Anime World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy oldal Magyarország otaku társadalmának.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Induljon a játék

Go down 
+3
Hiro-kun
Natsu
ravenx
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Induljon a játék - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 8 EmptySzomb. Szept. 15, 2012 8:38 am

Azai:

Kissé bátortalanul de belépek.
-És hogy kell majd szólítanom téged?

Sakuya:

Hátrafordul és kiszúrja Natsu-t.
-Ki vagy te és miért követtél? -kérdi kicsit ingerülten de nem igazán mérgesen.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Natsu

Natsu


Hozzászólások száma : 106
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 29
Tartózkodási hely : Mezőtúr-Debrecen

Induljon a játék - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 8 EmptySzomb. Szept. 15, 2012 8:43 am

Furcsán néztem a nőre.
-Natsu Scarlet. Bajod van vele? És ezt én is kérdezhetném tőled. Azért mert hasonlítasz valakire akit keresek.
Mondom flegmán miközben az egyik kezemet a kardon pihentettem ha kell elő húzhassam.
Vissza az elejére Go down
http://fonixtoll.qwqw.hu
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Induljon a játék - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 8 EmptySzomb. Szept. 15, 2012 8:48 am

Sakuya:

-A nevem Sakuya. És kit keresel? Lehet tudok segíteni.
Ezalatt lassan hátul a derekához nyúl ahol néhány dobótű helyezkedik el.
~Gyanús ez a lány.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Natsu

Natsu


Hozzászólások száma : 106
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 29
Tartózkodási hely : Mezőtúr-Debrecen

Induljon a játék - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 8 EmptySzomb. Szept. 15, 2012 8:57 am

-A nevét nem tudom. De azt hogy kimonót hord vagy mit. Barna hosszú haja van és valami Damiyo, de lehet félre lettem informálva.
Mondom miközben megrángattam a vállamat. Amikor megláttam, hogy hátra nyúl ,párat hátra léptem és egyet jobbra, hogy majd eltudjak rejtőzni a fal mögé.
Vissza az elejére Go down
http://fonixtoll.qwqw.hu
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Induljon a játék - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 8 EmptySzomb. Szept. 15, 2012 9:01 am

Sakuya:
-Damiyo? Csak nem daimyo-ra gondolsz? Igazából én is őt keresem. Mi lenne ha megosztanánk egymással az információinkat?
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Natsu

Natsu


Hozzászólások száma : 106
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 29
Tartózkodási hely : Mezőtúr-Debrecen

Induljon a játék - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 8 EmptySzomb. Szept. 15, 2012 9:04 am

-Mond először te. Aztán én. Sajnos nem nagyon kenyerem idegen nőket hamar a bizalmamba fogadni.
Böktem a fejemmel felé, és szúrósan rá néztem.
Vissza az elejére Go down
http://fonixtoll.qwqw.hu
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Induljon a játék - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 8 EmptySzomb. Szept. 15, 2012 9:08 am

Sakuya:

Elneveti magát.
-Tetszik a hozzáállásod. Annyit tudok hogy a terra cotta katonák az ő parancsát teljesítve támadták meg a várost.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Natsu

Natsu


Hozzászólások száma : 106
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 29
Tartózkodási hely : Mezőtúr-Debrecen

Induljon a játék - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 8 EmptySzomb. Szept. 15, 2012 9:15 am

-Ezt eddig én is tudtam. Meg még van valami Eichi társa aki nagyon jó harcos. Meg szóbeszéd azt tartja képes varázsolni. De lehet pár anyám asszony katonája találta ki.
Először megvetően rá néztem amikor elnevette magát majd vissza véve a rideg komor arcomat néztem rá.
Vissza az elejére Go down
http://fonixtoll.qwqw.hu
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Induljon a játék - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 8 EmptySzomb. Szept. 15, 2012 9:19 am

Sakuya:

-Ki tudja? Erről csak akkor lehet megbizonyosodni ha szemtől szembe kerülsz vele. Azonban én még nem tudtam ezt elérni, túlságosan ravasz nőszemély.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Natsu

Natsu


Hozzászólások száma : 106
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 29
Tartózkodási hely : Mezőtúr-Debrecen

Induljon a játék - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 8 EmptySzomb. Szept. 15, 2012 9:25 am

-Értem. A még nem találkozok vele addig nem tudom eldönteni milyen. Remélem remek ellenfél.
Mondom furcsa hangnemen majd hátra fordulok és elindulok kifelé.
-Ha nem gond én elmentem, nincs itt mit kerestem. Sayonira. vagy inkább Sayonari vagyis viszlát.
Rideg hangon mondtam a nőnek háttal majd eltűntem.
Vissza az elejére Go down
http://fonixtoll.qwqw.hu
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Induljon a játék - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 8 EmptySzomb. Szept. 15, 2012 9:35 am

Sakuya:

-Viszlát.
~Még találkozunk.
Magában nevet de a legyezőjével eltakarja az arcát.
~Jobb ha egy időre visszavonulok. Az embereimmel elég információt gyűjtöttünk.
Feltűnésmentesen elhagyja a várost egy hintóval.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Ciana

Ciana


Hozzászólások száma : 18
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : A Másholban

Induljon a játék - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 8 EmptyVas. Szept. 16, 2012 4:47 am

*Ahogy az idegennel beszél, egyszer csak futó lépteket lehet hallani az amúgy nyugis utcán. A pad előtt elfut két csavargónak látszó egyén, és ahogy elsuhannak az egyik erősen Mist szemébe néz, valamint kezével egy vágó mozdulatot imitál a nyaka előtt. A jel fogadója kissé lesüti a tekintetét, és nagy levegőt vesz, miközben a kettő már el is tűnik a szemük elől.*
- Na ennyit a pihenőről. *A smaragd szemű feláll, és nyújtózkodik egyet, majd a mellette lévő szemébe néz.* Örülök, hogy megismerhettelek! *Legszívesebben kezét nyújtaná, de nem tudja a másik viszonozná-e azt.* Amúgy ... Mi a neved? *Vigyorodik el egy kicsit azon, hogy még be se mutatkoztak.*
Vissza az elejére Go down
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

Induljon a játék - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 8 EmptyVas. Szept. 16, 2012 6:01 am

/Ichinose Yaichino/

- A nevem Ichinose és így kell hívnod, ha a császár elé kerülünk, akkor Ichinose-úr, csak a tisztelet miatt. *Mondja a fiúnak, majd elmegy, és tölt magának egy kis teát, és vissza menve le ül Aiza-val szemben.* Milyen személyes dolgot akarsz elintézni? Ezt tudnom kell, ha magam mellé fogadlak téged. *Hangrik az erőteljes hang*


/Vincent Valentine/

*Figyeli az elszaladó alakokat, majd a mellette levőre emeli a szemét.*
- Az én nevem Vincent Valentine. *Mutatkozik be a másiknak.* Téged hogy hívnak? *Érdeklődik, bár látja, hogy a fiúnak elég sietős dolga akadhatott.* ~Eddig csak fura emberekkel találkoztam, mikor találok valakit aki nem fura annak pedig dolga akad... Ez az én szerencsém.~ *Elmélkedik magában*
Vissza az elejére Go down
Ciana

Ciana


Hozzászólások száma : 18
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : A Másholban

Induljon a játék - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 8 EmptyVas. Szept. 16, 2012 7:01 am

*Ahogy meghallja az idegen nevet, biccent, és kissé a szokásosnál könnyebben mondja ki általában használt megszólítását.*
- Engem csak hívj Mist-nek. *Elég biztos benne, hogy Vincent nem ismeri ezt a nevet, hiszen nem ebből az országból való, így jobban meg is bízik abban, hogy nem lesz belőle baj, ha elmondja neki. "Stray Mist"-et az előző városban se ismerték fel, így van egy kis magabiztossága, hogy talán alábbhagyott a pletykahullám.*
- Lehet még találkozunk! *Köszön el, majd zavart tekintettel, és furán siettetve lépteit elindul, ahogy meghallja a városi harangokat a császári udvar felől, amik az őrséget hívják baj esetén. Biztos valami nagy dolog történt! Mist eltűnik az egyik mellékutcán, ugyanúgy, ahogy idejutott.*

*A császári udvarban hatalmas felfordulás van, minden katona egy embert keres, ahogy meghallják a hirtelen megszólaló, nagy hangerejű, riasztó célú harangot, és megkapják az utasítást. Valamit elcsentek a kincstárból. Valószínűleg a nem rég befejezett viadal miatt volt lehetőség erre a csínyre.*
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Induljon a játék - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 8 EmptyVas. Szept. 16, 2012 7:25 am

Azai:

Mély levegőt veszek majd megszólalok.
-Rendben.
Előveszem a kardomat és Ichinose felé tartom.
-Ahogy Akira herceg említette, ez egy daimyo katana ami az apámé volt. Ebből értelemszerűen következik hogy egy daimyo fia vagyok. De apám nem volt gonosz! Egy másik daimyo végzett vele mikor még gyerek voltam. Utolsó erejével nekem adta ezt a kardot és puszta kézzel tartotta fel az ellenséget míg én elmenekültem.
Elteszem a kardot.
-A célom nem más mint hogy megbosszuljam apám halálát és újjáélesszem az Asakura klánt.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

Induljon a játék - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 8 EmptyVas. Szept. 16, 2012 8:17 am

-Nagyon örülök neki, hogy ilyen remek harcost tudhatok a csapatomban!-szorítom meg a kezét.-Majd értesítelek. El küldöm Raego-t vagy Hiroyt!-súgom a fülébe.-Addig is viszlát!
Vissza az elejére Go down
Cainor

Cainor


Hozzászólások száma : 108
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.

Induljon a játék - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 8 EmptyVas. Szept. 16, 2012 8:50 am

-viszlát és rendben.
Elhagyom helyszínt meg látogatom a kovács ismerősömet és elmesélem neki mi a helyzet hogy van és hogy vigyáznia kéne agyerekekre meg minden. Körülbelül sok sok beszélgetés után rábeszéle, és majd elagyom a műhelyt be megyek a fogadóba ott össze rendezem őket egyiket a nyakamba veszem a másikat kézen fogva elhagyjuk a fogadót és a műhelybe át adom őket a barátomnak. Szinte könnyezve válnak el tőllem. El hagyom a műhelyt és egy kis tüzet a kezembe fújok és azt dobálgatom unalom űzés képpen,
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Induljon a játék - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 8 EmptyVas. Szept. 16, 2012 9:19 am

Akira:

Látja a felfordulást a kastélyban.
-Történt valami? -csípi el az egyik őrt.
-Elloptak egy becses tárgyat a kincstárból.
-Hogy mi?! Mit vittek el?
-Az első írásos törvény tekercsét amely az atyja hatalmát erősíti.
-Besegítek a keresésben. Amint megtudtok valamit, velem tudassátok! -adja ki a parancsot majd elviharzik.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Cainor

Cainor


Hozzászólások száma : 108
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.

Induljon a játék - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 8 EmptyHétf. Szept. 17, 2012 7:21 am

Valahogyan btéved a kastélyba halja a riadót és mindenki rohangál mint a bérgezett egér én leülök vhova és kicsit kuncogva nézem a kétségbe esett arcokat
-Biztos vmi gyakorlat vagy valami bulivan a győzteseknek...*hümmög*
Zanka
fel hevül és mozgólódik eggyetértés képpen
Vissza az elejére Go down
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

Induljon a játék - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 8 EmptyKedd Szept. 18, 2012 6:31 am

/Ichinose Yaichino/

- Megértem a szándékodat, és amilyen szinten tudlak, támogatlak. *Ekkor nyüzsgés üti meg a fülét, felugrik a földről, oldalára köti a kardot, és kimegy a házból. Mivel még Aiza nem tanítványa hivatalosan, így jelenleg neki biztonságosabb a házban, még a végén azt hinnék, hogy ő a tolvaj. Amint kilép, az egyik katona rögtön megáll, és jelentést tesz neki, hogy mi történt.*
- Mi történt?! *Kérdezi az őrt.*
- Minden tiszteletem uram. *Hajol meg.* Az első írásos törvénytekercset valaki ellopta.
- Mi? *Döbben meg.* Ez hogy történhetett?
- Épp őrségváltás volt és… hát…
- Mi hát? *Csattan fel*
- Nem volt olyan erős az őrség mivel mindenki inkább a viadalokat nézte.
- Jellemző! *Mondja megvetve, majd gyorsan elsiet. A tekercset minél hamarabb meg kell találni, és visszajuttatni a császári palotába.*



/Vincent Valentine/

*Nagy felzúdulás lesz a városban, és nem tudja, hogy mit kellene tennie. Igazság szerint azt sem tudja, mi történt. Mikor valakit meg akar kérdezni, elvonul, mintha valami rosszat tett volna. Majd katonákat lát meg az utcán. Felé veszik az irányt. Nem tudja, hogy vajon mit akarnak tőle, hiszen semmit nem tett. Mikor a katonák mellé érnek közre fogják, és elkapják a kezét.*
- Mit jelentsen ez? *Csattan fel.*
- Minden gyanús elemet a császári palotába kell vinni. *Mondja az egész, mielőtt Vincent bármit is szólhatna, leüti valaki hátulról. Mikor legközelebb felébred, már egy tömlöcben találja magát. Ekkor el kezd gondolkodni, hogy vajon mi történhetett, és vajon ki miatt kerűlt ilyen helyzetbe.*
Vissza az elejére Go down
Ciana

Ciana


Hozzászólások száma : 18
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : A Másholban

Induljon a játék - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 8 EmptyKedd Szept. 18, 2012 7:30 am

*Eközben egy köpenyes alak vonulna ki éppen a városból, az utcák árnyékában rejtőzve. Szerencsétlenségére nem jön össze neki. Hamarosan ahogy fordulna be az egyik mellékutcán, egy dobókés suhan el pont a feje mellett, állva bele a közeli épület falába.*
- Azt hitted ilyen könnyen meglógsz? *Hallatszik Mist hangja, ahogy előkerül a társa háta mögül.* ... Shika ...
"- Tűnj az utamból, Mist! Nem állíthatsz meg!" *Veti rá ideges szavait rögtön, ahogy kiveszi a kést a falból, és vezére felé dobja, és fut tovább útján.*
*Mist elkapja a kést, bár kissé az megvágja a kezét, de lendületesen fut a menekülő után, s végül utolérve azt nyakához szorítja az egyik kezében lévő kést, így megállítva.* - Miért csináltad? *Kérdezi jéghideg hanggal.*
"- Nem lenne értelme elmondanom! Csak kellett, és kész! Bajod van vele?!"
*Mist ekkor kissé jobban odaszorítja a kést a nyakához, és elborul az agya ...*
...
- Na, ennyi bajom van vele ... *Mondja ki a dolgot, ahogy a fiú már zúzódásokkal, és vérző orral fekszik előtte a földön, és köp egyet a földre egy véreset, bizonyítékaként annak, hogy azért ő is kapott egy-két ütést mikor nem figyelt eléggé. Arca kissé fel is duzzadt, de ez mintha nem is érdekelné, rálép a másik gyomorszájára.* - Meg kéne öljelek ... *Sziszegi.*
"- De az nem stimmelne az elveidhez, ügye, édes vezérem?" *Szólal meg kissé haloványan, de undorítóan sunyi mosollyal a száján.* "Engem viszont nem veszel rá, hogy valljak, és megölessem magam." *Nevet fel, de félrenyel valamit, és köhögni kezd.*
*Mist belerúg, és kiveszi a köpenye alól a tekercset. A fiú utána nyúl, de későn. Nézegeti a kezében a tárgyat, majd egy nagy sóhajjal elindul arra, amerről jött. A fiú még kérdezne valamit, de hirtelen elsötétedik számára minden.*
~ Ha elkezdenek nyomozni, biztos rájönnek, hogy itt vagyunk, és akkor az egész banda- ... Most komolyan, mit csináljak? ~ *Gondolkodik el útján Mist, és leellenőrzi, hogy ki lehet-e jutni rendesen a városból.*
Vissza az elejére Go down
Natsu

Natsu


Hozzászólások száma : 106
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 29
Tartózkodási hely : Mezőtúr-Debrecen

Induljon a játék - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 8 EmptySzer. Szept. 19, 2012 3:14 am

Éppen fordultam volna be az egyik sarkon a palotába amikor katonák jönnek felém. Nem csinálok semmit csak megyek tovább aztán az egyik elkapja a karomat. "Mi az isten van itt? Már bocsánat Uram." És vágok egy kínos grimaszt, de rögtön meg is komolyodok.
-Öhm....Fel kéne találni azt a könyvet mit ne tegyél ha távol vagy a hazádtól! De....lehet tudni mit tettem amiért ilyen bánásmódba részesülök?
Nincs válasz csak húznak a földön a még én nézelődök, nem nagyon harcolnák a "vendéglátók" ellen. Még sem adom föl és a célom elérése érdekébe akár csúnya eszközöket is bevettek. Elkezdtem rángatni a karomat, mikor elengedték. Gyorsan felálltam és elkezdtem a kijárat felé futni, de nem jutottam sokra.Támadó állásba álltam, megláttam nem csak engem okolnak valami miatt, hátra nyúltam egy kis tör ért. "Nem kockáztathatom meg hogy Getsuga lebukjon." Az előttem lévő katonák elkezdtek nekem támadni, én egyet fejbe vágtam a másiknak a vállába döftem a kést vigyázva ne legyen komolyabb baja, aztán amikor ugrani akartam az egyik egy láncos sarlóval elkapta a lábamat és lerángatott. Előakarta rántani a kardomat de az rálépet a kezemre és kivette a sárkány kardot én ellenkeztem de túl sokan voltak.
-Hey, adjátok vissza Getsugát. Nem lesz jó vége ha máshoz kerül......
Ekkor elhallgatok a szemem szinte szikrákat dob ahogy rájuk nézek, fogaimat csikorgatva tűröm ahogy megkötöznek és elvisznek a cellákhoz ahonnan jöttem.Bevágnak az egyik tömlöcbe megvárom a még elmennek. Egy kis késsel elvágom a köteleket de a láncok ellen nem tudok sok mindent tenni.
-Fenébe, nem hiszem el. A kardomat akarom! Hall valaki? hahó. Áhh...lehetetlen, még senki nem vette el tőlem a kardomat erre ilyen senkiknek sikerül.
Dühöngök magamba miközben próbálok kiszabadulni így a törőmmel kezdek el kutakodni a zárba de az eltörik. Eldobom a szemközti cellába ahol egy másik embert majd nem eltaláltam. Leülök török ülésbe miközben agyalok mihez kezdjek, majd fülembe jut egy "szomszédtól" hogy valami tekercset elloptak és ezért minden nem "szokványos" dolgot bezárnak. "Szuper! Csak ez hiányzott." És vágtam bele a fejemet a rácsba miközben néztem a földet és halkan beszéltem.
-Vigyen már ki valaki és adják vissza a kardomat. Mert ha az rossz kézbe kerül vége mindenek. Hapci! Nem kellett volna ma kint aludnom.
Sóhajtottam egyet miközben még ültem a földön és a fejemet neki támasztottam a rácsnak.

(Aki akar velem egyet játszani vegyen észre ha nem megoldom Rolling Eyes )
Vissza az elejére Go down
http://fonixtoll.qwqw.hu
Cainor

Cainor


Hozzászólások száma : 108
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.

Induljon a játék - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 8 EmptySzer. Szept. 19, 2012 3:31 am

Ülök a folyosón sehol semmi lélek elő kapok egy szép vörös almát és sétálgatok majd látok egy lányt ahogy legyűrik a földre meg kötözik és elviszik "biztos a cellába viszik de nagyon akarhatja a kardját" gondolkodom majd követni kezdema kardot cipelő csávót majd bedobja a kardot a raktárba amitől a kard mérges lessz "hmm lehet olyan az a kard mint Zanka?" morfondírozom majd elindulok az őrök felé -Szép napot azt a kardot szeretném amit most dobtak be alantas módon*vigyorgom de már 3-4 ember megint meg jelenik és azt hajtogatják hoghy lecsuknak -tudják mikor csuknak le *elkomolyodik az arcom és tűzet kezdek okádni az ajtóra ahol a kard van és át olvasztom az ajtót kb 2 perc alatt és magamat is lángbaborítom és besétálok a kardért a vállamra rakom és elindulok lángolva ki a raktárból ahol egy marha rám ugrik és meg is gyullad -idióták mit akartok ellenem tenni értitek ellenem?!*arrogánsan és lebecsmérlően mondom -de csak ez a kard kell és ne kövessetek *ideges hangnemet használok és elrohanok a cellákig a vállamon a csajnak a kardjával majd keresem a csajt akit bedobtak -hahó az a lány akit most zártak be és a kardját akarja*mondom hangosan és keresem azt a lányt és hallom egy kicsit távólból az örséget hogy "egy lángoló sárkány harcos" ellopott egy elkobzott kardot és nagyon veszélyes
(én játszom veled^^)
Vissza az elejére Go down
Natsu

Natsu


Hozzászólások száma : 106
Reputation : 0
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 29
Tartózkodási hely : Mezőtúr-Debrecen

Induljon a játék - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 8 EmptySzer. Szept. 19, 2012 3:46 am

Idegesen nevetek magamba mint valami örült de nem nagyon lehet hallani amikor meghallom egy fickó hangját ismerős mint ha hallottam volna. Azt hiszem engem keres.
-Ki keres? És adjátok vissza Getsugát!
Ordibálom és gyorsan felállok és rángatom a rácsot. A csuklóimra nézek és egy kicsit zavar az ahogy a lánc csörög.
-Hey, itt vagyok hahó! Add vissza a kardomat bajod lesz ha sokáig marad nálad.
Nyújtom ki mind a két kezemet és lóbálom le és fel. "Léci vegyél észre. Léci." Miközben becsukom a szememet és egy röpke "segíts Uramat" elhadarok.

(De jóóóó Very Happy Hopszika,hiba XD(Kezemet=szememet*) )
Vissza az elejére Go down
http://fonixtoll.qwqw.hu
Cainor

Cainor


Hozzászólások száma : 108
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.

Induljon a játék - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 8 EmptySzer. Szept. 19, 2012 5:18 am

Látom hogy valakki mondja a kardot és észre veszem a csajt a rácsok mögött majd oda megyek és át nyomom a kardot és eloltom a lángjaimat -nem találkoztunk már amúgy Cainor vagyok*mosolygok rá és kiszabadítoma cellából*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Induljon a játék - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Induljon a játék   Induljon a játék - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Induljon a játék
Vissza az elejére 
8 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Haruno Mi - Játék
» A vágy börtönében-Játék

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Anime World :: Szerepjáték :: A feudalizmus hajnala-
Ugrás: