Anime World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egy oldal Magyarország otaku társadalmának.

HomeLatest imagesKeresésRegisztrációBelépés

A vágy börtönében-Játék

Go down 
+6
Karaney
Natsu
Hiro-kun
Rizibizi
Xeny
ravenx
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 26  Next
SzerzőÜzenet
Cainor

Cainor

Hozzászólások száma : 108

A vágy börtönében-Játék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 4 EmptyVas. Szept. 02, 2012 5:09 am

Rá nézek a lányra elmosolyojodom -a lányokhoz vonzódom...~mondom kicsit elpirulva és arcából a haját ki simitom és mélyen a szemébe nézek és kicsit közelebb hajolok.
Vissza az elejére Go down
Natsu

Natsu

Hozzászólások száma : 106

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 4 EmptyVas. Szept. 02, 2012 5:24 am

Nézzek rá csodálkozva miközben közelebb hajolt.
-É...Ér..Tem
Mondtam elhalló még is remegőhangon miközben próbáltam nem a szemébe nézni és kimutatni, hogy mennyire zavarba vagyok. Feltérdeltem az ülőkére óvatosan így egy szem magasságba kerültünk. És megpróbáltam megcsókolni. "Eh...mit csinálok?! Biztos ez a hely teszi." Gondoltam magamba miközben a saját mozdulataimon csodálkoztam.
http://fonixtoll.qwqw.hu
Cainor

Cainor

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 4 EmptyVas. Szept. 02, 2012 5:35 am

~hírtelen meg csókolom és rá fordulok -jól csókolsz...~simitom végig az arcát éselvigyorodom majd ismételten meg csókolom és utána csókolgatni kezdem a nyakát
Natsu

Natsu

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 4 EmptyVas. Szept. 02, 2012 5:49 am

Tágra nyílt szemmel fogadom, hogy olyan gyorsan megcsókol, majd rám fordul. Az egészet lélegzet vissza fojtva követtem időm sem volt semmit reagálni, csak egy szűk szavúan tudtam megszólalni a nyöszörgés közbe.
-Kösz...önöm....te...sem...va..gy...rossz.
És végig mosolyogtam miközben egyre jobban vörösödtem. Ahogy végig csókolta a nyakamat a nyöszörgés sóhajtásokká hangosodott fel. Ahogy szünetet tartott megfogtam az arcát és vadul megcsókoltam. Majd rámásztam szerencsére az ülőke miatt csak egy kicsit voltunk a vízbe, majd elkezdtem én is csókolgatni a nyakát miközben simogattam oda lent.
-Remélem nem gond ez így hirtelen.
És egy pimasz mosolyt virított az arcomon, majd rákacsintottam és tovább csókolgattam.
Cainor

Cainor

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 4 EmptyVas. Szept. 02, 2012 6:24 am

-nem gond~csókolok vissza forrón majd kezemmel lent ujjazni kezdelek -és hozzá simulok naggyából és úgy adom a csókokat kicsit remegek miközben ezt csinálom majd meg foglak és felraklak a Jakuzzi oldalára és leveszem rólad a bikini felsőt és kicsit meg szopkodom a melledet és végén rád kacsintok -hmm mehet?~mosolygok
ravenx
Admin
ravenx

Hozzászólások száma : 295

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 4 EmptyVas. Szept. 02, 2012 6:57 am

-Szép neved van, illik egy ilyen szépséghez. -szólok zavartan.
Kilépek a pult mögül és közelebb megyek a lányhoz, nem veszem észre hogy erekcióm van.

(Remélem nem túl váratlan dolgot írtam, egyébként nyugodtan gyere fel chatre, nem harapunk. ^^)
https://animeworld.hungarianforum.net
Karaney

Karaney

Hozzászólások száma : 223

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 4 EmptyVas. Szept. 02, 2012 7:08 am

Elpirulok a kifejezésre, volt már pasim, de egyik sem mondta h szépség csak azt, hogy cicababa meg sok gusztustalanságot. Mikor ki jön a pult mögül és meglátom, hogy merevedése van, el kezdek mosolyogni. Próbálok jelezni neki, hogy nézzen le.
-Ezt, bóknak veszem!-lépek közelebb hozzá, egy elbűvölő mosollyal. Szerencsére volt időm gyakorolni, a pasi zabáló mosolyom...
ravenx
Admin
ravenx

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 4 EmptyVas. Szept. 02, 2012 7:17 am

-Mondanám hogy szégyellem de igazából az nagyobb szégyen lenne ha nem állt volna fel. Furcsán hangzik de én így tartom. -nevetem el magam.
-Nem kérsz egy italt? Állítólag mixerrel a kezemben csodákra vagyok képes.
Karaney

Karaney

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 4 EmptyVas. Szept. 02, 2012 7:22 am

-De, persze!-sétálok oda a bár pulthoz, s felülök az egyik székre. Hátra dobom a hajam és dobok egy csábos mosolyt.-Vannak itt mások is?-érdeklődöm, miközben keresztbe teszem a lábam és felkönyökölök a pultra,hogy közelebb hajolhassak hozzá.-Körül néztél már itt?
ravenx
Admin
ravenx

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 4 EmptyVas. Szept. 02, 2012 7:29 am

-Vagyunk még egy páran. Nem tudom hogy tudod-e de ez nem egy szokványos lakás. Be vagyunk ide zárva és minden be van kamerázva. Aki elrabolt minket arra kényszerít hogy minél pikánsabb műsort csináljunk, gondolom te is sejted mifélét.
Eközben kikeverem a koktélt.
-Tessék, egy Bloody Mary, remélem ízleni fog.
Karaney

Karaney

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 4 EmptyVas. Szept. 02, 2012 7:38 am

Bele kóstolok az elém tett italba.
-Mmmmmm. ez nagyon jó!-nyalom meg a szám szélét.-Tényleg jó vagy!-állapítom meg.-Szóval csúnya dolgokat várnak tőlünk, az menni fog, feltéve, hogy olyan a srác,aki bejön nekem, mert ha nem az ciki...-mosolygom el magam.-De, te talán.-állok fel és meg kerülve a pultot közelebb megyek, hogy jobban szemügyre vehessem.-Egész helyes.-kezdek el flörtölni vele.-Azt már tudom, hogy jól tudsz mixelni, de másban is ilyen jó vagy?-kérdezem kacéran.
Rizibizi

Rizibizi

Hozzászólások száma : 22

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 4 EmptyVas. Szept. 02, 2012 7:42 am

Mikor felébredek megint rettentő rosszul érzem magam. Kinyitom a szobàban lévő szekrényt...tele van provokáló ruhákkal...ch... kiválasztok valami normálisabbat,meg előszedek egy törcsit és úgy döntök fürdeni indulok. Csak merre van a fürdő?
ravenx
Admin
ravenx

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 4 EmptyVas. Szept. 02, 2012 7:43 am

-Miért nem teszel egy próbát? -vigyorodok el. -Hidd el, nem okoznék csalódást.
Karaney

Karaney

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 4 EmptyVas. Szept. 02, 2012 7:53 am

-Ohh, tényleg?-megyek közelebb és húzom fel a pólóját, ám mielőtt levenném vissza engedem.-Kár, hogy nem szeretek kezdeményezni! Én csak gerjesztek és ha tetszek, akkor lépsz!-érintem meg nyelvemmel a számat.-Egyébként, cuki a merevedésed!-mondom miközben végig húzom a kezem a férfiasságán.Tudom, hogy egy fiú se szereti, ha le cukizzák, vajon nála is hatással lesz, be vadul tőle vagy nem?
Natsu

Natsu

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 4 EmptyVas. Szept. 02, 2012 7:54 am

Meglepődök a gyors reagáláson, de nem volt időm feleszmélni. Átkarollak majd néha egy-egy hangos nyögdécselést elengedek jelezve, hogy mennyire jó. Amikor elkezdesz a mellemnél izgatni hátam befeszül és remegni kezdek, majd levegő után kapkodva buja képpel nyögőm ki a szavakat.
-Nyugodtan mehet, kíváncsi vagyok milyen vagy ott lent.
És a szememmel a férfiasságára mutattam, miközben a kezemet a szám elé raktam nehogy túl hangos legyek. Viszont ez csak egy kicsit tompította a torkomból jövő nyögéseket és néha sikításokat.
ravenx
Admin
ravenx

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 4 EmptyVas. Szept. 02, 2012 8:00 am

-Hogy cuki? Ezért azt hiszem el kell hogy húzzam a nótádat. Ha érted hogy értem. -vigyorodok el majd benyúlok a pólója alá.
-De előtte beszéljünk meg pár dolgot. Hol szeretnéd és milyen pózban? -kérdem feltüzelten majd elkezdem a nyakát csókolgatni.
Cainor

Cainor

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 4 EmptyVas. Szept. 02, 2012 8:04 am

Elő vettem a péniszem meg van merevedve és nagy majd meg állok -kéne gumi~dörzsölöm a fejemet majd a plafonról leesik egy ki is bontom és fel is helyezem közben adok 1-1 lágy puszit a nyakadra. Makkig beléd hatolok és onnan lassan tolom befelé és közben markolászom a melledet és csókolgatlak.
Karaney

Karaney

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 4 EmptyVas. Szept. 02, 2012 8:12 am

-Szeretem a rossz fiúkat!-vonom közelebb.-Pulton még nem csináltam!-súgom a fülébe, majd meg csókolom. A fülétől lassan haladva lefelé a szájáig, ahol megállok.-A póz pedig, olyan legyen, ahol látni az arcodat!-mondom lihegve majd adok egy kéjjel teli, ám rövid csókot a szájára...
Rizibizi

Rizibizi

Hozzászólások száma : 22

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 4 EmptyVas. Szept. 02, 2012 8:20 am

Később rá jöttem,hogy nem kellett volna elindulnom. Benyitottam egy szobába,majd be is csuktam. Bent...folytak dolgok... tovább mentem és ráakadtam valami fürdő szerűre...de... ez is foglalt volt. Elvörösödve álltam meg az ajtóban...már azon voltam,hogy vissza megyek a szobámba.
ravenx
Admin
ravenx

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 4 EmptyVas. Szept. 02, 2012 8:22 am

Felültetem a lányt a pultra és letolom a bugyiját. A lábait a vállaimra teszem és kényeztetni kezdem, a nyelvem csak úgy ficánkol a csiklóján.
-Remélem szereted a franciát. -mondom perverz vigyorral.
(Ez még csak előjáték. Smile )
Karaney

Karaney

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 4 EmptyVas. Szept. 02, 2012 8:30 am

-Ohh, nagyon!-dúrok bele a hajába. Halk nyögésekkel jelzem, hogy jól esik, amit csinál. Kissé megremeg a lábam és a nyögések kissé hangosodnak. Elkezdem lassan mozgatni a csípőmet. S közelebb vonom a fejét arra ösztönözve ezzel, hogy gyorsítson...
ravenx
Admin
ravenx

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 4 EmptyVas. Szept. 02, 2012 8:44 am

Olvasok a jelekből és felgyorsítok. Egy idő után bedugom a nyelvemet a lány hüvelyébe és apró köröket írok le vele.
Natsu

Natsu

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 4 EmptyVas. Szept. 02, 2012 8:47 am

Mikor beraktad felszisszenek, de aztán fura melegség és bizsergés fog el ami azon is látszódik, hogy a lábam remeg. Élvezem nagyon is és ezt azzal is bizonyítom, hogy vadul és nyögdécselve mozgatom a csípőm meg csókolom a nyakad.
Jilian

Jilian

Hozzászólások száma : 133

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 4 EmptyVas. Szept. 02, 2012 8:48 am

Arra ébredtem, hogy leestem az ágyról. És fájt fejem. Nem, nem egyszerűen fájt... majd' szét hasadt. A hely nem volt ismerős - már amennyire meg tudtam állapítani. Nem Connoréknál voltam... pedig úgy volt, hogy nála töltöm az éjszakát! Biztos valami idióta belekevert valamit az italomba még a házibuliban... ha megtudom, melyik görény volt...
Elvetettem a terveimet, és feltápászkodtam. A fejem még inkább lüktetni kezdett, én pedig próbáltam a kezemet masszírozva elmulasztani, vagy legalább enyhíteni. De hiába masszíroztam szüntelenül azt az akupunktúrás pontot, nem használt... és mindeközben elindultam körülnézni.
Hiro-kun

Hiro-kun

Hozzászólások száma : 161

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 4 EmptyVas. Szept. 02, 2012 8:49 am

//Tegnapi befejezése//

- Nem kell aggódnod. *Mondja halkan. Keres egy szobát, amiben két ágy található, és ráfekteti Yosukét az ágyra.*
- Nos, a mai program az alvás, és majd holnap jöhetnek a finomságok. *Ad egy puszit a fiú homlokára, és lefekszik aludni.*

//Ma//

*Reggel mikor felébred, és látja, hogy még a fiú alszik, mellé fekszik, végig nyalja a fülcimpáját, és halkan megszólal.*
- Ébresztő hétalvó. Ma finom dolgok várnak ránk. *Mosolyodik el.*
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 4 Empty

A vágy börtönében-Játék
Vissza az elejére 
4 / 26 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 26  Next
 Similar topics
-
» Induljon a játék
» Haruno Mi - Játék