Anime World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egy oldal Magyarország otaku társadalmának.

HomeLatest imagesKeresésRegisztrációBelépés

A vágy börtönében-Játék

Go down 
+6
Karaney
Natsu
Hiro-kun
Rizibizi
Xeny
ravenx
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 26  Next
SzerzőÜzenet
Xeny

Xeny

Hozzászólások száma : 43

A vágy börtönében-Játék - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 6 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 7:01 am

Csak úgy sóhajtozok a kezei alatt, a farkam már mereven áll, és ahogy bekapja, majd elkezd körülötte a nyelvéve cikázni, a légzésem is kezd egyre szétszortabb lenni. Élvezem, nagyon is.
Vissza az elejére Go down
Hiro-kun

Hiro-kun

Hozzászólások száma : 161

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 6 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 7:04 am

*Így folytatom még egy ideig, majd végignyalok a mellkasán, és nyelvemmel újra birtokba veszem a száját. Majd mellé fekszem, és így szólok.*
- Nos, szépségem, mutasd, meg te mit tudsz. *Mosolygok rá, és kíváncsi vagyok, hogy mi lesz most.*
Xeny

Xeny

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 6 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 7:09 am

Kissé csalódottan veszem tudomásul hogy abba hagyta, már majdnem elélveztem, de ekkor át adta nekem a staféta botot.
Teljesen elvörösödtem, majd lassan oda hajoltam Solomon ágyékához. Már a ruhák takarásában is igencsak látszik, hogy nem kis méretekkel rendelkezik. Nyelek egyet, majd végig húzom rajta az újaim, kemény. Mély levegő, majd lehúzom a tipzárt, és kiszabadítom a farkát. Na hát azok a méretek... Nem tudom mért de csak még nagyobb lángot ébresztett bennem ez.
Lassan hozzá látok, és elkezdem nyalogatni szívogatni a farkát, eddig még sohase csináltam ilyesmit így nagyon ügyetlen lehetek, de valahol mindent el kell kezdeni.
Karaney

Karaney

Hozzászólások száma : 223

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 6 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 7:10 am

Lassan kezd el velem "játszani+,ami nagyon jól esik! Halk nyögéseket hallatok és közelebb vonom magamhoz, hogy kéjesen megcsókolhassam egy fürge nyelvjáték kíséretében. A hátába kapaszkodom és minél jobban élvezem, ahogy bennem mozog, annál erősebben karistolom a hátát...
-Tudsz még valami izgiset?-érdeklődöm.
Hiro-kun

Hiro-kun

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 6 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 7:14 am

*Élvezem, amit Yosuke csinált. Tetszik, hogy még kis tapasztalatlan, de az ilyen valahogy mindig is vonzott. Nagyokat sóhajtok, ahogy a férfiasságomon munkálkodik. Szinte meg is feledkezek arról, hogy miért vagyunk itt. Kezemmel beletúrok a fiú hajába, és tovább élvezem, amit csinál. Teljesen megvadított a fiatalságával és tapasztalatlanságával.*
ravenx
Admin
ravenx

Hozzászólások száma : 295

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 6 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 7:16 am

-Ahhoz kényelmesebb helyre kellene mennünk. Ott aztán a kardomba dőlhetnél. -vigyorodok el miközben lassú de mély löketekkel munkálkodok.
https://animeworld.hungarianforum.net
Xeny

Xeny

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 6 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 7:18 am

Jól esik ahogy a hajambatúr, és a nyögései is azt mutatják jól csinálom..
Nincs mit tenni következő fokozat, gondolom magamban, és bekapom az egészet, próbálok kicsit szikázni körülötte a nyelvemmel, de túl nagy ahhoz, így csak próbálom valahogy fel le mozgatni a fejem.
Karaney

Karaney

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 6 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 7:20 am

-A szo..bám itt v..a..n a fo...lyo...só végén!-lihegem a fülébe!-N..e..m bír...sz el sz...ép fiú?-súgom a fülébe, majd belenyalok.
Hiro-kun

Hiro-kun

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 6 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 7:22 am

*Amikor befogadja, a férfiasságomat kéjesen felnyögök, annyira jól esik, amit csinál. Zihálni kezdek, a testem már tűz forró és kívánja a fiút, hogy teljes mértékig az övé lehessen.* ~Vajon merjem megkockáztatni, hogy mást is csináljunk? Kicsit féltem, nem tudom, mennyire bírná…~ *Emiatt kicsit aggódva nézel le a fiúra, közben kéjesen fel-felnyögök az élvezettől.*
Xeny

Xeny

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 6 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 7:25 am

Sóhajtva pillantok felé, olyan szép szemei vannak, és az az arc. Lassan abba hagyom, majd fel ülök, és kissé szégyellősen oldalra pillantok, közben a kezemmel babrálok egy kicsit, akarok valamit, valamit, de nem tudom hogy hogy kezdjek neki, ráadásul ő olyan nagy, én meg kis bogárka vagyok.
De muszáj mondanom!
- Szeretném... azt.... - hebegem, lassan... közben figyelve a reakcióját.
Jilian

Jilian

Hozzászólások száma : 133

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 6 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 7:28 am

A fürdőt sehol sem találom. Már mikor feladnám és visszafordulnák, rálelek egyre.
~ Egy ekkora helyen tuti, hogy több is van...
Becsukom az ajtót, és észreveszem a kamerát.
~ Höh... valami perverz kukkol...
A kamerába villantom a legelbűvölőbb mosolyomat, és egy törülközőt teszek a kád szélére. Na ne hogy már! Várjon szépen a sorára, egyből nem kap meg mindent, csak mert elrabolt! Ruhástól ülök be a kádba, a hab alatt veszem le a ruháimat.
Egyre jobban kezd foglalkoztatni ez az egész... miért lehetek itt?
ravenx
Admin
ravenx

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 6 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 7:29 am

Kihúzom a péniszemet és a karjaimba kapom a lányt.
-Indulhatunk?
Elmegyek a szobájáig és gyengén de határozottan berúgom az ajtót. Ezután lefektetem az ágyra és mellé fekszek.
-Szeretsz lovagolni? -mutatok égbe meredő hímvesszőmre.
Hiro-kun

Hiro-kun

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 6 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 7:33 am

*Közel hajolok hozzá, és megcsókolom. Majd megszólalok.*
- Minden vágyam ez kis Master! *Karjaimba veszem, és magam alá fektetem az ágyon. Az ujjamat végighúzom a mellkasán egészen a péniszéig, majd megcsókolom, és lágyékához térek vissza, ott újra eljátszadozok a merevségével, majd megnyalom a középső ujjam, és lassan tágítani kezdem a fiút. Figyelem a reakcióját, hogy annyira ne fájjon neki. Lassan becsúsztatom a második és a harmadik ujjam is, majd amikor már új érzem elég tág, végig nyalok rajt, majd jól benyálazom a merevségem, és lassan fokozatosan kezdem el benyomni neki.*
Jilian

Jilian

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 6 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 7:37 am

Megfürdök, és kiáztatom magam. Csak akkor mászom ki a kádból, mikor már majdnem teljesen eloszlik a hab. Magamra tekerem a törülközőt, és elindulok visszafele. A nedves ruháimat a kezemben tartom.
Néhányszor majdnem leesik rólam, és ilyenkor azt hiszem, kicsit kivillannak a melleim is.
~ Egye kefe, mi újat mutathatok neki? - vonok vállat gondolatban.
Karaney

Karaney

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 6 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 7:38 am

Meg lepődtem, mikor a karjaiba kapott, s szinte végig vágtatott a folyosón, ahogy pedig berúgta az ajtót nagyon felizgatott...
-Persze!-állok fel négykézlábra majd térdelő helyzetbe. Átrakom az egyik lábam a csípője másik oldalára és mélyen az ölébe ülök, egy kéjes nyögést megejtve. Lassan mozgatni kezdem a csípőmet körbe-körbe, s közben a keze után nyúlok, mellyel végig simítok a testemen egészen a mellemig, ahol a kezével elkezdem masszírozni a mellem.
ravenx
Admin
ravenx

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 6 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 7:48 am

Mély levegőket veszek az élvezettől, szinte érzem a lány forróságát. Megfogom a derekát és egyre gyorsabban mozgatom a lányt fel és le.
-Te aztán...fantasztikus...vagy! -kiáltom teljesen felizgult állapotban.
Jilian

Jilian

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 6 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 7:54 am

Egy szál törülközőben sikerül totál eltévednem...
~ Ügyes vagy Annie...
Nagy nehezen meglelem a konyhát, és onnan már a szobát is megtalálom, hol magamhoz tértem. A szekrényben furcsa ruhák sorakoznak, normál esetben nem vennék fel ilyeneket. De szükség törvényt bont... kiválasztok valami szolidabb darabot, és belebújok.
Karaney

Karaney

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 6 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 8:02 am

Gyorsabb mozgásra késztetett így meg adtam neki, amit kért. Gyorsabban kezdek mozogni és érzem, hogy már nincs sok hátra, remélem neki sincs már sok... Mikor a határon kezdem érezni magam, átkarolom a nyakát és a halkan kéjjel telt nyögéseket sóhajtok a fülébe.
-Ez....nagyon...jó!-harapom meg a fülét. Egyre gyorsabban mozgok majd a végső határomon hátra vetem a fejem és egy hangosabb sóhajt eresztem el. Majd vissza hajolok és meg csókolom...
ravenx
Admin
ravenx

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 6 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 8:08 am

Érzem hogy pillanatokon belül elmegyek ezért kiveszem a péniszemet és a lány hasára és melleire élvezek, olyan a látvány mint valami szökőkút.
-Ez...mennyei...volt! -hajtom hátra a fejem miközben levegőért kapkodok.
Jilian

Jilian

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 6 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 8:12 am

A ruha elég.... hm, idegen a számomra, de a pólóm még szárad, így nem tehetek mást. A vizes póló versenyre még nem akarok benevezni.
Karaney

Karaney

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 6 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 8:20 am

-Nekem is! Talán majd egyszer még összetehetnénk, amink van hátha kisül belőle valami jó!-kacsintok rá.-Most megyek és meg fürdöm, meg nem ártana össze szedni a cuccaimat, na meg letörölni a pultot. -Ki veszek a szekrényből egy bugyit, egy hosszabb pólót és egy törölközőt. Magamra csavarom, majd elindulok kifelé. Az ajtóban meg állok és teszek még egy popsi rázást a Williamnek.-Aztán jó légy szép fiú!-küldök neki egy csókot. Végig sétálok a folyosón és össze szedem a ruháimat a bárpult aljából. Gyorsan keresek valami fertőtlenítő szert, amivel letörlöm a pultot, s végre kereshetek egy fürdőt. Szerencsémre elsőre találok egyet. Tele engedem a kádat meleg vízzel, majd beleülök és elernyedek a vízben...
ravenx
Admin
ravenx

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 6 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 8:28 am

Visszamegyek a szobámba és átöltözöm.
~Lehet túlzás de ez volt az eddigi legjobb szex életemben. Ez a lány...
Míg ezen gondolkodok, elmegyek további felfedezőútra.
Natsu

Natsu

Hozzászólások száma : 106

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 6 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 8:58 am

Megyek végig az előszobán amikor a sarkába megkukkantok egy bár pultot. Elkezdek örömömbe ugrálni de észre veszem magamat, hogy egy szál törölközőbe rikítok és a kezembe a ruhákkal.
-Nem lehetek valami vonzó így de szomjas vagyok így. TŰNÉS INNI!
Visítom el magam az utolsó mondaton, oda rohanok a pulthoz és a kezembe véve a mixert egyet kettőt rázok rajta. Előveszek egy kis menta levelet, jeget cukor szirupot és egy üveg fehér rumot. A jég kockát összetörtem egy mozsárba a menta levelekkel, majd beleöntöttem egy mixerbe bele a fehér rumot és a cukor szirupot. Jól össze kevertem miközben fel dobtam elkaptam forogtam vele. Miután végeztem bele öntöttem a pohárba. Egy kis zöld nap ernyővel és egy szívó szállal megspékeltem.
-Ha itt ragadtam legalább élvezek ki minden percet.
Nagy vigyorral elkezdtem szürcsölni miközben neki támaszkodtam a pultnak.
-Kíváncsi vagyok mit csinálnak a többiek? Fura, ez finomabb mint amit otthon csinálnak.
A hajamból kivettem a szalagot így Nem látszót semmi sem a hátamból, a rakoncátlan tincseket megigazítottam és a frufrumat hátra simítottam.
http://fonixtoll.qwqw.hu
Rizibizi

Rizibizi

Hozzászólások száma : 22

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 6 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 9:02 am

Találtam valahol egy könyvet és azt kezdtem el olvasni, unalmas volt;de legalább elfoglalt.
Mikor benyitott valaki még mindig durcás fejjel néztem rá.
- Kopogni luxus?
Morgom rossz kedvűen...
- Öhm,bocs...téged nem ismerlek...
Cainor

Cainor

Hozzászólások száma : 108

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 6 EmptyKedd Szept. 04, 2012 1:57 am

ki egyenesedem -had mutatkozzam be Cainor vagyok ~mondom kicsit mosolyogva majd leülök mellé -meg tudhatom mi a neved?~mosolygok rá majd próbálom meg fejteni mit olvas
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 6 Empty

A vágy börtönében-Játék
Vissza az elejére 
6 / 26 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 26  Next
 Similar topics
-
» Induljon a játék
» Haruno Mi - Játék