Anime World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy oldal Magyarország otaku társadalmának.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Induljon a játék

Go down 
+3
Hiro-kun
Natsu
ravenx
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Cainor

Cainor


Hozzászólások száma : 108
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.

Induljon a játék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 3 EmptyKedd Szept. 04, 2012 6:46 am

leveszi magáról a páncélzatot és egy kimono(mitudom én micsodát viseltek ezek) alsó van rajta meg a cipő vissza rögziti a hátára a legyezőt és derekára a kardot -hát én minden esetre akkor állokbe ha meg kapoma kicsikne a meg felelő ellátást~mondom sóhajtva -jah igen elkéne mennem valami felsőért ~nevetve elindulok -majd találkozunk am a tea házban száltam meg ~integetve elindulok és piacon keresztül akarok menni
Vissza az elejére Go down
Ciana

Ciana


Hozzászólások száma : 18
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : A Másholban

Induljon a játék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 3 EmptyKedd Szept. 04, 2012 7:32 am

*Ahogy halad, próbál elveszni a tömegben, majd hirtelen befut egy vékony utcaszerűségbe, ahol mindkét oldalt csak a házak oldalai zárták a helyet, így 1 méter szélességben mozoghatott csak, de legalább így gyorsabban közlekedhetett a városon belül. Ahogy cikázik az utcákon, és ezeken a kis átjáróutakon keresztül, gyorsan kijut egy nyugisabb részére a városnak, ahol leül, és nekidől egy falnak, mivel az éhes szervezete nem annyira bírja a futást, mint még mikor legutoljára evett.*
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Induljon a játék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 3 EmptySzer. Szept. 05, 2012 8:22 am

Az utcán haladok mikor kisebb földrengést érzek. A távolból sikoltozó embereket hallok. Gyorsan odarohanok és látom hogy nagyjából egy tucat terra cotta katona terrorizálja a lakosokat.
-Mi folyik itt? Alszanak a kapuőrök? Hogy jutottak be a városba?
Előrántom a kardomat és rájuk rontok.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Cainor

Cainor


Hozzászólások száma : 108
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.

Induljon a játék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 06, 2012 4:08 am

~sétálgat félmesztelen és nem látsenkit csak sikongatást majd falaki oldalba rúgja és beesik az egyik bódéba -mi a fene?!~mérgesen ki ugrik a bodéból előrántja a kardját ami szinte rírtelen meg is gyullad és végig méri az ellent -agyag katonák?!~"értelmes" fejet vág
Vissza az elejére Go down
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

Induljon a játék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 06, 2012 6:45 am

/Ichinose Yaichino/

*Ahogy az utcán sétál, érzi a földrengést, és tudja, hogy ez nem jelenthet jót. Majd emberek hangjait hallja meg a távolból, nem restelkedik, arra a helyre siet. Látja, hogy egy adag terra cotta katona van a városban.* ~Mint számítható volt, a kapuőrök nem látják el helyesen a feladatukat.~ *Ekkor észreveszi, hogy a teaházban látott férfi épp a katonák ellen harcol. Egy másik férfit is lát, akinek lángol a kardja, nagyot sóhajt, nem hagyhatja, hogy csorba essen a becsületén, vagy, hogy bármi baj történjen. Gyorsaságának köszönhetően hamar a katonák között terem, és egy szinte láthatatlan suhintással három katonát le is győz. Ekkor Asakurának kiált.*
- A jobb oldal a tied, a többit csak bízd rám! *Meg sem várja, hogy válaszol a neki, mondhatni ez egy pórba is egyben, hogy képes e parancsokat követni. Megszorítja kardját, majd koncentrál, a penge vörös izzásba kezd, ekkor beugrik a katonák közé, hogy megküzdjön velük, közben Asakurát figyeli, hogy miként halad.*

/Vincent Valentine/

*Ahogy sétál, az utcán megpillant egy fiút, ahogy látja szapora a légzése, mint aki elfáradt. Felé veszi az irányt, majd megáll mellette, és az oldalán lévő zsákból elő vesz egy lédús körtét.*
- Edd meg, kicsit utána jobb lesz. *Nyújtja a fiú felé a körtét.*
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Induljon a játék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 06, 2012 6:52 am

-Rendben! -kiáltom anélkül hogy felé fordulnék.
A kardommal letöröm az egyik katona karját majd a következő csapással összezúzom a fejét. A szemem sarkából figyelem Ichinose-t. Közben észreveszek az egyik távoli tetőn egy csuklyás alakot de rögtön el is tűnik.
-Biztos csak képzelődtem. -jegyzem meg alig hallhatóan.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Cainor

Cainor


Hozzászólások száma : 108
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.

Induljon a játék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 06, 2012 8:34 am

~látja hogy még vannak civilek és lesujtani készülnek rájuk oda siet és a kardal 2 suhintással elporladnak a katonák -siessenek innen~mormogom oda nekik ahogy látom hogy elfutottak kardom tüzéből kicsit benyelek és a testemet befújom fekete lángal így egész testem lángol és rohanok a katonák közé...
Vissza az elejére Go down
Ciana

Ciana


Hozzászólások száma : 18
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : A Másholban

Induljon a játék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 06, 2012 10:49 am

*Ahogy meghallja a közeledő lépteket gyanúsan méregeti a közeledő egyént, és készenlétbe helyezi a kését a ruhája alatt is. De úgy látszik, hogy ez felesleges, legalábbis a fiú viszonylag békésen közelíti meg Mist-et, sőt meglepi az eddig rideg arcvonású tolvajt mikor étellel kínálja.*
- Ehm ... Hálás vagyok. *Veszi el a gyümölcsöt, majd megpróbálja nem túlságosan habzsolva megenni, egy kézzel. De látszik így is, hogy eléggé éhes volt már. A finnyásság sem éppen mondható el róla, hiszen még a puha gyümölcs csutkáját is egészbe megeszi, csak a szára marad meg a két ujja között. Kissé maszatos kezét kitámasztja maga elé húzott térdén, és úgy néz fel az idegenre.*
- Kössz' ... *Mutat egy félmosolyt sapkája alól, de a szemkontaktust még kerüli.*
Vissza az elejére Go down
Natsu

Natsu


Hozzászólások száma : 106
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 29
Tartózkodási hely : Mezőtúr-Debrecen

Induljon a játék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 3 EmptyPént. Szept. 07, 2012 9:51 am

Mikor éppen ittam volna meg a sört megrázkódott a föld és kiesett az üveg a kezemből. Elkezdtem bosszankodni, majd felvettem a csuklyát a fejemre és egyet intve jeleztem a fiúnak, hogy most húztam verekedni a söröm ért. Éppen mászkálok a ház tetőkön amikor egy csomó terrakotta katonát láttok. "Mi a szent tibeti szellemek ezek?" Megálltam egy pillanatra majd egy szűk résen leereszkedtem megnézni mi van, viszont a lábam alól kicsúszott a fal és az egyik katonára estem amit nagy ricsajjal le is ütöttem. Nagy szerencsémre pont a katonák közepébe pottyantam. Felállok majd elkezdek mű hisztizni igaz sok nem látszik az arcomból a csuklya miatt.
-Nem hiszem el ez az én szerencsém.-ekkor az egyik terrakotta katona megfordult és próbálta a kezemet levágni vagy legfeljebb szíven szúrni amit én jól kikerültem. Aztán csatlakoztak hozzá és a végén már egy kis csapat vett körbe. Felemeltem mind a két kezemet miközben kínosan mosolyogtam.-Valaki nem akar kimenteni? Nem hiszem.....
Ekkor egy kard ment el a fejem mellett ami sikeresen leszedte a csuklyát. Egy kicsit elvörösödtem a méregtől. "Utálom ha látják az arcomat harc közben. Elvettem egy vas rudat a mellettem lévő ház falától és azzal harcolva ütöttem kifelé a katonákat. Eközben viszont vigyáztam nehogy eltaláljanak és lelepleződjek.
Vissza az elejére Go down
http://fonixtoll.qwqw.hu
Cainor

Cainor


Hozzászólások száma : 108
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.

Induljon a játék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 3 EmptyPént. Szept. 07, 2012 9:27 pm

Nagyban hadakozik a terrakottákal mikor egy ember feje lölött elsuhint kardjával és leszedi róla a csuklyát erre azonnal elsápadok hogy majdnem meg ültem egy rtatlant ezért elhúzodom egy kicsit távolabb a tömegben és úgy folytatom a harcomat mikor egy lándzsa átmegy a vállamon -mi a franc?!~török ki magamból dühösen és üvölteni kezdek és az üvöltéssel eggyüt tüzet okádok. Teljesen bekattanok és robbantok eggyet és a körülöttem lévők hamuvá porladnak a robbanástól és egy lökés hullámot nyomok ki magamból 100m-es körzetbe -wááá~tűzet okádok az ég felé és lenyugszom és nézek körbe körbe
Vissza az elejére Go down
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

Induljon a játék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 3 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 12:07 am

Sirena a vállamon nyugszik, míg a többi kicsikém a táskámban szundizik.
-Sirena megjöttünk!-mutatok a város felé, ahol a kapuőrök le vannak ütve. Oda sétálok, és belerúgok az egyik talpába.-Hé, ébresztő.-nem történik semmi.-Mi folyik itt?- nézek be a kapun, majd besétálok. Egy csapat terra cotta katona ostromolja a várost.-Sirena, sárkány sikoly!-ekkor leugrik a vállamról meg növelve a méretét ló nagyságúra. Üvölt egyet, mire a talaj meg remeg. Az összes katona felénk fordul.-Most! Jég förgeteg!-futok fel Sirena hátára, aki közben lefagyasztja a katonákat. Végig futok Sirenan, majd leugrok és a kardomat előrántva török a katonákra. A jéggé fagyott katonákat meg "szabadítottam" a fejüktől. A többi katonával pedig közel harcba kezdtem. Rengetegen voltak, így Sirena besegített. Sikolyai össze törték a katonákat. El tartott egy jó ideig, de győztünk.
-Sirena, változz vissza!-bólintott. Újra kicsi lett, majd visszarepült a vállamra.-Mennyünk, keressünk valami ehetőt.
Vissza az elejére Go down
Natsu

Natsu


Hozzászólások száma : 106
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 29
Tartózkodási hely : Mezőtúr-Debrecen

Induljon a játék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 3 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 6:58 am

Hirtelen megint egy földrengés ami kiszedi alólam a földet és hátra esek,kezemből kiesik a vas cső ami messzire elgurul. Cammogok egyet és próbálom elkerülni a döféseket.Amikor felguggolok egyik katona belém mártja a kardját pont a vállamba. Gyorsan előhúzom a kardomat amikor ez megtörténik a karddal együtt egy fehér sárkány is kijön ami körém tekeredik. Felállok és elém rakom a kardot, körülöttem hatalmas szél kezd kavarogni és amikor már fehér energia vesz körül a sárkány elüvölti magát amiben bele remeg még a házak falai is suhintok egyet a hüllő elindul majd egy csapássá változik és az előttem lévő katonák semmivé válnak. Zihálva rakom vissza a Getsugát amit megint egy üvöltés hallatja nem tetszését. A kezemet a vállamra rakom és érzem, hogy folyik a vérem zihálva és homályosan nézzek magam elé majd elterülök a földön. Pár perccel később egy kisfiú ébresztget, ráncigálva.
-Néni kelj fel. Léci ne halj meg.
-Ugyan már én életeben vagyok.-Mondtam miközben hunyorította és próbáltam nem elordítani magma a fájdalomtól.- Látod semmi bajom.De ahogy látom remek kis orvos voltál és elláttad a sebemet.
Simítom meg a fejét, nehezen felállok amiben segít."Ezt jól megszívtam, Getsuga biztos dühös most rám. Mindig akkor húzóm elő amikor nagy ellenfél van. De most a mennyiség a minőség rovására ment." Szét néztem nincs-e valaki aki segíthetne nekem.
Vissza az elejére Go down
http://fonixtoll.qwqw.hu
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

Induljon a játék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 3 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 7:27 am

A falu egy részét végig pusztították a katonák. Nem tetszik, amit látok. ártatlan emberek és gyerekek is megsérültek. Hirtelen meg hallok egy sárkány ordítást, amit földrengés követ.
-Szóval van itt még egy sárkány... Sirena a táskába!-parancsolok rá. ő egy bólintás kíséretében belemászik.-Okos!-dicsérem meg. Tovább sétálok a hang iránya felé. Itt is rengeteg katona maradványait találom. Egy kis gyerek és egyy sérült lány társaságában.
-Üdvözletem! Ha nem zavar a kérdés, mi folyik itt? Vagy ez minden napos?-érdeklődöm a lánytól.
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Induljon a játék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 3 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 7:34 am

Elhagyom a helyszínt és a város másik részét is megnézem. Az utamba kerül néhány terra cotta katona de villámgyorsan elbánok velük. A közelben meglátok két idegen lányt, az öltözékük alapján harcosoknak tűnnek.
-Üdv hölgyeim. -köszönök tisztelettudóan majd a mögöttük lévő katonákra támadok.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Natsu

Natsu


Hozzászólások száma : 106
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 29
Tartózkodási hely : Mezőtúr-Debrecen

Induljon a játék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 3 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 7:40 am

Amikor oda jön a fiú és a lány a kisfiút aki eddig tartotta a fájós és lebénult kezemet egy zsák arannyal elküldöm.
-Használt jóra, remélem sok mindent tudsz majd rajta venni. És egyél meg mindent amit anya mond.
Vigyorgok a kisfiúra aki illedelmesen meghajol én csak integettek neki bambán és egy hatalmas vigyorral. A lány felé fordulok és unottan semmi hangsúllyal válaszolok.
-Nem tudom, lehet nem idevalósi vagyok.
A csuhát felhajtom, hogy megnézzem a vállamat, semmi sem volt rajta de azért látszót még halványan a vér nyomai. Egy fiú is befutott a körünkbe miközben felemeltem a kezemet, hogy köszöntsem már is akcióba lépet és kinyírta a mögöttünk lévő katonákat.
-Öhm.....Hello azt hiszem.
Sápadtam el és húztam kínos vigyorra a számat. Észre vettem a ruháját, hirtelen rá mutattam.
-Te ide valós vagy? mi az ég szerelme volt ez a katona sereg?
Vissza az elejére Go down
http://fonixtoll.qwqw.hu
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

Induljon a játék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 3 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 7:42 am

Egy férfi köszön, majd nagy iramban meg támadja a mögöttünk álló katonákat. Nem merem előhívni a sárkányaimat, mert nem tudom, hogy bízhatok-e bennük.
Elő veszem a katanám és csatlakozom a fiúhoz. Egy gyors mozdulattal kettészelek két katonát is.
-Szia!-köszönök vissza a férfinak.
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Induljon a játék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 3 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 7:48 am

Amint az összes katona elpusztul, elteszem a kardomat.
-Valaki támadást indított Kyoto ellen, hogy ki áll mögötte, nem tudni. Szerintem az egyik daimyo állhat mögötte.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

Induljon a játék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 3 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 7:52 am

-Mi az a daimyo?-érdeklődöm.-Lehet, hülye kérdés, de mi Dragosban nem hallottunk még róluk!-magyarázkodom.
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Induljon a játék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 3 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 7:57 am

-A daimyo egy földesúr, egy nemes. Szamurájok és egyéb harcosok állnak a szolgálatukban. Ők fenyegetik az ország békéjét, céljuk a császár megölése. Lényegében ezért toboroz embereket.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

Induljon a játék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 3 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 8:00 am

-Hát ezért hívott ide...-vakarom meg a fejem.-Ő is fogad minket, mert, ha igen, akkor nem ártana, ha magamra kapnék valamit. Még jó, hogy hoztam kimonót... Ti is császári parancsra érkeztetek?-kérdezem meg tőlük.
Vissza az elejére Go down
Natsu

Natsu


Hozzászólások száma : 106
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 29
Tartózkodási hely : Mezőtúr-Debrecen

Induljon a játék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 3 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 8:08 am

Egyszer a fiúra nézzek majd a lányra aztán megint a fiúra. Sóhajtok egyet miközben forgatom a szememet.
-Közben azt hittem valami finom kaja lehet. Én semmilyen császárt nem ismerek. Igaz ez a fecni valami toborzásról hadovál itt össze.
Néztem a papírt miközben gondolkodtam.
-Akkor az a valaki aki azt mondta, hogy a császár egyik legerősebb katonája. Uhhh...szegény jól elbántam.
Undorodtam el egy kicsit miközben vissza gondoltam a férfira. Aztán néztem a beszélgető partnereket.
Vissza az elejére Go down
http://fonixtoll.qwqw.hu
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Induljon a játék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 3 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 8:12 am

-Hogy császári parancsra érkeztem az enyhe túlzás, igazából kihasználom a helyzetet egy személyes ügy miatt.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

Induljon a játék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 3 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 8:19 am

-Értem. engem ide kérettek, de nem volt túlságosan nagy kedvem jönni, azért jöttem, hogy megszabaduljak a tudálékos bátyámtól!-fintorgok.-Mi a nevetek?-kérdem miközben a táskámban ficánkoló sárkányokra teszem a kezem.-Sirena, Raego nyughass!-mondom hangosan.
Vissza az elejére Go down
Natsu

Natsu


Hozzászólások száma : 106
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 29
Tartózkodási hely : Mezőtúr-Debrecen

Induljon a játék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 3 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 8:25 am

Bólogattam arra amit a fiú mondott megláttam hogy az egyik terrakotta katona még él igaz alig mozog de még meg van. Gyorsan levettem a tokba tartott kardomat majd belevágtam egy mosollyal a katonába amitől földre esett megint.
-Na de kezdem a bemutatkozást. Natsu vagyok vagy Na-chan ahogy itten szokás mondani.
Jó kedvűen oda mentem és kihúztam a kardot amikor egy halk morgást lehetett hallani a kardból. Igaz reméltem, hogy senki nem hallotta aztán vissza raktam a hátamra.
-Na de ismeretlen megmentők. Kérek egy kis felvilágosítást, hogy lesznek ezek a toborzások? Mert ha nem kapok érte elegendő pénzt akkor nem vállalom.
Tettem a kezemet a fiú vállára, és elmosolyogtam.
Vissza az elejére Go down
http://fonixtoll.qwqw.hu
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

Induljon a játék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 3 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 8:28 am

Szóval a sárkány a lány kardjában van... Gondolkodom el rajta.
-Erre én is kíváncsi lennék. hogyan is működik ez?-fordulok a fiú felé.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Induljon a játék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Induljon a játék
Vissza az elejére 
3 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Haruno Mi - Játék
» A vágy börtönében-Játék

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Anime World :: Szerepjáték :: A feudalizmus hajnala-
Ugrás: