Anime World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egy oldal Magyarország otaku társadalmának.

HomeLatest imagesKeresésRegisztrációBelépés

A vágy börtönében-Játék

Go down 
+6
Karaney
Natsu
Hiro-kun
Rizibizi
Xeny
ravenx
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 26  Next
SzerzőÜzenet
Cainor

Cainor

Hozzászólások száma : 108

A vágy börtönében-Játék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 5 EmptyVas. Szept. 02, 2012 8:52 am

~be tolom tövig és onantól mozgatom a csípőmet hogy nagyobb legyen az élvezet -olyan jó szűk és forró vagy..~mondomkicsit sohajtozva majd adok egy szenvedélyes forró csókot. Meg fogom a két lábadat a derekamhoz rakom és egyik karommal át karollak másikkal a mellbimbódat dörzsölgetem-
Vissza az elejére Go down
Karaney

Karaney

Hozzászólások száma : 223

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 5 EmptyVas. Szept. 02, 2012 8:59 am

-Gyor......sabb.......an!-nyögdécselem. Nem kell sok idő és a csúcsra érek. Egy nagyobb nyögés bizonyítja ezt. Meg fogom William-et és magamra vonom. Forrón megcsókolom és helyet cserélek vele. lassan csókolgatva haladok lefelé, a nyakán, majd a hasán át. A számba veszem péniszét és lassan elkezdek fel-le mozogni...
Jilian

Jilian

Hozzászólások száma : 133

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 5 EmptyVas. Szept. 02, 2012 9:02 am

Néhány helyről félre nem érhető hangok szűrődnek ki, így oda be sem nyitok. Tapasztaltam már, milyen ciki is ez mindkét félnek... annak is, aki benyit, és annak is, aki épp bent van...
Megyek valamerre... hátha belebotlok valakibe, aki tudja, mi a fészkes fene folyik itt.
Igazából azzal sem nagyon törődöm mi van rajtam... csak egy póló meg egy bugyi... de csak az érdekel, hogy hol vagyok, miért, és ki hozott ide...?

A hozzászólást Jilian összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 02, 2012 9:05 am-kor.
Natsu

Natsu

Hozzászólások száma : 106

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 5 EmptyVas. Szept. 02, 2012 9:03 am

Görcsbe rándult minden izmom és ezt egy hangos nyögdécsel is megfűszerezem, a reszketés még nagyobb lett és még gyorsabban mozog a csípőm. Fejemet hátra szegezzem és befogva a számat nyögdécselek tovább. Majd vissza fordítóm a fejemet és buja képpel nyögdécselve suttogom.
-Nagyon jó vagy!
Majd átkarolom a nyakadat és egy csókot adok viszont néha bele nyögők a csókba. "Nem sok van még hátra." Gondolom magamba és próbálok majd veled egyszerre elmenni.
http://fonixtoll.qwqw.hu
ravenx
Admin
ravenx

Hozzászólások száma : 295

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 5 EmptyVas. Szept. 02, 2012 9:05 am

Elkezdek sóhajtozni a kéjtől majd beletúrok a lány hajába.
-Neked aztán van nyelvi érzéked. -szólok kisebb-nagyobb nyögdécselés közepette.
https://animeworld.hungarianforum.net
Karaney

Karaney

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 5 EmptyVas. Szept. 02, 2012 9:08 am

Próbálom cifrázni a dolgot. Mikor a végéhez érek kicsit beleharapok, de csak annyira, hogy élvezze és ne fájjon. Próbálok gyorsítani és mélyebbre megyek. Az előző bók enyhén feltüzelt. S éreztem, ahogy ismét égni kezd a testem...
ravenx
Admin
ravenx

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 5 EmptyVas. Szept. 02, 2012 9:12 am

-Te aztán értesz ahhoz hogy kell egy férfit kényeztetned. Biztos nem először csinálod. Mit szólnál ha fokoznánk az élményt?
Cainor

Cainor

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 5 EmptyVas. Szept. 02, 2012 9:14 am

-Te is nagyon jó vagy!
~mondom mosolyogva majd mélyítem a lány csókját és gyorsít a tempóján és jobban próbálja még mélyebbre tólni de ígyis szinte ott van már a méhében "Mindjárt elmegyek csak még egy picit" folytatja a csipő mozgását és sokkal könnyeben megy mert annyira nedves már a lány.
Elengedi a lány mellét és végig simitja a hátát és egy forrócsókkal együtt elélvez.
Karaney

Karaney

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 5 EmptyVas. Szept. 02, 2012 9:16 am

Rendben!-jelzem a szememmel.
Natsu

Natsu

Hozzászólások száma : 106

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 5 EmptyVas. Szept. 02, 2012 5:45 pm

Amikor éreztem hogy elment egy hangos nyögéssel jelezvén, hogy én is a csúcsra értem. Lehajtottam a fejem és levegő után kapkodva remegve kapaszkodtam meg Cainor-ba. A homlokomat megtörölve és sóhajtva mondtam.
-Hát ez jó volt!
És rákacsintottam a fiúra, majd amikor kivette megcsókoltam és kimászva a jakuzziból egy törülközőt csavartam magamra.
-Ha nem gond én most elmegyek keresni valami ruhát!
Közben vigyorogtam, felvettem a ruháimat és elköszönve kimentem.
(Na most eltűnök Crying or Very sad 5 napra Sziasztok és további jó játékot.)
http://fonixtoll.qwqw.hu
ravenx
Admin
ravenx

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 5 EmptyVas. Szept. 02, 2012 11:38 pm

Újból felfektetem a lányt a bárpultra majd leveszem a pólóját. Elkezdem csókolgatni a melleit, gyengéden ráharapok a mellbimbóira. Ezután fogok egy kis vodkát és ráöntöm majd lenyalom.
-Készen állsz? -kérdem miközben a makkomat hozzáérintem a hüvelyéhez.
Karaney

Karaney

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 5 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 12:52 am

-Ig...en!-lihegem, s tovább élvezem a játékát.-Csak ke....mény....en!-lihegem, kuncogva.
Xeny

Xeny

Hozzászólások száma : 43

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 5 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 1:51 am

*Tegnap *
Nem rég keltem, de még így is fáradt voltam, szóval örültem kissé annak hogy aludni megyünk, bár másra számítottam.

*Másnap*
A fülcimpámat nyalogatja valaki, így macskásan oda kapok, de persze csak lassan, és gyengéden. Majd amikor rájövök hogy már fel is ébredtem, kómásan nyitom ki a szeme. Solomon arcát pillantom meg először, azokat a hosszú fekete tincseket, acélkék szemeket, az ajkait. Hirtelen késztetést érzek arra hogy megcsókoljam, így még hogy gondolkodni sem tudok, átkarolom a nyakát...
- Jó reggelt - lehelem az ajkaira, majd a számat az övére tapasztom.
Kis bogárnak érzem magam mellette, ő olyan óriási, én pedig kicsi vagyok.
Rizibizi

Rizibizi

Hozzászólások száma : 22

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 5 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 5:24 am

Miután mindenhol párokat találok durcásan vissza vonulok a szobámba... engem bezzeg kihagynak... mindegy...
Cainor

Cainor

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 5 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 5:44 am

~kimászik a jakkuzzi ból meg törölközik és fel vesz egy nadrágot mert csk azt talál majd elindul szobát keresni magához majd benéz eggyik helységben éppen szaftos jelenetek mennek ott majd tovább áll és egy félig becsukott ajtóhoz ér be pillant ott is felméri a terepet -jaaaaa... ~befogja a száját és gyorsan beugrik egy másik szobába ahol azt hiszi hogy üres és meg lát egy lányt -hello...bocsi hogy berontottam csak csak eltévedtem és két pasi izéé~teljesen zavarban van
Jilian

Jilian

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 5 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 5:45 am

Valahonnan fény szűrődik ki a folyosóra, én pedig követem. Megtalálom a konyhát, benne meg egy párt a konyhapultnál...
- Nem láttam semmit! - fordulok ki a helyiségből.
Később emlékeztetnem kell magamat, hogy ne nagyon tegyek kaját tényér nélkül arra a pultra...
Elindulok egy másik irányba. Nem hiszem, hogy itt eltévedhetnék. Különben is. Az ember nem téved el, csak felfedez...
Hiro-kun

Hiro-kun

Hozzászólások száma : 161

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 5 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 6:08 am

*Kicsit meglepődik a fiú reakcióján, de hamar élvezni kezdi a helyzetet, amibe került. Megcsókolja a fiút, és nyelvét a szájába csúsztatja, hogy birtokba vegye és feltérképezze azt. Kezét lassan becsúsztatja a fiú pólója alá, és simogatni kezdi annak hamvas bőrét. Tetszik neki ez az egész dolog.*
- Na, akkor ma mit csináljunk? *Mosolyog a fiúra, de valahogy sejti annak válaszát. A fiatal fiú teljesen megvadítja és élvezi a vele való együttlétet.*
Xeny

Xeny

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 5 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 6:14 am

Élvezem ahogy a nyelve lágyan birtokba veszi a szám, és simogatni kezdi a bőröm, lágyan sóhajtok az érintésére, és a bőröm nyomban felforrósodik ahogy hozzá ér. Teljesen libabőrös vagyok már.
- Mielőtt elaludtunk - motyogom - mondtál valamit - vörösödöm el teljesen - azt.... - bököm végül ki, és próbálok minél jobban közelebb húzódni a férfihez.
Hiro-kun

Hiro-kun

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 5 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 6:21 am

- Azt mondtam, hogy ma jönnek a finomságok. *Mosolyodik el, majd elkezdi a fiú nyakát csókolgatni, miközben lassan leveti róla a pólóját. Így láthatóvá válik számára a fiú csupasz kis teste. Lassan csókolgatni kezdi először a nyakát, majd lassan halad a mellkasára és a mellbimbókra. Eközben a jobb lábát a fiú lábai közé csúsztatja, és masszírozni kezdi ruhán keresztül a péniszét.*
Xeny

Xeny

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 5 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 6:24 am

Halk sóhajokkal adom tudtára hogy igen is élvezem amit csinál, imádom ahogy csókol, ahogy megérint... jól csinálja, ráadásul azok a tincsek is mind a bőrömet csiklandozzák.
Teljesen ki vagyok pirulva, szinte már szóhoz se jutok. Amikor a lábát a férfiasságomnak dörzsöli lágyan felnyögök.
Jilian

Jilian

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 5 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 6:27 am

- Hopsz, bocs! - fordulok ki a következő szobából, ahol két srác volt.
~ Most komolyan, olyan bonyolult lett volna adni valami térképet?
Valami fürdő félét keresek, mert érzem, hogy bizony piszkos vagyok, és nem ártana egy kiadós fürdő...
Hiro-kun

Hiro-kun

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 5 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 6:31 am

*Kicsit felhajol, és leveszi a pólóját, és a székre dobja, majd tovább kezdi el csókolgatni a fiút, majd elkezd lejjebb haladni. A hasát kezdi el csókolgatni, majd elér a nadrágjához. Kezével lágyan végig simít a fiú férfiasságán. Az apró nyögésekből arra következtet, hogy élvezi a dolgot. Lassan és finomban kigombolja a nadrágját, és lehúzza róla. Majd az alsónadrágon keresztül kezdi el izgatni. Majd lehajol, és nyelvével végignyal a fiú péniszén, érzi, ahogy lassan kezd merevedni. Közben ő is teljesen felizgult, teste tűzforró a vágytól.*
Xeny

Xeny

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 5 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 6:46 am

Az ujjai nyomán kezdek egyre jobban felizgul. Imádom amit csinál, minden egyes érintét. Majd amikor lejjebb csúszik örömmel túrok bele a hajába, olyan selymes a haja, és csak úgy csiklandoz...
Szeretném ha ő is élvezné, de ez a gondolat, már számomra kissé túlságosan is zavarba ejtő. Főleg hogy már arra gondolok, vajon milyen lesz bennem?
Hiro-kun

Hiro-kun

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 5 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 6:54 am

*Ahogy észreveszi, hogy a fiú egyre jobban felizgul, lassan lehúzza róla az alsónadrágot, majd a kezébe veszi a fiatal fiú péniszét. Majd lehajol, és végignyal rajt és kezével még jobban izgatni kezdi. Utána bekapja a makkot, és nyelvével kezdi el izgatni, körbe-körbe nyalogatni, picit szívogatni. Ezután bekapja az egészet, és fel le kezd el mozogni, miközben a fiú herét is izgatni kezdi. Az ő pénisze is merevedni kezd, és kíváncsi arra is, hogy milyen lehet vajon a fiú. Szereti a tapasztalatlanokat.*
ravenx
Admin
ravenx

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 5 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 6:56 am

-Ahogy óhajtod. -tolom be úgy kb. a kétharmadát a férfiasságomnak majd lassú tempóval kezdek.
Eközben markolászom formás melleit.
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 5 Empty

A vágy börtönében-Játék
Vissza az elejére 
5 / 26 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 26  Next
 Similar topics
-
» Induljon a játék
» Haruno Mi - Játék