Anime World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy oldal Magyarország otaku társadalmának.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A vágy börtönében-Játék

Go down 
+6
Karaney
Natsu
Hiro-kun
Rizibizi
Xeny
ravenx
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 26  Next
SzerzőÜzenet
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 11 EmptyPént. Szept. 07, 2012 7:22 am

- Nekem így is nagyon tetszel. *Mosolyodok el, majd végig simítok a lány combján, és felülök az ágyon.*
- Na, el kellene menni, keresni valami ruhát, velem jössz? *Érdeklődök a lánytól mosolyogva*
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 11 EmptyPént. Szept. 07, 2012 7:24 am

- Menjünk "shoppingolni" - bólintok rá. Ki kell beleznem a szekrényem... és talán egy pár vödör festék sem ártana.
Nem tetszik ez a meszelt fal... valamit biztos lehet vele kezdeni...
- És merre menjünk? - nézek rá kérdően.
Vissza az elejére Go down
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 11 EmptyPént. Szept. 07, 2012 7:29 am

- Ha még ki lehetne menni valamilyen boltba talán jobb, lenne, de így elég necces a dolog. Bár, amilyen luxus helyen vagyunk, nem tartom valószínűtlennek, hogy valahol eldugva még festék is van. *Nevetem el magam*
- Magam részéről remélem, van valamilyen zeneszoba ebben a kócerájban. Ha találok, egy zongorát játszok neked valamit. *Mosolygok a lányra.*
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 11 EmptyPént. Szept. 07, 2012 7:32 am

- Megbeszéltük - nevetek fel. - De akkor énekelek mellé - mosolygok.
Vissza az elejére Go down
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 11 EmptyPént. Szept. 07, 2012 7:36 am

- Rendben. *Mosolyodok el.*
- Am, ruhát talán találunk abban a szobában, ahol ébredtem. *Mosolyodok el, majd felkapom a lányt a karjaimba.*
- Nos, akkor indulhatunk?
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 11 EmptyPént. Szept. 07, 2012 7:38 am

- Persze - kapaszkodok bele a nyakába vidáman.
~ Levett a lábamról... szó szerint.
Vissza az elejére Go down
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 11 EmptyPént. Szept. 07, 2012 7:47 am

- Akkor indulás, mert a vonat nem vár. *Nevetem el magam, majd a lábammal kipöccintem az ajtót, és elindulok a szobába. Az ajtót csak kis erőszakos láb ráhatással nyitom, ki, és elég nagyot puffant.*
- Ops. *Megint elnevetem magam, majd bemegyek a lánnyal a karomba, és az ágyra fektetem, majd a szekrényhez megyek, hogy nézzek valami ruhát. Az első darab, ami a kezembe akad, az egy flitteres tanga. A lány felé fordulok.*
- Hmm, azért szerintem a rózsaszín nem az én színem! *Mondom komoly arcal, de nem bírom sokáig nevetés nélkül*
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 11 EmptyPént. Szept. 07, 2012 7:49 am

- Ó, pedig igazán jól állna! - nevetek én is. Odaballagok a szekrényhez, és szemrevételezem a választékot. - Na ne már, ebbe normálisabb ruhák kerültek, mint hozzám! - lepődök meg. - Tudod, arra számítottam, hogy hasonló darabok lesznek mindben.
Vissza az elejére Go down
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 11 EmptyPént. Szept. 07, 2012 7:53 am

- Miért? Szerintem ez a ruha nagyon jól áll neked! És, szerinted melyik darab illene legjobban hozzám? Viccet félretéve, nem akarok bohócként kinézni. *Nevetek egyet.*
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 11 EmptyPént. Szept. 07, 2012 7:56 am

- Nem tudom, idegennek érzem - vontam vállat. - Hm...
Egy darabig válogatok, míg valahol a szekrény legmélyén nem találok egy farmert. Nem egy mai darab szegény... Még egy kis keresgélés után találtam valami póló-félét is.
- Szerintem a te ruhatárad megvan - mosolygok. - Viszont szeretném lecserélni ezt a valamit egy sokkal hétköznapibb darabra...
Vissza az elejére Go down
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 11 EmptyPént. Szept. 07, 2012 8:01 am

- Rendben keressünk valamit, de nekem így is tetszel. *Közelebb lépek a lányhoz, és megcsókolom olyan szenvedélyesen, ahogy csak tudom, közben végig simítok a hátán.*
- Nagyon szép vagy! *Suttogom a fülébe*
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 11 EmptyPént. Szept. 07, 2012 8:06 am

Megint elpirulok... Nem szoktam hozzá az ilyenekhez... egy csóró lány úgy általában senkinek sem kell, mert azzal nem lehet villogni. Párszor ágyba vittek és szeva... Ez viszont teljesen új a számomra.
Visszacsókolok és közben hozzásimulok.
Vissza az elejére Go down
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 11 EmptyPént. Szept. 07, 2012 8:08 am

- Szerintem most hagyjuk a ruhákat, és érezzük magunkat jól. Mit szólsz hozzá? *Érdeklődöm a lánytól.*
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 11 EmptyPént. Szept. 07, 2012 8:13 am

- Rendben, igazad van - értek vele egyet.
Vissza az elejére Go down
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 11 EmptyPént. Szept. 07, 2012 8:41 am

*Kisimítom a lány arcába lógó tincset, majd megcsókolom, és újra a karjaimba veszem. Az ágyhoz viszem lefektetem, a combját végigsimítom.*
- Kezdődjön a kaland?
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 11 EmptyPént. Szept. 07, 2012 8:43 am

- Miért is ne? Meg, ha nem akarjuk valami rossz zombifilm-utánzatban végezni, valamit mutatnunk is kell, nemde? - vonom fel a szemöldököm. - Bár sokkal jobb lenne közönség nélkül - teszem hozzá halkabban.
Vissza az elejére Go down
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 11 EmptyPént. Szept. 07, 2012 8:47 am

- Felejtsd el, hogy vannak kamerák vagy egyéb dolgok. Itt csak mi vagyunk, és csak az a fontos, ami kettőnk között történik. Csak olyat csinálunk, amit akarunk, nincs semmiszabály. *Mosolyodok el, majd megcirógatom a lány arcát.*
- Csak azt csinálom, ami neked a legjobb, egy ilyen szép lány mint te ezt teljes mértékig megérdemli.
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 11 EmptyPént. Szept. 07, 2012 8:50 am

- Rendben - mosolyodom el.
~ Igaza van, ki kell zárnom a kukkoló barátunkat... Ha az idiótákkal ment, most is menni fog.
Mire a gondolatmenet végére érek, sikerült majdnem teljesen megfeledkeznem arról, hogy minden egyes mozdulatunkat figyelik.
Vissza az elejére Go down
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 11 EmptyPént. Szept. 07, 2012 8:53 am

*Megcsókolom a lányt, majd elkezdem a nyakát csókolgatni, miközben végig simítok a formás combján.*
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 11 EmptyPént. Szept. 07, 2012 8:57 am

Hozzásimulok Solomonhoz, és mikor a nyakamat kezdi csókolgatni, felsóhajtok. Tetszik, amit velem csinál...
Vissza az elejére Go down
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 11 EmptyPént. Szept. 07, 2012 9:00 am

*Lassan eljutok a kulcs csontig , ott kicsit megállok, és lassú mozdulatokkal kikapcsolom a melltartóját, és leveszem róla. Szép formás mellei vannak, megfogom őket a kezeimmel, és izgatni kezdem, majd lehajolok, és mellbimbóját kezdem el izgatni a nyelvemmel.*
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 11 EmptyPént. Szept. 07, 2012 9:06 am

Beletúrok a hajába, és finoman közelebb húzom magamhoz. A másik kezemmel megszabadítom az igen feleslegessé vált törülközőtől, és óvatosan rámarkolok a férfiasságára.
Vissza az elejére Go down
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 11 EmptyPént. Szept. 07, 2012 3:07 pm

-Van egy-két ötletem...-kuncogok, miközben elsimítom a hajamat a mellem elől.- Ha gondolod ma együtt aludhatnánk...
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 11 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 12:57 am

-Rendben van. -mosolyodom el. -Nem megyünk ki a vízből? Kezd kiázni a bőröm.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 11 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 1:12 am

De, mennyünk!-mászok ki a vízből és egy fenék rázással magamra veszek egy törcsit.-Nem hoztam be ruhát! Akkor, így megyek végig a folyosón...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A vágy börtönében-Játék - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 11 Empty

Vissza az elejére Go down
 
A vágy börtönében-Játék
Vissza az elejére 
11 / 26 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 26  Next
 Similar topics
-
» Haruno Mi - Játék
» Induljon a játék

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Anime World :: Szerepjáték :: A vágy börtönében (18+)-
Ugrás: