Anime World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy oldal Magyarország otaku társadalmának.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A vágy börtönében-Játék

Go down 
+6
Karaney
Natsu
Hiro-kun
Rizibizi
Xeny
ravenx
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26  Next
SzerzőÜzenet
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 24 EmptySzomb. Okt. 06, 2012 6:30 am

*Elveszem a lánytól az alsót, és beállok a víz alá. Élvezem, ahogy a testemen végig folyik a víz, és felpezsdíti a bőrömet. Egy ilyen reggeli kaland után kell a felfrissülés. Mikor végzek felhúzom az alsót, és elindulok ki a fürdőből, futólag a lányra mosolygok, majd beveszem magam a konyhába. Gyorsan összedobok magamnak egy szendvicset, amit megeszek, majd egy adag kávét csinálok, most nem rakok bele semmit, csak feketén.* ~Lassan csak koffeinen fogok élni.~ *A bögrével amiben a kávé van a kezemben elindulok, mivel nem nagyon nézegettem még körbe, így be nyitogatok néhány szobába, az első kettőt üresen találom, de a harmadikban valakit az ágyon fekve találok.* ~Azt hiszem erre mondják, hogy három a Magyar igazság.~ *Belépek a szobába, a kávéba kortyolok, majd a bögrét a szobában lévő kis asztalra helyezem, és az ágyhoz megyek. Kicsit megnyomom az oldalát, hogy ébredjen fel. Az illető férfi annyi teljesen biztos.*
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 24 EmptySzomb. Okt. 06, 2012 6:46 am

Miután Solomon végez, én is lezuhanyzom. Teljesen elvesztem az időérzékem, csak állok a zubogó víz alatt, ami rendesen átmasszírozza mindenem.
Vissza az elejére Go down
Columba

Columba


Hozzászólások száma : 11
Reputation : 0
Join date : 2012. Oct. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Róma

A vágy börtönében-Játék - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 24 EmptyVas. Okt. 07, 2012 1:14 am

A szobámban feküdtem az ágyamon, behunyt szemmel. Lefárasztott a tegnap éjszaka azzal a kis nigériai fiúval.
~Ki gondolta volna, hogy abban a kis vékony, csöpp testében ennyi erő van. Alig szólalt meg találkozásunkkor és teljesen szelídnek látszott, nézett rám a nagy boci szemeivel, de úgy meglovagolt hogy még mindig belesajdul a hátam, ha rá gondolok~mosolyogtam félálomban. S mintha valóban fájdalmat éreztem volna, csak az oldalamban.
Lassan kinyitottam a szemem és egy éjfekete hajú szépséget láttam az ágyam mellett állni.
- Hát Te meg ki vagy? És mit keresel a szobámbaaaaan...-ásítottam egyet és rakoncátlan, fehér tincseimet kisöpörtem az arcomból, hogy lássak is valamit, ne csak hófehér hajfüggönyt.
Vissza az elejére Go down
Electra

Electra


Hozzászólások száma : 6
Reputation : 0
Join date : 2012. Oct. 07.

A vágy börtönében-Játék - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 24 EmptyVas. Okt. 07, 2012 2:04 am

Electra "frissen kigyúrva", elégedetten vonul be a zuhanyzóba.
- Hali!-köszön az ott zuhanyzó lánynak, miután csekkolta a fenekét. Meg volt vele elégedve, majd lekapdosta a ruháit és megnyitotta a hidegvizes csapot.
Csukott szemmel besamponozta a haját majd hagyta, hogy a víz leöblítse.
- Electra Evans vagyok. És Te?-kérdezte szomszédjától, miközben a tusfürdős flakonért nyúlt.
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 24 EmptyVas. Okt. 07, 2012 6:50 am

- Öhh helló - lepődöm meg az újonnan érkezőn. - Annie Garner - mutatkozom be.
~ Most tényleg megnézte a fenekem? - visszhangzik a fejemben a kérdés.
Miután végzek a tusolással, újra a takaróba burkolózom. Visszaballagok a játékszobába a ruhámért, és felöltözöm. Elindulok festéket keresni...
Vissza az elejére Go down
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 24 EmptyVas. Okt. 07, 2012 6:54 am

Leveszem a bugyimat és mélyen a férfiasságába ülök.
-Bizony, hogy fantasztikus volt! És még csak most kezdődik!-súgom a fülébe és lassan elkezdem körkörösen mozgatni a csípőmet.
Vissza az elejére Go down
Electra

Electra


Hozzászólások száma : 6
Reputation : 0
Join date : 2012. Oct. 07.

A vágy börtönében-Játék - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 24 EmptyVas. Okt. 07, 2012 7:00 am

Electra szomorúan veszi észre, hogy a cukorseggű társa elhagyta a szobát. Sóhajt egyet, majd kiszáll a zuhany alól és elrobog a szobájába friss ruhákért.
Egy Metallicás polóban és rovid farmersortban battyog ki az étkezőbe, hogy kerítsen valami kaját, és kit talál?
- Szia Cuk...ööö Annie-mosolyodik el zavartan, majd csak úgy lézengve benyúl ahűtőbe és kivesz egy almát, majd leheveredik egy székre, lábát felrakja az asztalra és majszolni kezdi az almát.
Vissza az elejére Go down
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 24 EmptyVas. Okt. 07, 2012 7:04 am

- Solomon Elwood vagyok. És épp felfedezem a házikót, ahova zártak minket. *Mondom az ágyban fekvő férfinek. Hosszú fehér haja megfogja a szemem, mindig is vonzódtam az ilyen emberekhez. Vissza megyek a kávés bögrémért, és belekortyolok.*
- Téged hogy hívnak? *Érdeklődik az idegentől*
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 24 EmptyVas. Okt. 07, 2012 7:07 am

Elkezdek kutakodni. Nem igazán tudom még, mit hol találok, így találomra nyitogatok be szobákba. Megtalálom Solomont is egy másik sráccal...
~ Hm, édes... - morfondírozok, de tovább kutatom a festéket. Ha már vagyunk páran, miért ne dekorálhatnám ki ezt a helyet?
Végül találok egy pici raktárszerűséget, ahol sok vödörnyi festék van. Felnyalábolok egy pár kéket meg egy fehéret, és elmegyek a konyhába.
Épp a falat nézem, hogy hol kezdjem, mikor betoppan Electra.
- Szia! - mosolyodom el, majd visszanézek a falra.
Vissza az elejére Go down
Columba

Columba


Hozzászólások száma : 11
Reputation : 0
Join date : 2012. Oct. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Róma

A vágy börtönében-Játék - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 24 EmptyVas. Okt. 07, 2012 7:10 am

Feltápászkodtam, fel se tűnt hogy félmeztelen vagyok. Ásítottam mégegyet.
- Hannibal Columba vagyok. Hol szerezted azt a kávét, rám is rám férne-sóhajtottam vágyakozva.
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 24 EmptyVas. Okt. 07, 2012 7:14 am

Halkan felnyögök a behatolás pillanatában. Párszor a fenekére csapok de nem túl erősen.
-Olyan fantasztikus veled, ilyenkor mindig a mennyben érzem magam.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 24 EmptyVas. Okt. 07, 2012 7:17 am

*Az ágyhoz sétálok*
- Elméletben még van a konyhában kávé, de ha nem zavar, hogy már ittam belőle egy keveset, akkor ezt is megihatok. *Nyugtom ki a bögrés kezemet Columba felé.*
- Itt épp nem lehet tudni, hogy mi folyik mondjuk most épp a konyhában. *Mondom a neki*
Vissza az elejére Go down
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 24 EmptyVas. Okt. 07, 2012 7:21 am

-Én is veled!-csókolom meg. Kicsit gyorsítok a csípőm mozgatásán.-Tudod, hogy mennyire szeretlek?-érdeklődöm, miközben a kezét a felsőm alá csúsztatom és végig húzom a testemen.
Vissza az elejére Go down
Columba

Columba


Hozzászólások száma : 11
Reputation : 0
Join date : 2012. Oct. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Róma

A vágy börtönében-Játék - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 24 EmptyVas. Okt. 07, 2012 7:26 am

Elmosolyodtam.
- Érdekes hely. Köszönöm-mosolyogtam és elvettem a kávét. Belekortyoltam, még jó forró volt.
- Mmmm...nem akarom meginni az egészet, hagytam még belőle-mondtam és átnyújtottam neki a bögrémet. Közben észrevettem, hogy milyen szép kék a szeme. Beleborzongtam.
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 24 EmptyVas. Okt. 07, 2012 7:29 am

Eldöntöttem, melyik fallal kezdem - az ajtóban szembenállóval, hogy mindenki észrevegye, ha bejön ide.
Elveszem az asztal mellől az egyik széket, és festeni kezdek. Közben szokásomhoz híven énekelni kezdek.
Vissza az elejére Go down
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 24 EmptyVas. Okt. 07, 2012 7:31 am

*Leülök az ágy szélére, miközben vissza veszem a bögrém.*
- Gyorsan felvázolom a helyzetet. Egy örült bezárt ide minket egy neurochippel az agyunkban, ha nem adunk a közönségnek valami érdekes erotikus dolgot, akkor kisüti az agyunk, és elpatkolunk. Ez a legfontosabb, amit itt tudnod kell... *Mondom el elég gyorsan az információkat.*
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 24 EmptyVas. Okt. 07, 2012 7:32 am

-Mennyire? -kérdem mosolyogva majd megcsókolom.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 24 EmptyVas. Okt. 07, 2012 7:36 am

Beletelik egy kis időbe, mire átfestem a falat kékre, de tetszik az eredmény. A fehérrel felhőket festek rá, és próbálom összekeverni a két színt, hogy jobban hasonlítson az égre.
Vissza az elejére Go down
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 24 EmptyVas. Okt. 07, 2012 7:42 am

.Azt szavakkal nem lehet leírni!-szenvedélyes és hosszú csókot adok neki.-Ennél is jobban.-mosolyodom el vörösen.
Vissza az elejére Go down
Columba

Columba


Hozzászólások száma : 11
Reputation : 0
Join date : 2012. Oct. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Róma

A vágy börtönében-Játék - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 24 EmptyVas. Okt. 07, 2012 7:43 am

Sóhajtottam.
- Tudom, drága, itt vagyok vagy 2 hete. Az én kamerám ott van-mutattam az egyik integető macskafigurára, aminek az egyik szeme volt a kamera.
- Tegnap én mutattam nekik elég erotikus dolgot-mosolyogtam huncutul
Vissza az elejére Go down
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 24 EmptyVas. Okt. 07, 2012 7:46 am

- Elég fura, hogy nem jársz ki innen pedig elég érdekes a kint lévő környezet is. *Jegyzem meg.*
- Én már ma is mutattam elég érdekességet nekik, és most egyet szusszanok. Nem jó túlzásokba esni. Te milyen beállítottságú vagy?
Vissza az elejére Go down
Columba

Columba


Hozzászólások száma : 11
Reputation : 0
Join date : 2012. Oct. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Róma

A vágy börtönében-Játék - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 24 EmptyVas. Okt. 07, 2012 7:49 am

Felvontam a szemöldököm.
- Honnan veszed, hogy nem mozdulok ki? Csak eddig nem találkoztunk. Egyébként homoszexuális vagyok-mosolyogtam, az arcát fürkésztem.
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 24 EmptyVas. Okt. 07, 2012 7:52 am

Magamra hajtom a lányt és gyorsítok a tempón. Egy idő után kihúzom a péniszemet amit a combjaihoz dörgölök majd a hegyét a fenekébe dugom és lassú mozdulatokkal megismétlem ezt.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 24 EmptyVas. Okt. 07, 2012 8:00 am

*Egy nagyot ásítok.*
- Én biszex vagyok. *Eldőlök az ágyon, és a plafont kezdem el kémlelni.*
- Unatkozok. *Jelentem ki.*
Vissza az elejére Go down
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 24 EmptyVas. Okt. 07, 2012 8:01 am

Mikor a fenekembe dugja, kicsit fáj, de élvezem. Halkan felnyögök.
-Még!-lihegem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A vágy börtönében-Játék - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 24 Empty

Vissza az elejére Go down
 
A vágy börtönében-Játék
Vissza az elejére 
24 / 26 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26  Next
 Similar topics
-
» Haruno Mi - Játék
» Induljon a játék

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Anime World :: Szerepjáték :: A vágy börtönében (18+)-
Ugrás: