -rúgok idegesen a falba.
Cainor

Cainor

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 4 EmptyVas. Szept. 09, 2012 6:20 am

-nyugalom barátom...~majd feláloka lányhoz -őszinte részvétemet kívánom a tűz sárkányodnak...~szontyolodom el egy picit majd oda fordulok a kapuhoz és vissza nézek a lányra
Karaney

Karaney

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 4 EmptyVas. Szept. 09, 2012 6:38 am

-Nem kell félteni a sárkányaimat... Van egy-két trükk a tarsolyunkban!-húzom féloldalas mosolyra a számat. Egyénként is csak Sirenaról és Raegoról tudnak, gondolom.-Mikor nyílik már ki a kapu? Én nem fogok itt tétlen állni.-rúgom le az egyik fickót, aki nekem dőlt...
Cainor

Cainor

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 4 EmptyVas. Szept. 09, 2012 8:13 am

~ülöl továbbra is a helyemen ahova vissza ültem és egy pillanatra bebóbiskolok és a tegnap esti rejtélyes szellem átkarol a mellkasomat simogatja -Cainor...húzz elő és engedd át magad nekem...öljünk meg mindenkit~fel ébredek és azt veszen észre hogy rántanám elő a kardomat -nem szabad elaludnom...~mormogom magamban majd fel állok a többiekhez
ravenx
Admin
ravenx

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 4 EmptyVas. Szept. 09, 2012 8:23 am

Hirtelen kinyílik a kapu és minden résztvevő odakapja a fejét. Egy előkelő ruhába öltözött férfi lép elő.
-Üdvözlök minden résztvevőt! Látom sokan eljöttetek de csak néhányotok érdemelheti ki hogy a császár elit csoportjába kerüljön. Kérlek kövessetek.

Elvezeti az embereket egy arénába, én is követem őket. Ahogy belépünk, felzúgnak a nézők. Szétnézek és feltüzel a látvány. Ekkor hirtelen elhallgat mindenki. A császár egy hatalmas erkélyről néz le ránk.
-Készüljetek a harcra! Jelenleg 100 résztvevő van de nyilván nem lehettek mind az elit csoport tagjai. Egy selejtezővel kezdünk ami addig tart míg 24-en maradtok. A harc során bármit bevethettek.
-Aki vissza akar lépni, most megteheti. -szól közbe a férfi aki ide vezetett minket.
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 4 Empty

Induljon a játék
Vissza az elejére 
4 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Haruno Mi - Játék
» A vágy börtönében-Játék