Anime World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy oldal Magyarország otaku társadalmának.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A vágy börtönében-Játék

Go down 
+6
Karaney
Natsu
Hiro-kun
Rizibizi
Xeny
ravenx
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 17 ... 26  Next
SzerzőÜzenet
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 9 EmptySzer. Szept. 05, 2012 9:04 am

-Még én se láttam, tökéletes lesz így.
Leülök a lány mellé és várom a film kezdetét.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 9 EmptySzer. Szept. 05, 2012 9:11 am

Will mellém ül és várjuk, hogy a film elkezdődjön. Nem várok sokat közelebb húzódom és az egyik keze alábújok, hogy karoljon át. A vállára hajtom a fejem és úgy nézem a filmet. Nem telik el sok idő és jön az első félelmetes jelenet. Megrezzenek és a következő vérfürdőnél Will vállába temetem az arcomat...
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 9 EmptySzer. Szept. 05, 2012 9:16 am

-Nyugi, ez csak egy film.
Mikor a vállamra borul, beleszagolok a hajának édes illatába. Testének melege izgalommal tölt el.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 9 EmptySzer. Szept. 05, 2012 9:22 am

Vállánál ruhájának kellemes illata megtölti az orromat. Kedves és egyetlen szavával meg tud nyugtatni. Fel nézek és az arcát fürkészem. Érzem, hogy a szívem egyre hevesebben dobog. Meg simítom az arcát, közelebb hajolok és egy hosszabb csókot adok neki...
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 9 EmptySzer. Szept. 05, 2012 9:27 am

Ajkának édes érintésétől fellángol a szívem, a filmre már alig figyelek. Véletlenül megérintem a mellét de nem kapom el a kezem inkább masszírozni kezdem, ezzel is nyugtatom a lányt.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 9 EmptySzer. Szept. 05, 2012 9:33 am

mikor megérint, egy kellemes bizsergés járja át a testem. Automatikusan átkarolom a nyakát és közelebb húzom magamhoz. Fel térdelek a kanapéra, hogy közelebb tudjak hozzá hajolni. A film már nem izgat, még az sem, hogy visítoznak benne. Egyik lábamat átrakom a csípője másik oldalára így ülök az ölébe...
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 9 EmptySzer. Szept. 05, 2012 9:37 am

Mikor az ölembe ül, azonnal egy forró és szenvedélyes csókot adok neki. Ahogy ott ül, az egész testemben bizsergést érzek, kiváltképp egy ponton és a lány pozíciója miatt ő is érezheti ezt.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 9 EmptySzer. Szept. 05, 2012 9:44 am

-Hoppá-érzem meg.-Csak nem megkívántál?-kacérkodom.-Azt hiszem én is téged!-csókoltam vissza tüzesen. Lassan mozgatni kezdem a csípőm, hogy még jobban tűzbe hozzam, közben pedig a hajába túrok.-Szeretnél velem játszani?
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 9 EmptySzer. Szept. 05, 2012 9:47 am

-Igen de ha lehetne most játszunk mocskosan. -mondom perverz vigyorral.
Ahogy mozog, a péniszemet egyre merevebbnek érzem. Eközben párszor megpaskolom a fenekét miközben forró csókokat adok neki.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 9 EmptySzer. Szept. 05, 2012 9:53 am

-Játszunk!-érzem, hogy egyre keményebb lesz. Mivel megint csak bugyiban és egy hosszabb trikóban vagyok érzem egyre jobban ég a testem. A fenekem paskolása pedig jobban tűzbe hoz. Érzem lassan é is kezdek nedvesedni.-Irányíts nyugodtan!-súgom a fülébe...
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 9 EmptySzer. Szept. 05, 2012 10:00 am

Megint elpirulok.
- Gyere szép fiú! - húzom rá az ágyra mosolyogva.
Nem tudom, mi ütött belém, de tetszett.


A hozzászólást Jilian összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 05, 2012 8:56 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 9 EmptySzer. Szept. 05, 2012 10:02 am

-Akkor először is vetkőztessük le egymást. -mondom és neki is látok, leveszem a trikóját.
Ezután az arcomat a melleibe temetem majd bekapom az egyik mellbimbóját és szopni kezdem.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 9 EmptySzer. Szept. 05, 2012 10:08 am

Amíg a melleimmel foglalkozik én a nadrágja felé nyúlok. Lassan el kezdem kigombolni. De levenni még nem tudom, ezért csak belenyúlok és simogatni kezdem, majd marokra veszem és mozgatni. Jól esik, amit velem csinál ezért szaporábban kezdem el venni a levegőt...
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 9 EmptySzer. Szept. 05, 2012 10:13 am

Mikor megérzem kezét a férfiasságomon, lángolni kezdek a szenvedélytől. A másik mellbimbóját kezdem szopni, miközben hátul kicsit letolom a bugyiját és a középső ujjam bedugom a fenekébe és lassan ki-be mozgatom.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 9 EmptySzer. Szept. 05, 2012 10:22 am

Kissé furcsa mikor behatol az ujja a fenekembe, de nem rossz. Szerencsére nyitott vagyok az új dolgokra. A kezem gyorsabban kezd mozogni. Én pedig egyre jobban nedvesedem. A sóhajok halk nyögésekké változnak. A másik kezemmel a hajába túrok, hogy feljebb húzzam és egy szenvedélyes csókot adjak neki.
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 9 EmptySzer. Szept. 05, 2012 7:56 pm

Érzem hogy élvezi a helyzetet ezért feljebb csúszok hogy jobban hozzáférjen a péniszemhez.
-Annyira jó vagy! -mondom a kéjtől sóhajtozva.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 9 EmptyCsüt. Szept. 06, 2012 1:10 am

-Tudom, de most már pózt válthatnánk!-súgom a fülébe. Érzem, hogy egyre jobban kívánom, hogy végre bennem legyen.
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 9 EmptyCsüt. Szept. 06, 2012 3:12 am

-Van kedvenc pózod? -érdeklődöm miközben simogatom a hátát.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 9 EmptyCsüt. Szept. 06, 2012 4:18 am

-Nem nincs, de szeretem látni a fiúk arcát, mert szinte csak ilyenkor tükröződik az érzelem az arcotokon...-kacsintok rá.-Válasz te, ez most a te játékod! A következő az enyém!-súgom a fülébe, majd óvatosan megharapom.
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 9 EmptyCsüt. Szept. 06, 2012 4:29 am

-Van egy ötletem! -pattanok fel majd végigfektetem a kanapén.
Előveszem a péniszem és felhajtom a lány lábait.
-Mit szólsz a misszionárius pózhoz?
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 9 EmptyCsüt. Szept. 06, 2012 4:36 am

-Jó lesz!-mondom huncuton.-Mindig furcsa helyen kötünk ki!-mosolygok, de már teljesen tűzben ég az egész testem. Egy kéjjel teli pillantást vetek rá.-Kész vagy?
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 9 EmptyCsüt. Szept. 06, 2012 4:40 am

A merev férfiasságomat hozzáveregetem a belső combjaihoz.
-Szerinted? -vigyorodok el.
Lassan bedugom de most tövig. Lassan kihúzom és újból tövig benyomom, ezt ismételgetem.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 9 EmptyCsüt. Szept. 06, 2012 4:49 am

Ki-be mozog bennem, én pedig halk sóhajokkal és nyögésekkel adom tudtára, hogy ez mennyire jó!-Ez...nagyon.....jó!-lihegem. Egyik kezemmel a kanapét kezdem karmolászni az élvezettől a másikkal pedig végig simítok a mellemen.
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 9 EmptyCsüt. Szept. 06, 2012 4:55 am

-Ez...fantasztikus! Mint egy...szexi...istennő! -sóhajtozok az élvezettől.
Széjjelebb húzom a lábait hogy jobban érezze a péniszemet amit próbálok kicsit mozgatni hogy elérjem a G-pontját.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Cainor

Cainor


Hozzászólások száma : 108
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.

A vágy börtönében-Játék - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 9 EmptyCsüt. Szept. 06, 2012 4:56 am

~lelépek a csaj szobájából mert úgyse bagózik rám eezért izomból beisvágom az ajtót hogy észbe kapjon hogy leléptem szinte majd kitépem az ajtót bunkó modódon majd bemegyek a szivar szobába és rá gyujtok egy szivarra
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A vágy börtönében-Játék - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 9 Empty

Vissza az elejére Go down
 
A vágy börtönében-Játék
Vissza az elejére 
9 / 26 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 17 ... 26  Next
 Similar topics
-
» Haruno Mi - Játék
» Induljon a játék

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Anime World :: Szerepjáték :: A vágy börtönében (18+)-
Ugrás: