Anime World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy oldal Magyarország otaku társadalmának.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A vágy börtönében-Játék

Go down 
+6
Karaney
Natsu
Hiro-kun
Rizibizi
Xeny
ravenx
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 26  Next
SzerzőÜzenet
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 15 EmptyVas. Szept. 09, 2012 9:12 am

- Igen, szeretek melletted lenni, és nem foglak elhagyni téged! *Jelentem ki magabiztosan a lánynak, majd magamhoz húzom, és megcsókolom.*
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 15 EmptyVas. Szept. 09, 2012 9:13 am

~ Jól hallottam? - visszhangzik a fejemben a kérdés.
Visszacsókolok, és érzem, megint elpirultam.
Vissza az elejére Go down
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 15 EmptyVas. Szept. 09, 2012 9:16 am

*Szorosan magamhoz ölelem a lányt, és nem akarom elengedni. Nagyon jó ez a pillanat, és nem akarok elválni tőle.*
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 15 EmptyVas. Szept. 09, 2012 9:19 am

Átölelem őt, és a mellkasára hajtom a fejem. Ez egy olyan pillanat, aminek nem akarom, hogy vége legyen. Tudom, hogy egyszer úgyis el kell engednem őt, de még nem akarom. Akár órákig is tudnék a karjaiban feküdni...
Vissza az elejére Go down
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 15 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 7:31 am

- Ki kellene találnunk, hogy mit csináljunk itt. Én bármire vevő vagyok. Csak ne unatkozzunk. *Mosolyodok el, és a lányra nézek, majd egy puszit nyomok a homlokára.*
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 15 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 7:40 am

Hirtelen felülök az ágyon és arcomra megvilágosodás ül ki.
-A kamerák állandóan vesznek minket ugye? Vagyis vannak nézőink. Akkor megvan az esélye hogy az ismerőseink is láttak már minket. De vajon hogy tussolták el az emberrablást?
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 15 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 8:07 am

-Nagyon egyszerűen... Hamis papírok, hamisított aláírás!-válaszolok könnyedén.-A másik, hogy szerintem ez nem éppen egy szokványos műsor! Valószínűleg nagyon-nagyon gazdag emberek nézik ezt a műsort...-ülök fel és karolom át hátulról.
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 15 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 8:12 am

-Igazad van. A felső tízezernek furcsa szokásai vannak.
Sóhajtok egy nagyot.
-Van valami terved a mai napra?
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 15 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 8:14 am

-Ebben a házban? Tervezni?-kuncogok.-majd sodrósunk az árral! Fogalmam sincs, hogy mit lehet itt csinálni.
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 15 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 8:22 am

-Mondasz valamit. Mindenesetre most elmegyek zuhanyozni, nincs kedved csatlakozni? -kérdem mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 15 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 8:25 am

-De ige!-kelek fel az ágyból, majd leveszem a trikómat. A szekrényhez sétálok, hogy kivegyek egy bugyit és egy törcsit. A törcsit magamra tekerem majd vissza sétálok az ágyhoz.-mehetünk?-hajolok oda Willhez.
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 15 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 8:30 am

-Csak utánad! -pattanok ki az ágyból.
Gyorsan elmegyek egy törülközőért én is.
-Találkozzunk a zuhany alatt! -kiáltok vissza útközben.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Karaney

Karaney


Hozzászólások száma : 223
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 15 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 8:36 am

Elmegy a szobájába pár cuccért én pedig előre megyek a zuhanyzóba. Megnyitom a tust majd belépek a kabinba.A meleg víz simogatja a bőrömet, nagyon jó érzés. Csak állok bent és élvezem a meleg víz jótékony hatását.
Vissza az elejére Go down
ravenx
Admin
ravenx


Hozzászólások száma : 295
Reputation : 0
Join date : 2011. Jun. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

A vágy börtönében-Játék - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 15 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 8:41 am

Kimegyek a szobámból és bemegyek a fürdőszobába. Csendben levetkőzök és beállok a zuhany alá Ariana mögé. Magamhoz szorítom és a nyakát csókolgatom.
Vissza az elejére Go down
https://animeworld.hungarianforum.net
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 15 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 8:46 am

- Én nem unatkozom - jelentem ki. - De ha már csinálni szeretnél valamit... mesélj nekem magadról - kérem végül. - Hiszen nem is tudok rólad semmit.
Vissza az elejére Go down
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 15 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 8:54 am

- Solomon Elwood vagyok. Inkognitóban jöttem a városba. Igazság szerint zongora művész vagyok, és világszinten is elismerték már a művészetemet. A zene a lételemem minden napom része valamilyen szinten, nem tudom elképzelni nélküle az életemet. Egy kis városban születtem és éltem le a gyerek koromat. Szeretem a jó könyveket, és a kellemes kikapcsolódásokat, itt most nem pont a szexre gondoltam. Szívesen elmegyek színházba, de a rock koncerteket is szeretem. Na, de most te is mesélj magadról. *Mosolygok a lányra, miután elmondtam a monológomat.*
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 15 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 9:09 am

- Én Annie Garner vagyok. Szegény családban nőttem fel, így a pénz nem igen számít. A családomra nem emlékszem teljesen, még kiskoromban széthullott, anyám nevelt. A zene az én életemnek is fontos része - mosolyodom el. - Bárokban énekeltem, és bár szerettem azt hinni, hogy valami nagynak vagyok épp a részese, másnap rádöbbentem, a legtöbben valószínűleg fel sem fogták, mi zajlott a színpadon. Én is imádom a jó könyveket és a koncerteket - fejezem be a rövid beszámolót.
Vissza az elejére Go down
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 15 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 9:11 am

*Megcsókolom a lányt. Hihetetlen, mennyire kívánom.*
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 15 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 9:20 am

- Azt hiszem, megvan a programunk - somolygok, mikor már érzem, hogy megint felállt neki.
Vissza az elejére Go down
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 15 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 9:23 am

- Mutasd meg mire gondolsz. *Mosolygok rá, kíváncsian várom, hogy mit fog tenni.*
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 15 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 9:28 am

Átvetem a lábam a csípőjén, és megcsókolom. Közben hozzádörzsölöm az egyre nedvesebb ágyékomat a farkához.
Vissza az elejére Go down
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 15 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 9:33 am

*Visszacsókolok, és felsóhajtok a jóleső érzésre. Nagyon jó a lány, a mennyben érzem magamat.*
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 15 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 9:43 am

Felnyögök, majd az ajkamba harapok.
- Te mit szeretnél? - kérdem tőle halkan. - Mert én már azt akarom, hogy bennem legyél... - teszem hozzá vörösen.
Vissza az elejére Go down
Hiro-kun

Hiro-kun


Hozzászólások száma : 161
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : Darány

A vágy börtönében-Játék - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 15 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 9:45 am

- Jól hangzik a felvetésed kedvesem. *Jelentem ki neki. Várom, hogy ő helyezkedjen el, ahogy neki a legkényelmesebb, hogy együtt élvezhessük ezt a felemelő dolgot.*
Vissza az elejére Go down
Jilian

Jilian


Hozzászólások száma : 133
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 02.

A vágy börtönében-Játék - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 15 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 9:54 am

Megint megcsókolom, közben pedig beleülök a férfiasságába. Nem bírom megállni, hogy ne nyögjek fel...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A vágy börtönében-Játék - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vágy börtönében-Játék   A vágy börtönében-Játék - Page 15 Empty

Vissza az elejére Go down
 
A vágy börtönében-Játék
Vissza az elejére 
15 / 26 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 26  Next
 Similar topics
-
» Haruno Mi - Játék
» Induljon a játék

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Anime World :: Szerepjáték :: A vágy börtönében (18+)-
Ugrás: