Anime World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy oldal Magyarország otaku társadalmának.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Induljon a játék

Go down 
+3
Hiro-kun
Natsu
ravenx
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
SzerzőÜzenet
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Induljon a játék - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 12 EmptyHétf. Nov. 05, 2012 8:31 am

-Sajnos nekem nincs mágikus erőm. Legalábbis nem tudok róla. De amiben tudok, segítek.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Natsu

Natsu


Hozzászólások száma : 106
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 29
Tartózkodási hely : Mezőtúr-Debrecen

Induljon a játék - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 12 EmptyVas. Nov. 25, 2012 1:30 am

Másnap reggel felmértem a palota minden ör pontját kifigyeltem mikor van őr váltás és ilyenek. Persze álruhába egy szegény lánynak öltöztem aki ott ült a ház tömbök alatt. Az arcomat bebugyoláltam és így szinte nem is lehetett felismerni. "Értem akkor 2 óránként van váltás. Amióta elszöktem azóta elégé megerősítették, így nehéz lesz bejutni. *Ekkor jött egy kocsi megrakva kajával és cserépedénnyel. Elmosolyodtam majd felkeltem és megjátszva a remegő, szegény lánykánt mentem a másik őr helyre ott elbuktam majd oda kuporodtam egy ház alá.*Ha jók vagyunk simán bejuthatunk."
A gondolataimból 2 kislány szakított félbe akik eltakarták a kilátást. Mosolyogva jöttek oda és érdekesen néztek engem, majd megszólaltak.
-A néni mit ücsörög itt?
A néni szó szíven szúrt amin meg is látszott rajtam mert meghökkentem. A lányok csak vigyorodtak rám, én is vissza mosolyogtam a kendő alatt.
-Öhm...elszöktem otthonról és itt találtam menedéket. "Fenébe...ezek nem felnőttek." Vagyis inkább nincs hova mennem és itt húzódtam meg a vihar miatt.
-De nem is esik az eső. A néninek nincs otthona?
Kinyújtottam a kezemet és tényleg nem eset semmi még a nap is sütött."Rossz hazugság. Besültem." Nemet ráztam a fejemmel majd sajnálkozva lehajtottam a fejemet. Majd belenyúltam egy kis táskába és cukrot vettem elő.
-A szüleitek biztos keres....ha jók lesztek és elmentek meg keresni oda adom a cukrokat.
A lányok visítva fogatták el és szaladtak az apjukhoz. Miután eltűntek Eichi jelent meg a hátam mögött éreztem, hogy engem méreget mikor akarom őket hátba szúrni. Sóhajtottam majd rá néztem.
-Ne félj én nem olyan vagyok mint ti. Megígértem, az információ ért cserébe a szolgálataim. Nem szúrlak titeket hátba, már így is hátba szúrtam pár embert.
Eichi csak behúzódott a sötétbe ahol nem látják meg. Én meg folytattam a dolgomat.
Vissza az elejére Go down
http://fonixtoll.qwqw.hu
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

Induljon a játék - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 12 EmptyVas. Nov. 25, 2012 5:01 am

-De a kardodnak van ereje, talán az segíthet!-fontolgatom.-A sárkányaim biztosan segíteni fognak! Minél több embert össze kellene szednünk!-mondom nyugodtan.
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Induljon a játék - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 12 EmptyKedd Nov. 27, 2012 9:18 am

Azai:
-Igazad van, nincs vesztegetni való időnk.
Furcsa érzés kerülget, olyan mint a vihar előtti csönd.
~Rosszat sejtek.
Kicsit remegni kezdek amit magam sem értek.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Natsu

Natsu


Hozzászólások száma : 106
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 29
Tartózkodási hely : Mezőtúr-Debrecen

Induljon a játék - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 12 EmptyPént. Dec. 07, 2012 8:23 am

Ott ültem mozdulatlanul egész délelőtt és délután miközben az ölembe volt a kardom. Eichi tudomást adott magáról, hogy figyel engem. "Milyen nehéz egyedül lenni." Eközben az újjamal doboltam.
Vissza az elejére Go down
http://fonixtoll.qwqw.hu
Ajánlott tartalom





Induljon a játék - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 12 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Induljon a játék
Vissza az elejére 
12 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Similar topics
-
» Haruno Mi - Játék
» A vágy börtönében-Játék

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Anime World :: Szerepjáték :: A feudalizmus hajnala-
Ugrás: