Anime World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy oldal Magyarország otaku társadalmának.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Haruno Mi - Játék

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Natsu

Natsu


Hozzászólások száma : 106
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 29
Tartózkodási hely : Mezőtúr-Debrecen

Haruno Mi - Játék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 2 EmptyVas. Okt. 28, 2012 8:17 am

Fél kézzel elkapom és gyors mozdulattal belevágom a zsebembe. Megvárom a még mellém ér majd egy mosollyal megszólalók.
-Akkor te az Igazgatónak vagy a kis kedvence. Hallottam elégé érdekes egy figura, mondjuk itt ki nem az.
Az osztály terembe már mindenki bent volt elfoglaltam a helyemet az ablak mellett ahol éppen besütött a nap. Amikor leültem a táskámat az asztalra raktam és elkezdtem Kate-t keresni de nem találtam sehol sem. "Már megint a pasijával csatangol. Hm? Nem tudom mi a jó a szerelembe." Gondolkodtam el magamba miközben elővettem egy papír tollal és firkálni kezdtem miközben élveztem a kilátást.

/1000. írás is az enyém yeah* pezsgőt bont.*/
Vissza az elejére Go down
http://fonixtoll.qwqw.hu
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

Haruno Mi - Játék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 2 EmptyVas. Okt. 28, 2012 9:17 am

Mielőtt kezdődne az órám, leszállok a bokrokba.
~Remélem nem keltettem nagy feltűnést...
Már emberi alakban rohanok be az épületbe, és keresem meg a termemet. Mikor végre meglelem, levágódok egy padba, és kifújom magam.
Vissza az elejére Go down
Natsu

Natsu


Hozzászólások száma : 106
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 29
Tartózkodási hely : Mezőtúr-Debrecen

Haruno Mi - Játék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 2 EmptyVas. Okt. 28, 2012 10:27 am

A merengésből egy csaj árnyéka szakít meg aki elém dobja le magát. Furcsán rá nézzek de mielőtt megszólalhatnák bejön egy tanár, akit eddig nem ismertem. Üdvözöl minket és bemutatkozik, egy fiatal tanárhoz képest jól nyomja. Majd kijelenti, hogy az első tanítás miatt szabad foglalkozás van és aki akarja oda mehet hozzá kérdezni. "Szuper egy piperkőc, utálom az ilyen embereket." Egyszer megjelent egy kisméretű lány a vállamon barna rövidre vágott haját kék hajráfal lökte hátra, kék szeme és halvány kék bőre volt. Egy csizmát és egy félig felvágott szoknyát meg egy kis fehér topot arany hímzésél, a lábainál kezdet elhalványulni így a csizmának csak a körvonalai látszódtak. Sóhajtott egyet és jégből egy boszorkány sapkát varázsolt magára.
-Mit keresel itt Jaku? Nincs jó buli a szellem világban.
-Nem az csak eljöttem megnézni hogy vagy. Rég nem láttalak mi az már nem kellek neked?
A sapkáját felemelte és vigyorogva rám nézet, majd eldobta ami az asztalon szét is tört. Én csak sóhajtottam egyet és tovább firkáltam a lapra. Amanojaku megnézte mit rajzolok.
-Ismerem a helyet ezen lehet a legtöbb szellemet megidézni egy időben. A helynek olyan ereje van a varázslókra,druidákra,sámánokra,szellemlátókra és más szellemes lényre hogy a páciens el is ájulhat tőle.
-Tudom már voltam ott, még anno és sikerült kiütnöm magam 2 napra.
Ez után kínos csönd következet aminek a csengetés vetett véget. Felkaptam a cuccaimat és elindultam kifelé a folyosóra. Ott elkezdtem Amanojakuval beszélgetni.
Vissza az elejére Go down
http://fonixtoll.qwqw.hu
Cainor

Cainor


Hozzászólások száma : 108
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.

Haruno Mi - Játék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 2 EmptyVas. Okt. 28, 2012 10:34 am

*benéz az osztályba majd ledobja magát valahova de szó szerint majd bejön a tanár meg is lát szikrákat szornak a szemei -nah mivan tanár úr ?*elis küld valami meg magyarázhatatlan indokkal és tök hülyeséggel az igazgatóhoz fel kapom a kabátom és már indulok is. majd bekopogok az igazgató nőhöz rá támaszkodok az asztalára és oda hajolok hogy nézem mit ír -Jó reggelt Ayane
Vissza az elejére Go down
Natsu

Natsu


Hozzászólások száma : 106
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 29
Tartózkodási hely : Mezőtúr-Debrecen

Haruno Mi - Játék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 2 EmptyVas. Okt. 28, 2012 11:33 am

Elővettem egy nyalókát pont azt amit a "Bunkó" sráctól kaptam és elkezdtem enni. Amikor egy csapat fiú jött felém, szerintem harmadikosok lehetek. Megálltak előttem és körbe vettek, majd az egyik megfogta a kezemet amibe a nyalóka volt és a szájába vette miközben fogta a kezemet. Az egyik rám sandított, rövidre vágott szőke fiú volt nálam kb. másfél fejjel nagyobb.
-Nem ő Alex Sean, az a Sámán lányka? Vagyis a Yuki-onna.
Amanojaku elkezdte őket ütni de minden ütése keresztül ment rajtuk én meg unottan néztem őket és gyengén a fejemmel bólintottam.
-Tényleg furcsán néz ki ember létére, igazi egzotikum az emberek közt.
Ezzel elnevették magukat az a srác amely a nyalókámat ette nem szólt egy szót sem csak csendbe nézett. Jaku felállva osztotta le őket meg engem is.
-Alex ne hagyd már magad megfenyegetni, attól hogy ők nem emberek te is lehetsz erős. Ők csak korcsok itt a suliba és nincs jobb mókájuk mint minket piszkálni. Na csináljál már valamit. Hallod?
Meghúzta a hosszú tincseimet, az egyik srác valamit varázsolt és röhögve fogta meg Jakut erre én gyorsan megfordultam és a szabad kezemmel bemostam neki egy jókorát hogy meg nem állt egy ajtóig aminek szépen neki puffant. A többiek döbbenve mentek hátrébb pár lépést. Jaku meg e kezembe esett vissza aztán meg fel szállt egy lámpa tetejére. Azt a srácot aki a nyalókámat birtokolta egy rúgással hátrébb löktem. Jaku varázsolt magának jégből pár pompomt és elkezdet nekem drukkolni miközben verekedtem.
-Hajrá Alex, te légy a legjobb. Ne riasszon el vihar se, se szörnyeteg itt csak te győzhetsz.....öhm inkább maradjunk a hajránál.
Az egyik srác egy tört idézet meg tollból és elkezdet felém hadonászni, pár sérülést beszereztem de azért simán lefegyvereztem. A verekedésnek egy tanár vetett véget aki át tudta magát vágni a tömegen, majd karon fogott és elkezdet ráncigálni az igazgatói felé. Jaku közben a táskámba ugrott és onnan figyelte mi történik. A tanár idegesen nézet és közben korholt a hülyeségem miatt.
-De a nyalókámat még nem kaptam vissza tőlük.
-Örülhetsz ha nem rúgnak ki ebből a suliból nem ez az első verekedésed mióta itt vagy Alex. Nem is tudom mit keresel itt?
Amikor elértünk az iroda elé én leültem egy padra a még a tanár bement beszélgetni. "Szörnyű pont azt vették el amit kaptam. És még hasfelmetsző Jacket játszottak és én kapom a leosztást." Az arcomon éktelenkedő vágást mértem fel miközben az egyik lábamat felhúztam a padra.
Vissza az elejére Go down
http://fonixtoll.qwqw.hu
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Haruno Mi - Játék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 2 EmptyVas. Okt. 28, 2012 10:45 pm

Ayane:

-Most mit csináltál? -néz szigorúan a fiúra. -Nem ártana némi tiszteletet tanulnod.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Cainor

Cainor


Hozzászólások száma : 108
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.

Haruno Mi - Játék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 2 EmptyHétf. Okt. 29, 2012 12:03 am

_csak bementem órára leültem és a tanár tól meg kérdeztem "mivan?" erre ide küldött *leülök mellé egy másik székre -de most mond hogy nem örülsz nekem*mosolygok rá közben elő húzok egy rózsát valahonnan mikor beront egy tanár
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Haruno Mi - Játék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 2 EmptyHétf. Okt. 29, 2012 7:58 am

Ayane:

Mikor beront a tanár, idegességében lelöki Souh-t a székről.
-Valami gond van? -kérdi a tanártól mosolyogva.

Shiro:
Vége az órának és lassan kivánszorgok a teremből. Az udvar felé veszem az irányt és leülök egy fa tövében lévő padra.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Natsu

Natsu


Hozzászólások száma : 106
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 29
Tartózkodási hely : Mezőtúr-Debrecen

Haruno Mi - Játék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 2 EmptyHétf. Okt. 29, 2012 8:33 am

/Ha már én küldtem be szegény tanárt:D/
Meghajol és rá néz a lelökött gyerekre nézz megvetően. Megigazítja a szemüvegét és megköszörüli a torkát.
-Igazgatónő egy diákunk össze verekedett másokkal és szeretném kérni az eltanácsolást mert már nem ez lesz az első verekedése mióta itt van. A fiúk jó módú családból valóak és 8 napon túl gyógyuló sérüléseket szereztek.
Feszengve figyeli mit reagál rá a nő.

/Alex és a folyosó./
Amanojaku-val oda nyomtunk a fülünket az ajtóhoz és elkezdtünk hallgatózni mit beszélnek oda bent. "Eltanácsolni, de miért? nem is én kezdtem ők szálltak rám." A kis lány idegesen nézett rám és már azt tervezte lefagyasztja a tanárt csak mert ahhoz támadt kedve én meg a szoknyájánál fogva kaptam el és vettem a kezem közé majd tovább figyeltünk mit válaszol rá az igazgató.
Vissza az elejére Go down
http://fonixtoll.qwqw.hu
Cainor

Cainor


Hozzászólások száma : 108
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.

Haruno Mi - Játék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 2 EmptyHétf. Okt. 29, 2012 8:46 am

-Elnézést a közbe szólásért*fel állok meg rázom meg magamat és a kabátomon a tollak rezegnek -De azért én előszőr is meg nézném a biztonsági felvételeket hogy hogy történt az incidens *gonosz vigyor kerekedik ki az arcomra*
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Haruno Mi - Játék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 2 EmptyHétf. Okt. 29, 2012 8:49 am

Ayane:

-Souh-kun, kérlek maradj ki ebből. Inkább próbálj a nap végéig nem bajba kerülni. megoldható szerinted?
Ezután a tanárhoz fordul.
-Küldd be azt a diákot, hallani szeretném az ő verzióját is.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Natsu

Natsu


Hozzászólások száma : 106
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 29
Tartózkodási hely : Mezőtúr-Debrecen

Haruno Mi - Játék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 2 EmptyHétf. Okt. 29, 2012 9:05 am

/Tanárka:)/
Sóhajt egyet és idegesen nézi a nőt, az ajtóhoz megy és kinyitja. Alex meg beesik a tanár elé, mire ő erőszakosan megfogja a karját és felráncigálja.
Tanár:-Ő lenne itt a bajkeverő aki még arra sem érdemes, hogy figyelmet kapjon.
Alex:-Nevem is van apóka és ha mondtad volna felálltam volna. Igazgatónő,elvakult tanárbá és te-rá mutat a vöröses srácra(Souh)- megengedik bemutatkoznék, nehogy bajkeverő ként maradjak meg. Alex Sean, örvendek igazgatónő de ennek a komának nem nagyon örülök.
A lány durván kiszedte a kezét és tanáréból aki meg sem tudott nyikani. Ez után a lány meghajolt egy kicsit, és mosolygott. És vigyorogva folytatta miközben a szellemét elbújtatta a háta mögött.
Alex:-Az igaz, hogy verekedtem de azok a srácok szálltak rám. Nem érdekel, hogy nem emberek akkor sincs joguk piszkálni engem és a szellememet. És hát elvették tőlem én meg behúztam az egyiknek aztán meg nekem jöttek és megvédtem magam. Ahogy látják azért nekem is vannak sebeim és hozzájuk képest én nem tudok gyorsan gyógyulni.
És Alex szét tárta a karját, hogy jobban látszódjon a vágások,majd egy vércsíkot letörölt a kezéről majd ijedten nézet körül. "Ha kirúgnak első dolgom az lesz, hogy ezt a tanárt a szellem világba küldöm." Gondolta idegesen és ezt eltakarva az ajkába harapott.
/Bocsi hogy E/3 személybe írok csak, hogy tiszta legyen.Smile ha valahol E/1 személybe írtam nézzétek el./
Vissza az elejére Go down
http://fonixtoll.qwqw.hu
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Haruno Mi - Játék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 2 EmptyHétf. Okt. 29, 2012 9:25 am

Ayane:

-Egyelőre elégedj meg egy figyelmeztetéssel. Az eltanácsolás sok papírmunkával járna. -szól vigyorogva. -És most ha kérhetném, magamra hagynának? Szeretnék szundítani, akarom mondani befejezni a papírmunkát.

Shiro:

Hirtelen letelepszik mellém az apám.
-Nem unalmas itt egyedül?
-Nekem jó így.
-Ha így viselkedsz, nagyon magányos leszel.
-Nem érdekel, úgyis utál mindenki.
-Ezt most hagyd abba! -pattan fel ingerülten.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Cainor

Cainor


Hozzászólások száma : 108
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.

Haruno Mi - Játék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 2 EmptyHétf. Okt. 29, 2012 9:42 am

*lelép a igazgató nőtől majd ki megy az udvarra oda menne egy távoli fához de már vannak ott ketten meg állok töllük öt méterre és elvigyorodom -Jó napot. Ön új tanár nem ?*közelebb sétálok és fel ugrok a fára és egyik legnagyobb ágon ülök és nézek az iskolára -mit tanít?
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Haruno Mi - Játék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 2 EmptyHétf. Okt. 29, 2012 9:53 am

-Főleg elméletet de én vagyok a kendo dojo vezetője is. Ha érdekel, nyugodtan benézhetsz.

Shiro:

Csendben ülök tovább, próbálok nem zavarni.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Cainor

Cainor


Hozzászólások száma : 108
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.

Haruno Mi - Játék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 2 EmptyHétf. Okt. 29, 2012 9:57 am

*leugrok a fáról zsebre dugott kézzel -alkut ajánlok*gonosz vigyorom lesz* -maga tanít kendozni és találjon ki valamit*legyintek és nézek rá*
Vissza az elejére Go down
Natsu

Natsu


Hozzászólások száma : 106
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 29
Tartózkodási hely : Mezőtúr-Debrecen

Haruno Mi - Játék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 2 EmptyHétf. Okt. 29, 2012 10:08 am

Meghajolnak majd kilépnek a folyosóra a tanár idegesen törölgeti a szemüvegét.
Tanár:-Ezt megúsztad egyenlőre de máskor nem lesz ilyen szerencséd.
Alex:-Viszlát máskor apóka.
Ezzel kinyújtotta a nyelvét és elszivárgott a tanár elől.

/Alex/
-Mekkora egy pökhendi alak volt.Még hogy szerencse nem is tehetem róla csak megvédtem magam.
Jaku előbújt a hátam mögül és belegyezően bólintott. Mikor leértünk az udvarra leültem egy padra és idegesen rúgtam a port.
Vissza az elejére Go down
http://fonixtoll.qwqw.hu
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Haruno Mi - Játék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 2 EmptyHétf. Okt. 29, 2012 10:21 am

-Ezt mégis hogy érted? -néz a srácra ferde szemmel.

Shiro:

Csendben elmegyek a helyszínről és sétálgatni kezdek.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Cainor

Cainor


Hozzászólások száma : 108
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.

Haruno Mi - Játék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 2 EmptyHétf. Okt. 29, 2012 10:40 am

-nem fontos gondold át az ajánlatom*vissza fel ugrik a fára és pihenni kezd közben nézi a diákságot majd telefonálni kezd de nem veszik fel ezért inkább keresgélni kezdközben rágózik*
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Haruno Mi - Játék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 2 EmptyHétf. Okt. 29, 2012 10:57 am

Sóhajt egyet majd visszafordul a padhoz.
-Hol is tart...? Hová tűnt ez a gyerek? -néz szét majd egy idő után továbbáll.

Shiro:

Lehangoltan sétálok a folyosón, nem igazán találom a helyem.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

Haruno Mi - Játék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 2 EmptyKedd Okt. 30, 2012 8:03 am

Miközben a folyosón bandukolok, belefutok egy elsősbe.
-Szia!-köszönök neki szívélyesen.-Miért nem vagy az osztályodban?-érdeklődöm.
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Haruno Mi - Játék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 2 EmptyKedd Okt. 30, 2012 9:26 am

Valakinek nekimegyek ezért gyorsan hátraugrok.
-Elnézést. -szabadkozok. -Nincs órám. -szólok egy kis szünet után.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Cainor

Cainor


Hozzászólások száma : 108
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.

Haruno Mi - Játék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 2 EmptyKedd Okt. 30, 2012 12:42 pm

*Sétálgattam az udvaron majd meg láttam azt a lányt akivel elvoltam ma/Alex/ halk léptekkel meg közelítem és a pad mellé állok* -végül mi lett mert idő elött leléptem*mosolygok rád kedvesen zsebre dugott kézzel*
Vissza az elejére Go down
Natsu

Natsu


Hozzászólások száma : 106
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 29
Tartózkodási hely : Mezőtúr-Debrecen

Haruno Mi - Játék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 2 EmptyKedd Okt. 30, 2012 1:46 pm

Amikor a fiú oda jött Jaku elbújt a táskámba megint, én meg elsikítottam magam mert annyira belemerültem a gondolataimba és megrémültem.
-Uram, Istenem. A szívbajt hozod az embere vagy a lényre? Fene nem tudtam még hozzá szokni, hogy itt senki sem ember. Amúgy semmi a pápaszemes felsült most sem sikerült kirúgnia. De ahogy látom te sem vagy a jó kisfiú. Igaz?
Elvigyorogtam miközben felkönyököltem a padnak karfájára.
Vissza az elejére Go down
http://fonixtoll.qwqw.hu
Cainor

Cainor


Hozzászólások száma : 108
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.

Haruno Mi - Játék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 2 EmptyKedd Okt. 30, 2012 10:39 pm

-háát pontosítanálak én ember vagyok nagybátyámék főnixek*mosolygok továbbra is* bocsi hogy meg ijesztettelek és amúgy tudod a tanárok is a külső és a család alapján ítélnek meg és hát én vörös hajú és a család az mind1...de végülis nem szoktam semmi rosszat se csinálni annyira ...*meg rázom a fejemet* bocsi sokat beszélek amúgy aki most beugrott a táskádba ki volt?*mutatok a táskára
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Haruno Mi - Játék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Haruno Mi - Játék   Haruno Mi - Játék - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Haruno Mi - Játék
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Induljon a játék
» A vágy börtönében-Játék

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Anime World :: Szerepjáték :: Haruno Mi/ A Tavasz Gyümölcse Középiskola :: Szabályok-
Ugrás: