Anime World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy oldal Magyarország otaku társadalmának.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A vágy börtönében-Játék

Go down 
+6
Karaney
Natsu
Hiro-kun
Rizibizi
Xeny
ravenx
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 13 ... 26  Next
SzerzőÜzenet
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék Empty
TémanyitásTárgy: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 2:42 am

Mindenki fogolyként kezd és nem emlékszik hogy került ide. A hely ismeretlen és teljesen le van árnyékolva így nem lehet üzenni a külvilágnak. Annak ellenére hogy ez egy földalatti bunker, igen komfortos. Található bár, jakuzzi és rengeteg ágy. Van még egy szoba mely főleg az extrém dolgok tárháza.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Xeny

Xeny


Hozzászólások száma : 43
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 27.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol~

A vágy börtönében-Játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék EmptyPént. Aug. 31, 2012 9:08 am

*Yosuke*
Lassan kinyitom a szemeim, egy teljesen idegen helyre kerültem... Fáj a fejem, szinte lüktet, lassan meg próbálok mozdulni, de túl fáradt vagyok hozzá. Pedig csak most keltem.
Végül csak fel tápászkodom valahogy, és részletesen körülnézek, először a kép elég homályos aztán lassan tisztul ki, hogy mégis hol vagyok.
Egy lakásban, vagy legalábbis nem tudom.
Próbálok vissza emlékezni arra mégis miként kerültem ide, de semmi. Csak a nevem rémlik semmi több.
Yosuke.
Vissza az elejére Go down
Rizibizi

Rizibizi


Hozzászólások száma : 22
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 26
Tartózkodási hely : A Föld

A vágy börtönében-Játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék EmptyPént. Aug. 31, 2012 9:16 am

Fura helyen ébredek. Jesszus,a fejem sajog. A valami,amin fekszem kényelmes így vissza is dőlök...valaki hozzon egy pohár vizet és egy fájdalom csillapítót!!! Nagyon kéne...
Végül össze szedem magam és felülök. Továbbra sem tudom,hogy hol vagyok,bár ez lehet,hogy a tegnapi buli utóhatásá. Ez nem a lakásom az biztos.
Felkelek és elindulok körbe nézni.


A hozzászólást Rikhani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 31, 2012 9:28 am-kor.
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék EmptyPént. Aug. 31, 2012 9:25 am

Rettenetes fejfájással ébredek, olyan mintha másnapos lennék de ez egészen más. Lassan felülök az ágyon és szétnézek majd idegesen veszem észre hogy ez nem a lakásom. Körülnézek de sehol senki.
-Mi ez a hely? -kelek ki az ágyból majd kibotorkálok.
A látási viszonyok nem túl jók, párszor megbotlok amitől még idegesebbé válok.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék EmptyPént. Aug. 31, 2012 9:29 am

*Solomon a kanapén fekve ébred fel. Álomkórosan felül, és körbenéz, ekkor látja, hogy egy teljesen idegen helyen van.
Mivel ilyen kómásan nem tud gondolkodni, felkászálódik, és elmegy a konyhába, hogy valami koffein tartalmú ital után nézzen. Ahogy halad a szobák között, egy alakot lát elsuhanni maga mellett* ~Vajon vannak itt mások is rajtam kívül.~ *Gondolkodik el, de inkább arra figyel, hogy koffein szükségletét kielégíthesse. Lassan megtalálja a konyhát, és szerencséjére talál instant kávéport is, igaz nem ehhez van hozzászokva, de megteszi, belerakja egy pohárba, és forró vizet önt rá, majd a kis asztalhoz ül, és szürcsölni kezdi az italt.*
Vissza az elejére Go down
Xeny

Xeny


Hozzászólások száma : 43
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 27.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol~

A vágy börtönében-Játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék EmptyPént. Aug. 31, 2012 9:39 am

Az ajtóra pillantok, nem akarom lenyomni, itt akarom maradni a szobába... de tudnom kell hol vagyok!
Mély levegőt veszek, majd félénken fel állok.
Nyelek egyet, majd össze szorítom a fogaim, mintha életem egyik legnagyobb tettét kellene véghezvinnem, közelebb lépek.
Lenyomom a kilincset, és kinyitom a bejáratot.
Furcsa mód nem találtam semmi gonosz dolgot, de jobb félni, mint megijedni, bár én még ha félek is akkor is megijedek...
Egy folyosóra értem. Az egyik helység felől halvány kávé illat szűrődött át... ezek szerint van itt más is.
Újabb nehéz lépések, és a konyhába lyukadok ki... egy idegen alak áll előttem, de nem bírom még megszólalni sem. Az új helyeken mindig ilyen félénk vagyok.
Vissza az elejére Go down
Rizibizi

Rizibizi


Hozzászólások száma : 22
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 26
Tartózkodási hely : A Föld

A vágy börtönében-Játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék EmptyPént. Aug. 31, 2012 9:41 am

Valahogy elbotorkálok egy konyha szerű helyiségbe,ahol nagy meglepetésemre két idegen férfit találok. Jesszus... mit csináltam az este?
- Te...én...mi...hol is vagyunk? Mi történt tegnap este? - makogom.
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék EmptyPént. Aug. 31, 2012 9:46 am

A közelben fényességet látok így arra megyek.
~Ahol fény van ott kell lennie valakinek.
Odamegyek és látok néhány ismeretlen embert.
-Mi folyik itt?
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék EmptyPént. Aug. 31, 2012 9:53 am

*Nagyot ásít a férfi, miközben többen befutnak a konyhába. Mikor a harmadik egyén is befut, kiissza az utolsó korty kávét a pohárból, és közönyösen a többiek felé fordul, hátradőlve a széken.*
- Nos, kedves emberek, nagyon úgy néz ki, hogy valaki idehozott minket valamilyen célból. Kijárata ennek a helynek valószínűleg nincs, igaz csak félkómás fejjel tudtam felmérni a terepet. Ahogy látom, egyelőre kér férfi, egy kisfiú, és egy leányzó tartózkodik itt. Mivel úgy néz, ki még itt leszünk egy ideig, jó lenne megismerkedni a másikkal.
*Még egyet ásít, majd a kiürült pohárra néz, majd Yosukéra.*
- Fiú légy oly kedves és adj nekem még egy instant kávét, mert ennek nem sok ereje van…
~Vajon mi folyik itt valójában?~
Vissza az elejére Go down
Xeny

Xeny


Hozzászólások száma : 43
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 27.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol~

A vágy börtönében-Játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék EmptyPént. Aug. 31, 2012 9:58 am

Lassan még ketten csatlakoznak hozzánk, én pedig kicsit arrébb húzódom hogy ne legyek útban.
Már épp kezdtem volna bele szokásos " most eltűnök, itt se voltam " eddig igen hatásosnak bizonyult trükköm, amikor a kávés idegen hozzám szólt.
- én... - hebegtem - o.. oké - bólintottam, majd a konyha púlthoz léptem, és megcsináltam amit mondott.
Vissza az elejére Go down
Rizibizi

Rizibizi


Hozzászólások száma : 22
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 26
Tartózkodási hely : A Föld

A vágy börtönében-Játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék EmptyPént. Aug. 31, 2012 10:03 am

Végig néztem az érkezőn is.
- Öhm...szóval akkor nem ismertek engem? - kérdeztem.- És véletlenül sm másztam rátok részegen egy bulian ugye? - csend fogadta a kérdésemet így megnyugodva kifújtam a levegőt és ledobtam magam egy székre. - Rinera Leaves vagyok. Csak Rin... - intéztem feléjük egy laza bemutatkozást.
Vissza az elejére Go down
Natsu

Natsu


Hozzászólások száma : 106
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 29
Tartózkodási hely : Mezőtúr-Debrecen

A vágy börtönében-Játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék EmptyPént. Aug. 31, 2012 10:10 am

Furcsa érzésem támadt de nem volt kedvem felkelni majd egy kis fény szűrődött be a résnyire nyitott ajtón. Lassan kinyitottam a szememet és először semmit nem vettem észre majd hirtelen felkeltem és szét néztem. Vissza feküdtem felkeltem és sikítottam egyet.
-Hol vagyok?!
Gyorsan kipattantam az ágyból és kinéztem az ajtón nem láttam semmit de hangokat hallottam. Gyorsan felkaptam egy nehéz tárgyat és az ajtó mellé sétáltam, hogy ha valaki jön akkor leüthessem.
Vissza az elejére Go down
http://fonixtoll.qwqw.hu
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék EmptyPént. Aug. 31, 2012 10:15 am

*Feláll, és Yosuke mellé lép, ahogy kivesz, a kezéből a tasakot érzi milyen puha a fiú bőre, de ezt leplezi. Lassan beleönti a keveréket a pohárba, vizet enged rá, és visszaül a székre.*
- Solomon Elwood vagyok. *Megkeveri a kávét, és újra inni kezd.* - És te kis kölyök ki vagy? *Néz rá megint Yosikéra.*
Vissza az elejére Go down
Xeny

Xeny


Hozzászólások száma : 43
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 27.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol~

A vágy börtönében-Játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék EmptyPént. Aug. 31, 2012 10:18 am

Akaratlanul is édesen pillantok fel Solomonra.
- Az én nevem Tamato Yosuke - mutatkozok be - öm, nem rontottam el? - kérdem a kávéra gondolva, elég pancser vagyok.


A hozzászólást Xeny összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 31, 2012 10:25 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Rizibizi

Rizibizi


Hozzászólások száma : 22
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 26
Tartózkodási hely : A Föld

A vágy börtönében-Játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék EmptyPént. Aug. 31, 2012 10:24 am

- Yosu-kun, nekem is csinálsz egy kávét? - néztem fel a fiúra. - Te amúgy hány éves vagy? Nagykorú vagy?
Érdeklődtem mosolyogva. Oéyan fura ez a helyzet... miért vagyunk itt?
Vissza az elejére Go down
Natsu

Natsu


Hozzászólások száma : 106
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 29
Tartózkodási hely : Mezőtúr-Debrecen

A vágy börtönében-Játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék EmptyPént. Aug. 31, 2012 10:37 am

Nem jött senki hangos csattanással levágtam a "valamit" a kezemből majd egy lécel folytattam amit az ágyból szedtem ki. "Ha elraboltak volna már régen itt teremnének megölni engem. De azért jobb az óvatosság." Mikor kiértem nem sokat mentem és egy konyhába találtam magam. Megálltam az ajtóba miközben az egyik kezembe a "fegyverem" virított.
-Na ez biztos nem az én konyhám, sokkal puccosabb annál.
Észre vettem hogy nem egyedül vagyok ezért elhúztam a szájamat és úgy köszöntem.
-Üdv! Valaki tudja mi van vagy csak tapogatok a sötétben?
Vissza az elejére Go down
http://fonixtoll.qwqw.hu
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék EmptyPént. Aug. 31, 2012 9:51 pm

-Nos, eddig úgy állunk hogy nem tudjuk hogy kerültünk ide. Valószínűleg elraboltak minket. Ha így történt akkor ki áll emögött és mi a szándéka velünk?
-kérdem összekulcsolt karokkal.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Xeny

Xeny


Hozzászólások száma : 43
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 27.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol~

A vágy börtönében-Játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék EmptyPént. Aug. 31, 2012 10:48 pm

A lány felé fordulok, majd mivel nemet nem igazán tudok mondani.
- Rendben, Rin-san - bólintok, és keresek egy bögrét majd megcsinálom az instant kávéját. Remélem ezt se sikerül el rontanom. Végül sikerült, csak egy kicsit mentem neki Solomonnak közben.
Közben be jött még egy lány is, de én csak arra ügyeltem hogy biztonságban oda adjam Rinnek a kávéját.
Tisztára olyan vagyok mint egy cseléd... mint mindig, mindenhol. Ez marad a végjegyem, úgyse tudnék nemet mondani.
Vissza az elejére Go down
Natsu

Natsu


Hozzászólások száma : 106
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 29
Tartózkodási hely : Mezőtúr-Debrecen

A vágy börtönében-Játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék EmptyPént. Aug. 31, 2012 10:58 pm

-Nagyszerű találat Sherlock Holmes. Ezt én magam ki sem találhattam volna.
Mondtam egy kis iróniával a hangomba miközben félszemmel a fiút néztem. "Uram ég....végem van." Sóhajtottam egyet és letámasztottam a lécet a falhoz. Neki dőltem a falnak és onnan néztem a fényes társaságot.
Vissza az elejére Go down
http://fonixtoll.qwqw.hu
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék EmptyPént. Aug. 31, 2012 11:26 pm

Elengedem a fülem mellett a lány beszédét.
~Elég különös társaság. De persze engem nem zavar, inkább mint hogy egyedül legyek.
Hirtelen észreveszek a plafonon egy furcsa szerkezetet.
-Az egy kamera lenne? Mi ez, valami bizarr valóságshow?
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Xeny

Xeny


Hozzászólások száma : 43
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 27.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol~

A vágy börtönében-Játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék EmptyPént. Aug. 31, 2012 11:37 pm

Még mielőtt úgy döntöttem volna hogy én is felnézek, gyorsan a lány kezébe nyomtam a kávéját. Nem akartam úgy járni mint régebben. Egész jó, kezdenek vissza térni az emlékeim... már mint ez a túlzott óvatoság is azok miatt lehet.
- ValóságShow? - eszembe jut a valóvilág amitől kicsit megborzongok, utáltam, de az egyik ismerősöm miatt mindig végig kellett néznem...
Vissza az elejére Go down
Natsu

Natsu


Hozzászólások száma : 106
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 29
Tartózkodási hely : Mezőtúr-Debrecen

A vágy börtönében-Játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék EmptyPént. Aug. 31, 2012 11:48 pm

Felnéztem és megláttam én is a kamerát, hümmögtem egyet. "Akkor nem akarnak minket kinyírni, csak megfigyelni. Valóság show nem lehet mert ahhoz túl kevesen vagyunk és nincs semmiféle kapcsolat a külvilággal így semmit sem tudunk rendelni vagy kérni." Eközben mereven előre néztem és az állam alá raktam a kezem. Miközben tanakodtam egyszer hangosan megszólaltam.
-Céljuk van velünk, vagyis most tanakodhatunk akár estig. Ha már nincs este akkor sem tudjuk meg mit akarnak.
Észre vettem magamat majd kínosan elkezdtem vigyorogni és kimentem a konyhából szét nézni. "Kíváncsi vagyok hol van még kamera ezt ki kell derítenem."
Vissza az elejére Go down
http://fonixtoll.qwqw.hu
Rizibizi

Rizibizi


Hozzászólások száma : 22
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 26
Tartózkodási hely : A Föld

A vágy börtönében-Játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék EmptyPént. Aug. 31, 2012 11:56 pm

- Köszönöm.
A fiúra mosolyogtam majd lehajtottam a forró kávét.
- Hagyd Yosuke,majd én csinálok. Kér még valaki?
Mentem a pulthoz. Bekapcsoltam a forralót,majd kinyitottam a hűtőt.
- Hű...itt aztán minden van...
Megragadtam egy doboz tejet,kibontottqm és elkezdtem inni.
- Vajon mikor tudjuk meg,hogy miért vagyunk itt?
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék EmptySzomb. Szept. 01, 2012 12:35 am

-Én is szétnézek hátha találok valami érdekeset.
Elhagyom a konyhát és benyitogatok a folyosón lévő szobákba.
-Hát ez...? -rökönyödök meg az egyik szoba láttán.
A szoba ugyanis tele van mindenféle szexuális segédeszközzel és a falra néhány bilincs van téve.
-Itt aztán lehet szórakozni. -vigyorodok el.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Xeny

Xeny


Hozzászólások száma : 43
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 27.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol~

A vágy börtönében-Játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék EmptySzomb. Szept. 01, 2012 12:43 am

Végül a konyhában tartózkodók száma igen mecsappant, de így én is kicsit felenyhültem. Viszont kezdtem éhes lenni, szóval kicsit körülnéztem. Végül egy csomag babapiskótát kezdem el majdszolgatni az ebédlő asztal előtt, egy kis tejszínhabbal. FInom *w*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A vágy börtönében-Játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék Empty

Vissza az elejére Go down
 
A vágy börtönében-Játék
Vissza az elejére 
1 / 26 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 13 ... 26  Next
 Similar topics
-
» Induljon a játék
» Haruno Mi - Játék

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Anime World :: Szerepjáték :: A vágy börtönében (18+)-
Ugrás: