Anime World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy oldal Magyarország otaku társadalmának.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A vágy börtönében-Játék

Go down 
+6
Karaney
Natsu
Hiro-kun
Rizibizi
Xeny
ravenx
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 26  Next
SzerzőÜzenet
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 14 EmptyVas. Szept. 09, 2012 7:00 am

Elpirulok.
- Köszönöm - mosolyodok el. - Hm, és lesz folytatás is? - kérdem huncutul, megszakítva egy pillanatra a csókot.
Vissza az elejére Go down
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 14 EmptyVas. Szept. 09, 2012 7:05 am

- Biztos lehetsz benne, hogy lesz folytatás! *Mondom nevetve, majd a lányra fordulok, és kicsit lejjebb csúszok, majd a férfiasságomat lassan bedugom a lány vaginájába.*
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 14 EmptyVas. Szept. 09, 2012 7:07 am

Felnyögök és megcsókolom őt. Olyan jó... Picit talán szorítom is, olyan nagy, de ennek ellenére élvezem.
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 14 EmptyVas. Szept. 09, 2012 7:08 am

-Nem vagyok, igazából csak élvezni szeretném a pillanatot.
Nyújtózok egyet az ágyon és a plafont bámulom.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 14 EmptyVas. Szept. 09, 2012 7:09 am

*Mikor látom, hogy a lány élvezi, akkor elkezdek ki be mozogni, majd egyre nagyobbakat kezdek el lökni, ahogy gyorsítok.*
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 14 EmptyVas. Szept. 09, 2012 7:14 am

Nyögdécselek és sóhajtozok a lökései ritmusára. Megcsókolom, hogy elhallgattassam magam, de ez sem tart sokáig.
A lábaimmal átölelem a derekát, így kérek még többet...
Vissza az elejére Go down
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 14 EmptyVas. Szept. 09, 2012 7:17 am

*Tetszik a lány reakciója, tudja mikor mit kell csinálni, hogy mindkettőnknek jó legyen az együttlét. Változó ritmust veszek fel, hol gyorsabban, hol lassabban mozgok.*
Vissza az elejére Go down
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 14 EmptyVas. Szept. 09, 2012 7:18 am

-Pedig azt mondtad, hogy nem vállalkozol kapcsolatba... Bár lehet, hogy ezt még túlzás a miénkre mondani...-nézek fel rá.-Szerinted meddig leszünk bezárva?
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 14 EmptyVas. Szept. 09, 2012 7:20 am

- Ez... fantasztikus! - lihegem két nyögés között.
Próbálom visszatartani, de érzem, hogy bizony nagyon közel a vége. De még nem akarom, hogy vége legyen...
Vissza az elejére Go down
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 14 EmptyVas. Szept. 09, 2012 7:24 am

- Én mindjárt elmegyek.... Szólja, ha te is, szeretném, ha együtt élveznénk el. *Lihegem én is, ez az érzés fantasztikus, még sosem volt ilyen jó a szex senkivel, pedig már sok nővel és férfival is csináltam.*
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 14 EmptyVas. Szept. 09, 2012 7:24 am

-Nem tudom, gondolom míg szórakoztatónak találnak minket.
Végig a plafonon lévő kamerát figyelem.
-Szerinted feltűnt már másoknak hogy eltűntünk?
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 14 EmptyVas. Szept. 09, 2012 7:29 am

- Én is nagyon közel vagyok - suttogom, és megcsókolom.
Nagyon élvezem vele a szexet... Nem örülök neki, hogy hamarosan vége szakad.
Vissza az elejére Go down
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 14 EmptyVas. Szept. 09, 2012 7:33 am

*Viszonozom a lány csókját, majd folytatom, de nem sokáig, mert hangos nyögések közepette elélezek.*
Vissza az elejére Go down
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 14 EmptyVas. Szept. 09, 2012 7:35 am

-Engem nem biztos, hogy észrevettek. Párszor leléptem már otthonról...-fintorgok.-De azért valakinek biztos, hogy hiányzunk..
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 14 EmptyVas. Szept. 09, 2012 7:38 am

Egy hangos nyögéssel én is elélvezek.
- Fantasztikus vagy! - lihegem, és újra megcsókolom őt.
Vissza az elejére Go down
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 14 EmptyVas. Szept. 09, 2012 7:43 am

*A lány mellé fekszem, és én is megcsókolom. Ez volt eddigi életem egyik legjobb szexe.*
- Lenne egy kérdésem. Ameddig itt vagyunk, sőt, tovább megyek. Velem maradnál? *Kérdezem meg a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 14 EmptyVas. Szept. 09, 2012 8:19 am

- Igen, ezer örömmel - mosolyodom el, és odabújok hozzá.
Örülök, hogy ide kerültem... ha nem hoznak ide, sosem ismerem meg Solomont.
Vissza az elejére Go down
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 14 EmptyVas. Szept. 09, 2012 8:27 am

- Örülök neki. *Mosolygok a lányra, majd közelebb húzódok hozzá. Talán most itt találok rá arra az emberre, akit eddig kerestem. Amíg csak lehet ki fogok tartani mellette, határozom el magamban.*
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 14 EmptyVas. Szept. 09, 2012 8:35 am

- És mihez lenne kedved? - kérdezem kíváncsian.
Azt hiszem, ez így van jól... talán most már ő lesz az, akinek a többi idiótát csak hittem. Mindegyiküknél azt akartam, hogy ő legyen az igazi, de aztán csak kiderült, hogy játszottak velem. De hátha most más lesz.
Vissza az elejére Go down
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 14 EmptyVas. Szept. 09, 2012 8:38 am

- Nekem ahhoz van kedvem amihez neked is. Mond hát mivel tehetnélek téged boldoggá! *Megcsókolom a lányt. Ez az érzés teljesen más mint egy egy éjszakás kalandnál, valami ami erősebb, jóval erősebb. Nem akarom őt elveszíteni, és mindenem neki adnám, csak maradjon velem, és szeressen.*
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 14 EmptyVas. Szept. 09, 2012 8:40 am

Visszacsókolok. Még sosem éreztem még hasonlót sem... fogalmam sincs, mi ez, csak azt tudom, hogy nem akarom elveszíteni őt.
- Én egyre erősebb késztetést érzek arra, hogy ablakot fessek... zavar, hogy nem láthatom az eget - vallom be zavartan.
Vissza az elejére Go down
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 14 EmptyVas. Szept. 09, 2012 8:46 am

- Kitalálok valamit neked, hogy jól érezd itt magad. Nekem már az elég, hogy itt vagy mellettem. *Mosolygok a lányra, miközben megcsókolom.*
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 14 EmptyVas. Szept. 09, 2012 8:54 am

- Ne aggódj, jól érzem magam veled - mosolyodom el. - Pár vödör festékkel pedig ablakunk is lesz. Már ha itt ismerik a festék fogalmát - vonok vállat.
Vissza az elejére Go down
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 14 EmptyVas. Szept. 09, 2012 8:58 am

*Megcsókolom a lányt.*
- Majd keresünk valamit, remélhetően találunk valami jó kis megoldást. *Mosolygok a lányra.*
- Az pedig külön öröm, hogy jól érzed magad velem.
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 14 EmptyVas. Szept. 09, 2012 9:05 am

- És te jól érzed magad velem? - teszem fel én is a kérdést.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A vágy börtönében-Játék - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 14 Empty

Vissza az elejére Go down
 
A vágy börtönében-Játék
Vissza az elejére 
14 / 26 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 26  Next
 Similar topics
-
» Induljon a játék
» Haruno Mi - Játék

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Anime World :: Szerepjáték :: A vágy börtönében (18+)-
Ugrás: