Anime World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy oldal Magyarország otaku társadalmának.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A vágy börtönében-Játék

Go down 
+6
Karaney
Natsu
Hiro-kun
Rizibizi
Xeny
ravenx
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Next
SzerzőÜzenet
Columba

Columba


Hozzászólások száma : 11
Reputation : 0
Join date : 2012. Oct. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Róma

A vágy börtönében-Játék - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 25 EmptyVas. Okt. 07, 2012 8:04 am

Rámosolyogtam, majd hirtelen ötlettől(és némi vágytól)vezérelve rápattantam, közel hajoltam hozzá.
- Én is...Bejövök neked?-kérdeztem és hozzá dörgöltem a csípőmet.
Vissza az elejére Go down
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 25 EmptyVas. Okt. 07, 2012 8:10 am

- Szerintem, ha azt mondom, hogy az esetem vagy azzal mindent el is mondtam. *Nevetem el magam, ahogy érzem a csípőkét elfog a vágy.*
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 25 EmptyVas. Okt. 07, 2012 8:11 am

-Rendben.
Lassan beljebb tolom de megpróbálok óvatos lenni. Közben a hátát simogatom és csókolgatni kezdem a nyakát.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Columba

Columba


Hozzászólások száma : 11
Reputation : 0
Join date : 2012. Oct. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Róma

A vágy börtönében-Játék - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 25 EmptyVas. Okt. 07, 2012 8:15 am

- Mmmmm-doromboltam és lassan közel hajoltam, de nem csókoltam meg, csak végighúztam ajkam egy picit az övén, majd lassan végigcsókoltam a nyakát és kigomboltam az ingjét//vagy lehúztam a felsőjét, haogy tetszik//.
finom csókokkal behintve végighaladtam a mellkasán és izmos hasán, majd kigomboltam a nadrágját és masszírozni kezdtem a farkát.
Vissza az elejére Go down
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 25 EmptyVas. Okt. 07, 2012 8:16 am

- Te aztán tudod mivel kell elűzni az unalma. *Mosolyodok el. Jól esik, amit csinál, beletúrok a hajába.*
Vissza az elejére Go down
Columba

Columba


Hozzászólások száma : 11
Reputation : 0
Join date : 2012. Oct. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Róma

A vágy börtönében-Játék - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 25 EmptyVas. Okt. 07, 2012 8:21 am

Éreztem, ahogy keményedik a farka, lasan elkezdtem nyalogatni a makkját, majd finoman a számba csúsztattam és szívni, szopogatni kezdtem.
- Tetszik-kérdeztem egy pillanatnyi szünettel, de utána rögtön folytattam.
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 25 EmptyVas. Okt. 07, 2012 8:24 am

Tiszta festék vagyok, mire elégedett leszek a munkámmal. Kicsit úgy festek, mint aki vállig belemászott a festékes bödönbe, tele vagyok festékfolttal. Visszamegyek a raktárba, és hozok egy pár újabb vödör fehér festéket. Kicsit elszámoltam magam a mennyiségeket illetően...
Vissza az elejére Go down
Electra

Electra


Hozzászólások száma : 6
Reputation : 0
Join date : 2012. Oct. 07.

A vágy börtönében-Játék - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 25 EmptyVas. Okt. 07, 2012 8:28 am

Figyelte a lányt, majd megjegyezte.
- Szépen festessz. Ez mi lesz?


A hozzászólást Electra összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 07, 2012 8:35 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 25 EmptyVas. Okt. 07, 2012 8:29 am

- Igen. *Jelentem ki határozottan, bár kissé meglepődök a hirtelen akción. Nagyokat sóhajtok a jóleső érzésre.*
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 25 EmptyVas. Okt. 07, 2012 8:31 am

- Köszönöm - mosolygok, és nekikezdek egy újabb falrésznek. - Tudod, nagyon zavar, hogy nincs itt egyetlen ablak sem. Így gondoltam, festek egyet, hogy valamivel kellemesebbé tegyem ezt az egyhangú környezetet.
Vissza az elejére Go down
Columba

Columba


Hozzászólások száma : 11
Reputation : 0
Join date : 2012. Oct. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Róma

A vágy börtönében-Játék - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 25 EmptyVas. Okt. 07, 2012 8:31 am

Éreztem, ahogy a szenvedélyem felkorbácsolódik. Abbahagytam és egy mozdulattal felkúsztam az arcáig, ajkamat szorosan az övére nyomtam és hevesen megcsókoltam, nylevemmel pajkoskodtam a szájában, farkamat, mait időközben kivettem, az övéhez dörgöltem.
Vissza az elejére Go down
Electra

Electra


Hozzászólások száma : 6
Reputation : 0
Join date : 2012. Oct. 07.

A vágy börtönében-Játék - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 25 EmptyVas. Okt. 07, 2012 8:35 am

-Egy...ablak...hm...érdekes...de nem rossz ötlet, legalább jól fog kinézni-vonta meg a vállát Electra.
- Mióta vagy itt?
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 25 EmptyVas. Okt. 07, 2012 8:40 am

- Kb. egy hete. És te?
Közben rájövök, hogy valami hiányzik. Mintha lebegne a szoba... igen, kell az aljára valami zöld. Elvégre nem repülünk...
Vissza az elejére Go down
Electra

Electra


Hozzászólások száma : 6
Reputation : 0
Join date : 2012. Oct. 07.

A vágy börtönében-Játék - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 25 EmptyVas. Okt. 07, 2012 8:46 am

- Én is...fura, hogy eddig nem futottunk össze. Bár elég nagy ez a hely-mondta Electra, közben lopva ismét a lány fenekére pillantott.
//fú, most megyek, ledőlök, holnap kelhetek korán -.-" Majd holnap folyt. köv. jóccakát!//
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 25 EmptyVas. Okt. 07, 2012 8:48 am

- Hát az... én még mindig nem tudom, mit merre találok - vonok vállat.
Gyorsan elszaladok zöld festéket keresni, de csak festékszórók formájában találom meg. Vállat vonok, és felnyalábolom azt a néhány flakont. Mikor visszatérek a konyhába, Electrát ugyanott találom, ahol eddig ült.
Felrázom a festéket, és a fal tövébe elkezdek mezőt festeni.
Vissza az elejére Go down
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 25 EmptyHétf. Okt. 08, 2012 6:39 am

- Élvezed ezt a helyzetet? *Nevetem el magam, izgalmasnak ígérkezik ez a kaland*
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 25 EmptyHétf. Okt. 08, 2012 8:50 am

Miután végzek a mezővel, folytatom a megkezdett falat. Kezd kialakulni a tájkép bennem is, így már nagyjából tudom, hogy fog kinézni a végleges verziója.
Vissza az elejére Go down
Columba

Columba


Hozzászólások száma : 11
Reputation : 0
Join date : 2012. Oct. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Róma

A vágy börtönében-Játék - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 25 EmptyKedd Okt. 09, 2012 2:58 am

//Hoppá, Hiro-kun, átváltottál E/1. személybe. Eddig harmadikban írtál//

- Talán Te nem?-hajoltam el mosolyogva, majd újra megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 25 EmptyKedd Okt. 09, 2012 7:13 am

//Eddig is nagyjából úgy játszottam, csak becsúszott az E/3//

- Nem mondom, hogy nem izgalmas, de ha most lefekszek veled, akkor megszegek egy ígéretet amit magamnak, és egy számomra fontos embernek tettem. *Azzal felülök az ágyon, és felhúzom az alsóm, a bögrémet ott hagyva kimegyek a szobából, és a konyhába megyek gyorsan bólintok egyet az idegen nőnek, majd Annie háta mögé megyek, és megcsókolom a nyakát.*
- Elkezdtél művészkedni?
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 25 EmptyKedd Okt. 09, 2012 7:42 am

- Szia! - bújok hozzá. - Igen, találtam egy csomó festéket, és úgy gondoltam, meglepem magunkat némi dekorációval. Szerintem nem lesz annyira gáz...
Vissza az elejére Go down
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 25 EmptyKedd Okt. 09, 2012 7:47 am

- Eddig jól néz ki. *Mosolygok.*
- Ahogy látom, nem csak én találkoztam új emberekkel. *Jelentem ki.*
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 25 EmptyKedd Okt. 09, 2012 7:51 am

- Örülök, hogy tetszik - mosolygok rá. - Nem vagy vele egyedül - mondom végül.
~ Kicsit para a csaj... a fenekemet bámulja - teszem hozzá gondolatban, de végül nem mondom ki.
Vissza az elejére Go down
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 25 EmptySzer. Okt. 10, 2012 5:25 am

Remegni kezdek az élvezettől.
-Ez nagyon jó!-teszem hozzá remegő hangon.
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 25 EmptySzer. Okt. 10, 2012 7:29 am

-Örülök hogy élvezed.
Kicsit gyorsítok a tempón majd kihúzom a péniszemet a fenekéből és visszadugom a vaginájába. Lassú és intenzív löketekkel ügyködök.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 25 EmptySzer. Okt. 10, 2012 8:02 am

*Magamhoz fordítom Annie-t és megcsókolom.*
- Mit szólnál egy kis szünethez egy kis mókával fűszerezve?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A vágy börtönében-Játék - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 25 Empty

Vissza az elejére Go down
 
A vágy börtönében-Játék
Vissza az elejére 
25 / 26 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Next
 Similar topics
-
» Haruno Mi - Játék
» Induljon a játék

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Anime World :: Szerepjáték :: A vágy börtönében (18+)-
Ugrás: