Anime World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egy oldal Magyarország otaku társadalmának.

HomeLatest imagesKeresésRegisztrációBelépés

A vágy börtönében-Játék

Go down 
+6
Karaney
Natsu
Hiro-kun
Rizibizi
Xeny
ravenx
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 26  Next
SzerzőÜzenet
ravenx
Admin
ravenx

Hozzászólások száma : 295

A vágy börtönében-Játék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 3 EmptySzomb. Szept. 01, 2012 9:35 am

-Majd holnap megbeszéljük a részleteket. Mindenesetre én elteszem magam holnapra. Ha valaki unatkozna akkor nyugodtan felkereshet. -szólok vigyorogva majd távozok.
Visszamegyek a szobába ahol felébredtem és befekszek az ágyba.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Xeny

Xeny

Hozzászólások száma : 43

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 3 EmptySzomb. Szept. 01, 2012 9:39 am

- Rin-san nem kell megvédened... - mondom, majd kibújok a háta mögül - ha tényleg ez a lényeg, akkor én tényleg Solomon-sanra vagyok hagyatkozva... - mormogom az orrom alatt, nagyon halkan, és közelebb lépek az említett férfihez.
- És amúgy sem hiszem, hogy érdekelné a fantomot hogy még nem vagyok 18... máskülönben nem lennék itt.
Rizibizi

Rizibizi

Hozzászólások száma : 22

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 3 EmptySzomb. Szept. 01, 2012 9:43 am

- Ch... - morgom. Miért veszi ezt mindenki ilyen lazán? Milyen emberek ezek?
- Furák vagytok! - jelentem ki.
Hiro-kun

Hiro-kun

Hozzászólások száma : 161

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 3 EmptySzomb. Szept. 01, 2012 9:47 am

- A furaságba senki nem halt még bele. És szerintem senki nem akar meghalni úgy, hogy egy örült kisüti az agyát. *Lehajol, és felveszi a karjaiba Yosukét.*
- Nem kell aggódnod, nem fogom bántani a srácot, gyengéd leszek vele, és nem csinálok olyat, amit ő nem akar. *Yosukára mosolyog.*
- Hmm, kellene valami érdekességet keresni ebben az épületbe. *Azzal Yosukéval a karjaiban elindul kifelé a konyhából.*
Xeny

Xeny

Hozzászólások száma : 43

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 3 EmptySzomb. Szept. 01, 2012 9:49 am

Nem válaszolok Rin-san mondatára, nem tudok mit hozzáfűzni, más lehetőségem amúgy sincs.
- Solomon-san - lepődök meg egy kicsit amikor a férfi hirtelen felkap - hova viszel? - kérdem, kicsit össze kuporodva az ölében.
Natsu

Natsu

Hozzászólások száma : 106

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 3 EmptySzomb. Szept. 01, 2012 9:55 am

(Tudom hogy nem én jövők de úgy sem tudok nagyon bekavarni. Razz )
Rá nézzek felhúzott szemöldökkel a nagy darab fickóra és a kis srácra. Majd a lányra aki eddig anyáskodott a fiú felett.
-Ebből mi fog kisülni? Egy vén perverz el vitt egy kis angyalt. Na de szerintem én megyek megkeresni a fürdőt ha van olyan.
Felálltam és egy laza rúgással a helyére csúsztattam a széket és elmentem a konyhából.
http://fonixtoll.qwqw.hu
Rizibizi

Rizibizi

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 3 EmptySzomb. Szept. 01, 2012 9:57 am

- Ch... - a tűzhelyre néztem és az előkészített dolgokra. Nem vagyok éhes... gondoltam és betettem a hűtőbe a dolgokat. Majd holnap kisütöm. Vissza mentem a szobámba.
Natsu

Natsu

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 3 EmptySzomb. Szept. 01, 2012 12:04 pm

Mendegéltem a folyósokon miközben gondolkodtam és elmélázva néztem az előttem elterülő árnyákokat. Észre vettem egy szobát benyitottam és egy jakuzzi várt. Egyszeribben elsikítottam magam, persze csak halkan.
-Szuper víz végre fürödhetek, kipihenhetem magamat ez után.
Gyorsan előkotortam egy haj gumit vagy egy szalagot a pulóver zsebemből, ami sikerült is egy fehér szalagot azzal össze kötöttem a hajamat egy kontyba. Leráztam magamról a cipőt, zoknit és lassan kiszedtem magam a farmerből. Belelógattam a lábujjamat, hogy megnézem milyen a víz pont jó. Gyorsan levettem a pólót majd a fehérneműt is levettem nagy nehezen és egyenesen bele a vízbe. Hogy nem volt rajtam semmi így teljesen látszott a tetoválásom főképp, hogy hason feküdtem a jakuzziba és élveztem a kényelmet amit nyújtott. Viszont a nagy kedvem rögtön tovább szállt és a kezemre téve a fejemet elkezdtem gondolkodni.
-Itt ragadtam, nem tudom mi van az öreggel. Se hogy velem mi lesz. Áhh....és ez zavarba ejtő, ennyi ember és ilyen dolgok. Mikor lesz itt valami normális? Ki ez a Fantom vagy a bemondós? És mikor enged el? Majd holtan? Vagy netán élve? Túl sok a kérdés, kevés a válasz.
Mind ezt félhangosan mondogattam mert gondoltam senki sem hallja de arra rá jöttem, hogy itt is van kamera. "Damm it.." Gondoltam miközben az ajkamat haraptam.
(Na és így meg van a 20 hozzá szólás XD cheers Tudom nem érdekel senkit Rolling Eyes sem. )
Karaney

Karaney

Hozzászólások száma : 223

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 3 EmptyVas. Szept. 02, 2012 12:40 am

Reggel forgolódom, már nem tudok aludni, de lusta vagyok kikelni az ágyból. A fejemre húzom a párnát és tovább alszom, nem mintha fény lett volna a szobában. Álmaimban az előző esti buli dereng fel. Egy híres Night Club-ban voltunk a barátaimmal, aztán valami pénzes fószerrel táncoltam. ő vett nekem egy sört, megittam és utána, mintha kiütöttem volna magam nem emlékszem semmire. Végül egy helyes srác karjaiban találom magam, olyan, mint egy "Görög Isten". Mi tagadás csodás álom...
Cainor

Cainor

Hozzászólások száma : 108

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 3 EmptyVas. Szept. 02, 2012 1:11 am

Iszonyatos fejfájással ébred fel.rázza a fejét majd elindul kifelé nekimegy az ajtónak és kába még kijut az ajtón kivürre és támaszkodik -hol a fenébe vagyok?~fáradtan nyügös hangon megy tovább majd hallotam egy sikoltást, a hang irányába indultam és majd egy szobához értem csukott ajtó fogtam benyitottam láttam hogy valaki van a Jakkuziban -hello hol vagyok?~neki dőlök az ajtó karfájának és onnan nézve a lányt kicsit kábultan még...
(Natsu grat hozzá)
Natsu

Natsu

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 3 EmptyVas. Szept. 02, 2012 1:37 am

(Jól van naaaa~ Razz nem szóltam semmit vegyük úgy Smile )
Éppen a falat néztem háttal az ajtónak amikor valaki berobbant. Hátra fordultam és furcsállóan rá néztem a pasasra.
-Az ajtó marad, amúgy Hello.-Mosolyodtam el.-Azt én is szeretném tudni. De ahogy látom te új vagy itt.
Aztán megtámasztottam a fejemet a jakuzzi falán."Ki ne jövők innen olyan jó bent ülni." Erre a gondolatra elkezdtem vigyorogni miközben a férfit néztem és vártam, hogy egy kicsit tisztuljon.
ravenx
Admin
ravenx

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 3 EmptyVas. Szept. 02, 2012 1:42 am

Megunom a pihenést és felfedezőútra indulok. Az előszobában találok egy panelt ami a helyszín térképét mutatja.
~Elég nagynak tűnik a hely. Vajon mennyi a befogadóképessége?
Míg ezen gondolkodok a szoba sarkában egy minibárt veszek észre.
-Nem is rossz! -megyek oda és nézegetem az italokat.
Rizibizi

Rizibizi

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 3 EmptyVas. Szept. 02, 2012 2:00 am

A szobámban levetettem magam az ágyra. Nem igazán tudtam mit kezdjek magammal... vajon van itt valami rajz felszerelés? Úgy rajzolnék...
Cainor

Cainor

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 3 EmptyVas. Szept. 02, 2012 2:03 am

~kezd múlni a fej fájásom ezért az ajtóban tarkóra tett kézzel kinyujtózkodom.
-Ööö bocsánat de bunkó vagyok Cainor a nevem.~mosolygok vissza lányra -és bocsi hogy így csak úgy berontottam és meg zavartam a fürdőzésedet... ~elhalkulok majd elmosolyodom
Karaney

Karaney

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 3 EmptyVas. Szept. 02, 2012 2:20 am

Fel kelek az ágyból és elindulok az ajtó felé. Mielőtt kinyitnám az ajtót, ásítok egyet, s közben kinyújtózom. Fél kómában elindulok egy bugyiban és egy toppban, ami éppen takarja azt, amit kell. Nem szoktam sok ruhában aludni... Ki támolygok az ajtón és egy hosszú folyosóra érkezem. Észre sem veszem, hogy ez nem a mi házunk. A folyosó egy előszobába nyílik. Megdörzsölöm a szemem, mert perpillanat még nem vagyok csúcsformában, mikor már teljesen kitisztult a látásom egy fiút pillantok meg a sarokban lévő bár pultnál.
-WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!-sikítok és próbálom takargatni magam.-Egy szatír! Itt egy szatír!!!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!-sikoltozom tovább, majd hirtelen abba hagyom, mikor észreveszem, hogy ez nem a mi házunk.-Jé, hol vagyok?-nézek körül.-ÉS ki vagy te?-mutatok a "szatír" felé...
Natsu

Natsu

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 3 EmptyVas. Szept. 02, 2012 2:25 am

-Én Natsuki vagyok, de csak Na-chan vagy Natsu néven szoktak emlegetni. Áhh...nincs gond úgy is látja más is.
Az utolsó mondatom után felmutattam a plafonra ott is az egyik fekete kamerára.
-Azt hittem csak mi vagyunk, úgy látszik még vannak többen is. Nem tudod mi folyik itt mi?
Keresztbe fontam a karomat és úgy tartottam a fejemet miközben mosolyogtam vagy inkább vigyornak lehetett volna nevezni.
-Valami csávó vagy nő elrabolt minket és arra akar kényszeríteni, hogy pikánsabbnál pikánsabb felvétellel szórakoztassuk a közönséget. Ha nem voltál kíváncsi rá akkor enged el a füled mellet.
Cainor

Cainor

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 3 EmptyVas. Szept. 02, 2012 2:46 am

-értem ~majd integet eggyet a kamerába vigyorogva majd mosolyog tovább a lányra- beülhetek melléd? ~és már pár lépésre van a jakuzzitól és meg torpan majd rá néz a nadrágjára -még jóhogy úszó sort van rajtam~fogja és beül a lány mellé és ellazul és lveszkedik
Natsu

Natsu

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 3 EmptyVas. Szept. 02, 2012 2:53 am

Nézzek rá nagy kerek szemekkel egy kicsit meglepődtem, hogy csak úgy beült mellém. Majd a kamerára nézek miközben mormogok valamit. "Nem hiszem el.... zavaró egy ketyere ez a kamera." Háttal a férfinak válaszolok neki, viszont szerencsémre nem nagyon látja az enyhe pírt az arcomon.
-Persze nem csak az enyém ez a jakuzzi. Amúgy te sem emlékszel, hogy kerültél ide?
Cainor

Cainor

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 3 EmptyVas. Szept. 02, 2012 3:47 am

-Foggalmam sincsen hogy kerültem ide.~mondom kicsit mosolyogva felnézek a kamerára kicsit meg moccan a lencséje hogy fókuszál majd vissza -érdekes akkoris amit mondtál...~sohajtok eggyet majd nyakig besüllyedek a vízbe
ravenx
Admin
ravenx

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 3 EmptyVas. Szept. 02, 2012 4:03 am

A nézelődésemet egy sikítás szakítja félbe. A hang forrása felé pillantok és meglátok egy lenge ruhában lévő elbűvölő lányt.
-A nevem William és úgy tűnik te is túsz vagy mint én. Szóval nem vagyok szatír. És te ki vagy?
(Este 8 körül tudom folytatni, neked így megfelel?)

A hozzászólást ravenx összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 02, 2012 4:15 am-kor.
Natsu

Natsu

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 3 EmptyVas. Szept. 02, 2012 4:11 am

-Mi érdekes? Szerintem nem mondtam semmi olyan érdekeset.
Fordultam meg hirtelen aminek az lett a vége hogy lecsúsztam az ülőkéről és szem magasságig bele merültem a vízbe. Gyorsan felálltam majd elkezdtem köhögni a nyelt víz miatt. szét néztem, hogy merre lehet törülközött felfedezni. "Nem hiszem, hogy itt található olyan rongy." Miután megállapítottam, hogy ahhoz ki kell kelnem inkább vissza ültem.
-Akkor örülök, hogy nem egyedül vagyok ezzel. Én se emlékszek, hogy kerültem ide de inkább az izgatna, hogyan kerüljek ki innen.
Rizibizi

Rizibizi

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 3 EmptyVas. Szept. 02, 2012 4:19 am

Addog feküdtem az ágyamban,hogy elnyomott az álom.
Cainor

Cainor

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 3 EmptyVas. Szept. 02, 2012 4:23 am

~mikor felpattant a lány elvigyorodtam -hát elhiszem...amúgy nagyon jól nézel ki~mondom kicsit pirulva majd vakarom a fejemet majd meg rázom a fejemet és nevetek -és jól vagy am?
Karaney

Karaney

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 3 EmptyVas. Szept. 02, 2012 4:46 am

-Ne haragudj, hogy le szatíroztalak... A nevem Ariana Tiger, talán már olvastál rólam az újságokban. Az én családom nyerte meg a lottó 5-öst 3 évvel ezelőtt.-mondom.-Kicsit zavarban vagyok, nem szoktam vadidegenek előtt bugyira vetkőzni...-pirulok el, zavaromban.-persze szoktam húzni a fiúkat, de nem ilyen ruhában... Már megint kezdem, fecsegek össze vissza, mindenféle ostobaságot. Bocsi...-kezdem el tördelni a az ujjaim.

(Nem baj, csak nyugodtan:D)
Natsu

Natsu

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 3 EmptyVas. Szept. 02, 2012 4:53 am

Oda ültem mellé miközben egy kis vörösséggel megszólaltam.
-Köszi a bókot. Amúgy te melyik nemhez vonzódsz? Mert kb. mikor meg tudtuk mi a helyzet mindenkinek el kellett mondania.
És nagy és kíváncsi szemekkel néztem Cainor-ra.
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 3 Empty

A vágy börtönében-Játék
Vissza az elejére 
3 / 26 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 26  Next
 Similar topics
-
» Induljon a játék
» Haruno Mi - Játék