Anime World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy oldal Magyarország otaku társadalmának.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Haruno Mi - Játék

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Cainor

Cainor


Hozzászólások száma : 108
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.

Haruno Mi - Játék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 5 EmptySzomb. Nov. 10, 2012 10:40 am

Ayane:
-khmm Arok*eltakarja pont ott mindenenki től a hancúrlécet csak ő látja de elvörösödik majd fogja feltolja az idodájába és egy irdatlan nagy pofont lekever ésazt érzi következő pillanatban hogy meg csókolja Arok

Arok
Ahogy meg kapom a nagy pofont lecsapok és adok egy csókot -nem si vettem észre ettőla amedve altatótól de szerintem még kicsit alszom*mutatom a inyekciót -kaphatnék valami ruhát?/vigyorog közben mutat lentre

Ayane:
*ökölbe szórítja az öklét és lendületesen meg üti mérgében és még ad neki egypár pofont ahogy Arok esik el majd oda megy a szekrényhez oda dob néhány tanár öltözéket -tessék most már télleg húzd meg magad!!*förmed rá még mindig mérgesen
Vissza az elejére Go down
Natsu

Natsu


Hozzászólások száma : 106
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 29
Tartózkodási hely : Mezőtúr-Debrecen

Haruno Mi - Játék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 5 EmptySzomb. Nov. 10, 2012 11:56 am

Amin ültem szökőkúton ültem hirtelen elkezdet mozogni, szét néztem de nem láttam senkit majd gyorsan felkeltem és abban a percben el is múlt. "Mi volt ez?"Sóhajtottam egyet és hátra fordultam, hogy vissza mennyek a koliba. Ekkor egy közepes vörös hajú férfi állt előttem zöld kabátba és furcsán mosolygót rám. Először megijedtem aztán lehajtott fejjel elmentem mellette. Hirtelen-milyen sokszor van ez a hirtelen XD- megint előttem termet és megragadta a karomat.
-Mi az kislány? Azt hiszed nem veszel észre és itt sem vagyok?
-Valami olyasmire számítottam. De ha megtennéd vedd le a kezed rólam, mielőtt megbánod.
-Elfelejtetted, nem vagy okkult lény csak egy.....gyenge ember.
Az utolsó két szót szinte a fülembe súgta és ettől lefagytam, a fickó a szabad kezét a fejemre akarta rakni de egy lány jött ki a sarokról és sikerült elterelve a figyelmét meglógnom. Elkezdtem futni de mellettem felrobbant valami és sikítva gurultam oldalra. "Ki ez a fickó?! Mit akar...." Felnéztem és mint valami árnyék ott termet és a nyakamnál fogva emelt fel miközben vér fagyasztóan mosolygott, teljesen megrémültem. Ijedten kapartam a kezét és próbáltam sikítani, hát ha valaki segít. Már éppen az ájuláson voltam amikor egy támadás érte a srácot a kezénél amiben tartott és lesve a földre kerültem majd a srác nevetve eltűnt. (Na oks bemutattam az új karimat XD aki akar lehet a megmentőm.Smile )
Vissza az elejére Go down
http://fonixtoll.qwqw.hu
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

Haruno Mi - Játék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 5 EmptyVas. Nov. 11, 2012 2:13 am

A felháborító jelenet után meg ebédelünk, majd elindulok kifelé.
-Rhea én elmegyek a faluba körülnézek. Te is jössz?-kérdezem kifelé menet. Az udvaron megpillantok egy lányt és egy erőszakos fiút. Felé dobok egy fénygolyót.
-Menny a közeléből!-kiáltom. A fiú erre eltűnik.-Jól vagy?-kérdezem a lányt.
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

Haruno Mi - Játék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 5 EmptyVas. Nov. 11, 2012 8:34 am

- Persze, menjünk - bólintok, és követem Ariát.
Kint megint problémákba ütközünk, viszont Aria gyorsan elintézi a srácot. Aggódva szemléltem a lányt, közben füleltem, nehogy visszajöjjön az az idióta.
Vissza az elejére Go down
Natsu

Natsu


Hozzászólások száma : 106
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 29
Tartózkodási hely : Mezőtúr-Debrecen

Haruno Mi - Játék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 5 EmptyHétf. Nov. 12, 2012 5:34 am

Csodálkozva kellek fel miközben pislogok értelmetlenül és a torkomat fogom. Majd a két lányra nézzek és bólintok teljesen elmerülve a gondolataimba. Mikor már kijózanodtam gyorsan felpattanok és mosolyogva meghajolok.
-Köszönöm a segítséget inkább most lépek, van még egy csomó dolgom. Még egyszer kösz és sziasztok.
Ezzel a koli felé vettem az irányt, miközben egy kitérőt tettem a batyum ért. Amikor a koliba érek megnézzem hol vagyok elszállásolva, felszaladok a lépcsőn és berohannók majd zárra zárva az ajtót neki dőlők, kifújva a levegőt. Érzem ahogy a nyakamon maradt a srác kezének nyoma, elbotorkálok az ágyhoz ami az ablak mellett van és ledobva magam pihenek.
Vissza az elejére Go down
http://fonixtoll.qwqw.hu
Cainor

Cainor


Hozzászólások száma : 108
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.

Haruno Mi - Játék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 5 EmptyHétf. Nov. 12, 2012 9:08 am

*hatalma pofonok után kijön belőle a altató és észheztér majd fel öltözik és fel megyek a tetőre és valaki meg jelenik melletem nagy kabátos cilinderes pasas és meg kínál egy szál cigivel és mosolyográm én vissza rám
-ha azt akarod kérdezni hogy átmegyek e hozzád a sulidba nem megyek még mindig
Rendo
Láttam mit tett az igazgató nő veled szégyenletes pedig egy vén szuka és veled más lenne náunk a helyzet van sok nő
-bla bla tudom mik vannak ott...nem érdekel Rendo majd egyszer talán meg török de az nem a mai nap szóval most menny el
-Ahogy gondolod kicsi Arok pedig jól éreznéd magad nálunk*elmegy nagy vigyorral az arcán én közben maradok ott cigizek továbbra is
-pokolba az iskolákkal...
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Haruno Mi - Játék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 5 EmptyHétf. Nov. 12, 2012 9:23 am

Felkelek a földről és leporolom magam majd visszamegyek a gyengélkedőre. Madoka próbálja kihúzni a kardot a falból de nem megy neki.
M: -Ha jól látom egy darabban vagy. Szerencséd volt hogy megúsztad. El tudnád innen vinni a kardodat?
S: -Persze. -húzom ki könnyedén a kardot majd összpontosítok, ezúttal sikerül eltüntetnem a fegyvert.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Cainor

Cainor


Hozzászólások száma : 108
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.

Haruno Mi - Játék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 5 EmptySzer. Nov. 14, 2012 6:53 am

*fel kell telefonál eggyet majd lemegy a tetőről és az igazgatói elött elmegy és elmegy a folyosón az áram és egy lámpa elötte elkezd pislogni és egy kék hajú Shiro nagyságú gyermek áll meg lepődik és meg torpan tölle 10m-re -kivagy?
-egy küldönc*suttogva beszél közben vigyorog örült tekintettel az arcán*-azért jöttem hogy gyere át a mi iskolánkba vagy meg öllek...
-már meg mondtam hogy nem megyek *ahogy ki ejtetem ezeket a szavakat az a kislány 2 késsel elkezdett felém rohanni egyiket az oldalamba szúrja fel hökkenni is alig van időm mikor már ki is húzza és vállamba szúr meg ragadom a gyereket a vállánál és kihajítom egy ablakon utána ugrok és rosszúl érkezek és ki ficamodik és meg úzodik a bal lábam és azonnal szinte elis kezd lilulni -whááh*fel nyögök hangosan -meg öllek te kis nyavajás*fel veszem egy vas csövet fel nyújtom belém csap a villám és az áram cikál a testemben és a vascsőben és fortyongok a dű től sé 30 másodpercemvan meg ütni valamit mielött agyon csap engem a villám közben lépek felé
Zomi
*kihajít az ablakon talpra érkezek és elő veszek még egy két kést és harci pozicióba állok és meg nyalom a számat ahol kicsit felszakadt és vérzik. Látom ahogy kiengedi erejét és fel tüzel és meg nő a vérszomjam ahogy látom hogy félelmében csinálja azonnal támadásba lendülök és mindenhova elkezdek belé szúrdos ni a késeket és 2 kést beleszúroka lábába és össze rogy és észre veszem hogy meg üt a vascsővel és meg csap a villám.
-háh nem érzek fájdalmat *át szállok rajta és kirántoma váklából a kést és meg nyalom-hmm finom csak a husod biztos jobb*vigyorog majd hallja hogy valaki közeledik és elmenekül elötte még belevág a hátamba és televagyok vágás szúrási sebekkel és sok vért kezdek veszteni fogom elájulok közben be kapcsolom a telefonom hogy hívjon valami rokont de össze rogyok a még jobban és lehulloka porba és ott vérzek és figyelem a telefont hogy csak egy zöldgombot kéne nyomnom hogy jöjjön valaki...
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Haruno Mi - Játék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 5 EmptySzer. Nov. 14, 2012 8:53 am

Lassan kimegyek az udvarra és sétálgatok egy kicsit.
~Micsoda őrült nap! Az igazgató majdnem megölt.
A távolban meglátok egy földön heverő alakot. Mikor közelebb megyek, meglátom hogy ő az a srác akivel a minap találkoztam.
-Jól vagy? -kérdezem miközben leguggolok pár lépésnyire tőle.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Cainor

Cainor


Hozzászólások száma : 108
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.

Haruno Mi - Játék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 5 EmptySzer. Nov. 14, 2012 8:55 am

-nyomd meg a zöld gombooot...*mutatok a telefonra és közben hátamra fordulok
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Haruno Mi - Játék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 5 EmptySzer. Nov. 14, 2012 9:08 am

-Rendben. -nyomom meg a gombot majd csendben várom mi történik.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Cainor

Cainor


Hozzászólások száma : 108
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.

Haruno Mi - Játék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 5 EmptySzer. Nov. 14, 2012 9:25 am

Kleo Arok nővére
*be hajt egy full fekete terepjáró és ki száll belőle egy fekete hajú csaj elég lenge ruhában és oda sétál hozzájuk eléggé ijesztő képet vág közben néz a kis gyerekre -te csináltad ezt az öcsémmel?*majd rá tapos a hasamra a bakancsával -te hülye majom mivan már megint helyben hagytak azt hiszed hogy Glomran családtagja vagy elpusztíthatatlan?*belerug az oldalába majd meg fogja fel emeli az eggyik kezével -bocsáljs meg és köszi hogy felhívtál hogy öcsémet már megint meg verték de gyere te is *őt is fel emeli és betör a suliba és majd beront az igazgató nőhöz ledobja az öccsét az asztalra és a kicsit ovatosan lerakja
-Miez az iskola hogy a tanulóik csak úgy vérbe fagyva vérezve a porban feküdhessenek nem jó az egészségügyi ellátás és meg az is micsoda hogy másik iskolából idejárnak a igazgatók csak úgy csábítani
-fogd márbe Kleo menny haza csak agy egy regeneráló cuccot azt kész bocsi Ayane ne vedd fi...*köhög*
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Haruno Mi - Játék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 5 EmptyCsüt. Nov. 15, 2012 8:30 am

Ayane:

-Kérem nyugodjon meg. Arokot azonnal a gyengélkedőbe visszük, Shou nagyszerű orvos. Az iskola biztonságban van, ez is biztos csak egy kis összecsapás volt egy diákkal, tekintve Arok magaviseletét nem lepődtem meg. -neveti el magát. -Szóval aggodalomra semmi ok, többször ilyen nem fordul elő.
~Másik igazgató? Mi az ördög folyik itt?
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

Haruno Mi - Játék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 5 EmptySzomb. Nov. 17, 2012 12:04 am

Miközben kiszököm a suliból meglátom egy kiscsikó farkát kilógni egy bokorból. Gyönyörű fehér szőrén megcsillan a napfény. Közelebb megyek.
-Szia, kicsi!-kukucskálok a bokorba nem akarom megijeszteni.-Hol a mamád?-húzom széjjelebb a bokrot, mire a pici kiugrik onnan. Nagy meglepetésemre a piciny lény nem egy csikó, hanem egy aprócska hippogriff. Eláll a lélegzetem.-Sosem láttam még ilyen szépet, mint te!-megyek közelebb hozzá, s közben végig e szemébe nézek.-Semmi baj! Ne félj tőlem!-a kezem után kap, mire gyorsan elhúzom a kezem. A szemembe néz végig, majd közelebb jön és a kezemhez dörgölődzik.-Jól van, te kis falat.-nevetek fel hangosan.-Hol a mamád?-kérdezem meg tőle, mire ő egy másik bokorhoz vezet. Az anyukája teteme ott van a bokor mellett. Rám néz és a szemei csillogásából kikövetkeztetem, hogy tanácstalan, nem érti, hogy mi történt az anyukájával.-Nem tudok már rajta segíteni, de téged magamhoz vehetlek! Anyukádat viszont el kell temetnünk!-a kezeim zöldes-barnán kezdenek fényleni. A föld pedig megmozdul. Legyintek egyet és a tetemet be temeti a föld.-Valami még kellene rá.-nézek a kicsire.-Igen szerintem is kellene rá virág. Várjunk csak, értettem, amit mondtál.-lepődök meg.
-Ez nem meglepő, hiszen a gazdám lettél.-hallom a gondolatait a fejemben.
-De furi!-mosolygok rá, majd vissza fordulok a mamája felé. Újra felemelem a kezemet, de ezúttal rózsaszín fényben pompáznak. Egy rózsabokor bújik ki a földből, majd virágba borul.-Így jó lesz. Már csak azt kell kitalálnom, hogy hogyan vigyelek be a suliba...
Haruno Mi - Játék - Page 5 A_Hippogriff_by_Lintufriikki
Vissza az elejére Go down
Natsu

Natsu


Hozzászólások száma : 106
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 29
Tartózkodási hely : Mezőtúr-Debrecen

Haruno Mi - Játék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 5 EmptySzomb. Nov. 17, 2012 7:36 am

/Nem tudom, hogy másnap van-e vagy nem de azért írok./
Annyira fáradt voltam,sikerült elaludnom az ágyban. Furcsa álmom volt egy szellemről aki csuhát hordott és engem hívogatót. Elkezdtem futni de nem jutottam sehova és a vége az lett, hogy megragadta a nyakamat ahol az a furcsa alak. Elkezdte szorítani és erre zihálva keltem fel miközben elsikítottam magam. Megtámasztva a fejemet és a homlokomra rakva a kezemet ziháltam és próbáltam megnyugodni. Mire nagy nehezen sikerült, kinéztem az ablakon és éppen hajnalodott.
"A szertartásról lekéstem de azért, elvégezhetem a lényegét." Elővettem a táskámat amely egy vászon hát táska volt. Abból 3 tekercs fáslit amivel a lábamat tekertem be, majd egy bőrből készült két részes ruhát és egy fele akkora maszkot mint én. Mikor felöltöztem egy kis bicskát a kezembe vettem és a maszkot a fejemre húzva kiugrottam az ablakon egy fára onnan a földre. Szerencsémre nem sok ember volt itt így nesz nélkül észrevétlenül eltudtam osonni egy kisebb liget ami az iskola háta mögött volt. Nem egy erdő de mókusok vagy valamik biztos vannak amit feláldozhatok vagy legalább bár növényt. Amikor egy kisebb tisztásra értem akkor elkezdtem kutatni valami után amit feláldozhatok. Nem találtam semmit csak pár gyógynövényt. Tűzet raktam majd furcsa jeleket festettem a kezeimre és az arcomon vér színű csikókat húztam. Elkezdtem kántálni miközben a növényeket a tűzre dobtam és hajladoztam. Hirtelen viszont megint az a csuhás alak jelent meg előttem, és kitárva a karját hívogatott, vagyis valami fekete kéz nyújtott felém hatalmas körmökkel. Üressé vált a tekintettem és felkeltem, hogy oda mennyek hozzá. Ekkor a tűz nagy robajjal elkezdet égni majd elém jönni, hogy megakadályozzon a tovább haladásba. Ez nem akadályozott meg mert egy kisebb tornádóval elfújtam, viszont a tűz nem hagyta és egy hatalmas robbanással elrepített pár métere. Mikor magamhoz tértem Laxor és Saya voltak előttem. És egyszerre szólaltak meg.
-Ez mire volt jó Alex? Akár halott is lehettél volna.
-Nem tudom, mi történt? Laxor,Saya nem is idéztelek meg titeket.
Laxor csak csóválta a fejét, Saya meg pár gyulladás csökkentő növénytől kért segítséget az ellátásomba. Így ülve maradtam a fa tövébe miközben a zöld hajú Saya segített nekem, így volt időm gondolkodni.
Vissza az elejére Go down
http://fonixtoll.qwqw.hu
Cainor

Cainor


Hozzászólások száma : 108
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.

Haruno Mi - Játék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 5 EmptyHétf. Nov. 19, 2012 12:46 am

Rokon
-remélem is nem lesz több probléma ha...*pökhendien elmegy közben látja a kiscsajt aki vmi griff szerüvel van -csak ovatosan*beül a kocsiba és elmegy
Arok
-Bocsánat igazgatónő*előszőr hívja Ayanét dirinek és meg próbál felkelni de csak pattanak el az erek a lábában és oda megy az ajtóhoz és annak támaszkodva visszanéz lesütött tekintettel -bocsánat a kellemetlenségekért...
Vissza az elejére Go down
Natsu

Natsu


Hozzászólások száma : 106
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 29
Tartózkodási hely : Mezőtúr-Debrecen

Haruno Mi - Játék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 5 EmptyVas. Nov. 25, 2012 1:09 am

Miközben ott ültem arra jutottam, hogy egy szánalmas alak vagyok akit mindig a szellemei mentenek meg. Laxor ezt észre vette rajtam és elkezdte húzogatni a számat, amire én csak ellöktem és ő egy fának csapódva eltűnt. Saya rám nézet a kis növényeivel majd rémülve eltűnt. Megfogtam a maszkomat amit a hátamra raktam és a táskámat majd elindultam mélázva a suliba. Mentem a folyosón elégé jól elkerültem a többieket viszont lélekben máshol voltam. "Ki lehet az a fickó aki rám támadt? Az a sötét alak küldte. Biztos vagyok benne, de mit akarnak tőlem......" Véletlenül neki mentem valakinek miközben jött ki egy ajtón és sikeresen rá estem. Egy ideig nem érzékeltem semmit csak bambán néztem rá.
Vissza az elejére Go down
http://fonixtoll.qwqw.hu
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

Haruno Mi - Játék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 5 EmptyVas. Nov. 25, 2012 4:56 am

-Gyere szépen, beviszlek az istállókhoz és ott elbujtatlak!-mondom a picinek.
-A nevem Eskalus!-válaszol nekem gondolatban.
-Eskalus, szép a neved!-mondom ki hangosan.-Csak bele ne botoljunk valakibe!-nézek körbe, majd át suhanok az udvaron. Eskalus jön utánam.
-Ügyes vagy!-simítok végig a fején. Az istállókhoz érve ismét körbenézek, de sehol senki.-Szépen besétálsz a pegazusok közé és elbújsz! Oké?-nézek rá.
-Igen, csak ne felejts el!-sétál be.
-Nem felejtelek! Ne aggódj!-mosolygok rá, majd vissza megyek a suliba.
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

Haruno Mi - Játék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 5 EmptyCsüt. Dec. 06, 2012 10:19 am

Úgy döntök, hogy lógom egy óráról, és elmegyek repülni. Végül otthon, Medusa fiánál kötök ki, és mindenről beszámolok neki.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Haruno Mi - Játék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Haruno Mi - Játék
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Induljon a játék
» A vágy börtönében-Játék

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Anime World :: Szerepjáték :: Haruno Mi/ A Tavasz Gyümölcse Középiskola :: Szabályok-
Ugrás: